Suzynka29 Suzynka29 komentáře u knih

V zajetí času V zajetí času Linda S. Howington

Zajímavá kniha, jen sci-fi není úplně můj šálek kafe, ale na druhou stranu, nic podobného jsem nečetla. Kniha mě bavila, chvílemi byla tedy celkem zdlouhavá, ale celkový pocit moc fajn!

04.05.2019 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Naprosto super kniha, která mě bavila od začátku do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, za mě jedna z nejlepších od této autorky, celkově mě tato série moc baví.

04.05.2019 5 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Fajn kniha, ale od této autorky jsem četla i lepší. Krimi zápletka byla super, jen to, co probíhalo mezi hlavními hrdiny moc nepřekvapilo...

04.05.2019 5 z 5

Zvěrolékař v divočině Zvěrolékař v divočině Luke Gamble

Knížka mě moc bavila, byla veselá, psaná člověkem, který tomu rozumí a častokrát jsem si ho v různých situacích představovala a musela jsem se smát. Moc se mi líbilo, že jednotlivé kapitoly na sebe navazovaly a celkově mě moc pobavila. Jen z jeho líčení cest do Afriky mi bylo smutno při představě chudáka oslíka a jemu podobných. Ovšem i díky tomu jsem si utvrdila svůj názor na pomoc africkým zemím...

03.05.2019 5 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Knihu jsem si půjčila kvůli čtenářské výzvě a nebavila mě, asi proto, že nejsem z Ostravy nebo nevím. Hlavně se mi to strašně špatně četlo, přiznávám, že jsem nedočetla, neměla jsem na to nervy. Možná něco vtipného tam bylo, ale jinak vopruz prnvího řádu. Odškrtnuto v čtenářské výzvě, ale toť vše. Zajímavé je, že všichni známí z Ostravska jsou, narozdíl od knížky, naprosto skvělí!

03.05.2019 1 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moje druhá kniha od Jojo. Do první, Stříbrné zátoky, jsem se nemohla začíst, ale tahle mě překvapivě bavila hned od začátku. Moc hezky napsané, různé náhody, prolínání se dějů ,fakt super. Opravdu se mi tahle kniha moc líbila dokonce jsem nakonec uronila i lehkou slzu. Chtěla jsem začíst číst další knížku, ale dám si oddych, pořád na tu knihu musím myslet, na to, co člověka v životě vede k tomu, co udělá a jak náhody můžou ovlivnit celý jeho život.

03.05.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Právě dočteno. A za mě fakt super!!! Příběhy mě moc bavily, vše bylo perfektně provázané a bavilo mě to. Kniha je napsána pro mě příjemným jadrnym jazykem. Nemůžu nic vytknout, možná jen, ze mohla být delší. Trochu mě chvílemi mrazilo, jak jsem se v některých z těch příběhů sama viděla. DOPORUČUJI

30.03.2019 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

První knížka od této autorky. Ze začátku mě to fakt moc nebavilo, ale pak se to nějak otočili a začalo to být lepší a lepší. Až do konce jsem netušila, kdo byl vrahem Susan. Konec byl sice takový “všelijaky”, ale nakonec jsem si tu knihu užila. Jen hlavní postava Bellamy mně přišla dost nudná.

28.03.2019 4 z 5

Narodilo se miminko! Narodilo se miminko! Jana Semelková

Koupili jsme, když se narodil syn. Postupně jsme dopisovali informace, lepili fotky a máme krásné vzpomínky (i když k tomu x dalších alb s fotkami). Je to moc hezky zpracované.

25.03.2019 5 z 5

The giant all-colour dictionary The giant all-colour dictionary Stuart A. Courtis

Knihu jsem dostala od rodičů k Vánocům před více jak 20ti lety a použila jsem ji nesčetněkrát. V tu dobu nic nebyla a než listovat v obyčejných slovnících, tohle bylo úplně něco jiného! super je, že je vše popsané v angličtině, takže člověk se přiučí i něco navíc.

Haf! Kniha pro milovníky psů Haf! Kniha pro milovníky psů Jane Burton

Krásná obrovská kniha plná nádherných fotografií opravdu prvotřídních psů. Je to takové pohlazení na duši!

Zvíře Zvíře David Burnie

Tuto knihu jsem dostala kdysi od bývalého přítele k Vánocům a musím říct, že se opravdu trefil. Miluju si v ní jen tak listovat, hledat kdejakou "havěť", prostě bomba, knížka, která mě nikdy neomrzí. Doufám, že ji můj malý syn bude mít také tak rád jako já. Často si ji prohlíží a moc ho to baví!

25.03.2019 5 z 5

Praktická zahrada: Dobré rady zahrádkářům Praktická zahrada: Dobré rady zahrádkářům Wolfgang Hensel

Naprosto dokonalá kniha pro nezkušené zahrádkáře. Dostala jsem ji nedávno a hezky se v ní listuje, jsou zde cenné rady pro začínající i zkušené zahrádkáře. Kniha je plná inspirací a nápadů a nemůžu se dočkat, až se vrhnu za chvíli do zahrady a na pár měsíců nebude na čtení jiných než takovýchto knížek čas. Všem vřele doporučuji!

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Kniha mě bavila, je poutavě napsána. Hlavní hrdinka musela být fajn holka, Grey mi svým popisem do příběhu moc neseděl, myslím jako fyzickým popisem. Ale jinak jsem byla do knihy pekne zabraná, přečetla jsem ji celkem rychle. Jen některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé (popisy krajiny, budov atd...) a některé zase zbytečně krátké, jako třeba konec knihy. A moc teda nechápu ten překlad názvu do češtiny.

21.03.2019 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Ze začátku pro me byla kniha utrpení, ale nakonec jsem se do toho zakousla a moc se mi to líbilo. Konec překvapil, dojal i pobavil.

16.03.2018 4 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Před chvíli jsem docela a moc se mi kniha líbila. Postavy. I byly sympatické, nic mi nepřišlo až zas tak prehnane, proste jsem se bavila. Už se těším na další knihu od této autorky.

06.03.2018 5 z 5

Jelikož jsem jako první četla Deníček moderního páru, čekala jsem od této knihy víc. Byla vtipná, o tom žádná, ale pak mi přišlo ze je to pořad dokola to samé až jsem to nakonec nedocetla, protože mě to už nebavilo. Některé hlášky byly super, častokrát jsem v tom viděla nás s manželem, ale po uryvcich z FB jsem fakt čekala víc.

06.03.2018 3 z 5

Máša a Medvěd - pohádky o Máši a medvědovi Máša a Medvěd - pohádky o Máši a medvědovi Walt Disney

Knížka krásně zpracovaná. Škoda ze obsahuje jen 3 příběhy, ale synovi se moc líbila a mně vlastně taky.

27.02.2018 5 z 5

Létající jaguár Létající jaguár Josef Formánek

SUPER!

25.02.2018

Syn větru a prsatý muž Syn větru a prsatý muž Josef Formánek

Prsatý muž mě bavil mnohem víc, ale i tahle kniha mě chytla a přečetla jsem téměř jedním dechem. (teda někdy jsem musela taky spát :-D) Smutný příběh, ale pro mě čtivý, mám tohoto autora moc ráda.

25.02.2018 5 z 5