Ciao, bella!

Ciao, bella! https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22283/mid_ciao-bella-Y99-22283.jpg 3 43 10

Léto, slunce, Itálie! Tessa tráví krásné prázdniny se svou matkou v Masse Maritimě. Na pláži se seznámí s Markem, velmi pohledným italským mladíkem. Nejprve myslí na svého přítele doma, ale pak... Tessa věří ve velkou, jedinou, věčnou lásku. Když se její pobyt v Masse chýlí ke konci, ví už naprosto jasně, že se musí s Markem znovu shledat...... celý text

Emik87
16.02.2024 3 z 5

Knížky s letními láskami pro mladé slečny jsou zpravidla oddychovka. A takhle se i hezky četla.

chandel
09.01.2020

Četla jsem ji asi před 15 lety, když mi bylo asi těch 15 let a pamatuji si ji dodnes! oddechovka, ale krásná, plná italské atmosféry. Ty uličky a skútr si pamatuji pořád :)

deedulka
16.06.2019

Dívčí román, který jsem četla již před mnoha lety. Letní romantika z oblasti Itálie s překvapivým koncem. Léto, pláže a moře, pohodové čtení.

klarinet02
15.07.2016 5 z 5

Kniha mě celkem zaujala. Jen mě překvapil konec.

Suzynka29
07.06.2016 5 z 5

Tuhle knížku jsem vymručela na nasich kdysi dávno. Pak jsme ji s holkama ve škole strašně rozebíraly. Jo byl to takový hezký, ale naivní příběh krátké letní lásky. Četla jsem ji nedávno znovu ovšem s realističtějším pohledem na věc.

zuzanagelnarova
14.07.2015 3 z 5

Tak trochu naivní příběh o letní lásce no možná pro mladčí dívky je to dobré, ale mně tohle nestačí :(

Always a reader
29.10.2014 5 z 5

Pěkná kniha, romantika a léto, to prostě patří k sobě (spíš oddechové čtení).

Maki09
25.06.2014

Knížka se mi moc líbila. :)

Vejuška
10.11.2012 5 z 5

Překrasna knižka musela jsem ji přečist pětkrat :)

elusha3
03.06.2012 5 z 5

Byl to první dívčí román, který jsem si přečetla a čímsi mě postě nadchl. Přečetla jsem ho jedním dechem za jedno odpoledne:)

Kniha Ciao, bella! je v