sulcova91 sulcova91 komentáře u knih

Tonoucí duše Tonoucí duše Ava Reed (p)

Sierra mi neskutečně lezla na nervy, a to asi 3/4 knihy než dostala jakž takž rozum .. říkala jsem si čím to asi tak skončí, ale toto? CHCI POKRAČOVÁNÍ!

14.05.2024 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Projev p. Rímského v audio verzi mě neskutečně rozčiloval, ale potřeba vědět co bude dál byla silnější. Genialitu autorů nechápu. 10/5*

14.05.2024 5 z 5

Jezevec Jezevec Fredrik P. Winter

Naprosto boží záležitost!! 20/10

11.08.2022 5 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

No... Co na to říct? Celou druhou polovinu knihy jsem přeskakovala odstavce. Jsem ráda, že jsem tento díl stihla před vydáním dalšího, do něhož už rozhodné nebudu investovat.

05.07.2022 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Po dlouhé době kniha, která si zaslouží nejmíň dvojnásobek hvězd!

12.04.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tato kniha byla společně s Banánem ta nejpovedenější. Myslím,že do Petera by se zamiloval úplně každý. Konec mohl být trochu více rozveden, ale ani tak to neubírá knize na kvalitě. Hayleinu babičku bych nejraději propleskla :-D, ale k sérii prostě neodmyslitelně patří...

14.02.2022 5 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

Netypický erotický román o ženě, která každý svůj nezdar řeší sexem s náhodnými a nevhodnými muži, dokud jím není přímo posedlá. Těžko říct, co se v hlavě člověka trpícího těžkou formou nymfomanie odehrává, takový život asi za moc nestojí. Zajímavý příběh...

11.02.2022 3 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

Autor píše chytlavě, přečetla jsem za den a půl jak mě to pohltilo. Ovšem kdyby to nejdiskutovanější téma dnešní doby, čímž je pandemie, rozvinul více, bylo by to skvělé. Takhle mi to přišlo jen jako dva různé příběhy se společným koncem. Špatné to rozhodně nebylo a doporučuji...

19.01.2022 4 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Jedním slovem HNUS! Několikrát jsem uvažovala, že knihu odložím, ale protože mě zajímalo jak to dopadne, jsem pokračovala a u poslední kapitoly trpce zalitovala! ... Těžce se to četlo, bylo to tak ponuré, depresivní. Mám hodně silný žaludek, ale toto mělo být co??! Poprvé lituji koupě takové knihy a od autora už si určitě nic dalšího nepřečtu

20.09.2021 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Čekala jsem lepší konec, během jednoho,, e-mailu'' se měla vysvětlit celá zápletka, což není tak úplně můj šálek kávy. Za mě dobrý nápad, čtivé, ale z autorcinych knih zatím nejslabší.

05.10.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Páni!!!.. Víc snad nelze dodat. Potenciál příběhu autorka využila na maximum ale nijak agresivně. Krásně napsané, napínavé od začátku do konce. Jeden z nejlepších thrillerů co jsem četla. Nedá se nic dělat, musím jít na další její knihu!

28.08.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Naštěstí se nepotvrdilo čeho jsem se v jednu chvíli obávala, a sice že se děj bude ubírat nadpřirozeným směrem. Kniha se mi libila a určitě bych se s pokračováním nenechala přemlouvat. Nebylo to vůbec špatné.

19.02.2019 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Přečteno - ztráta času.

30.03.2018 odpad!

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha roku 2015? Neřekla bych ... se Zmizelou se to absolutně nedá srovnat. Ani jedna z postav mi nebyla sympatická, děj otřepaný a konec předvídatelný. Velké zklamání

23.03.2016 odpad!

Psycho Psycho Robert Bloch

Doporučuji přečíst!!! Pro mě jako milovníka hororů nepopsatelný zážitek. Je to jedna z knih, díky které se během nočních návratů otáčíte za sebe :-D

29.01.2016 5 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Moje první setkání s Mo a bohužel už se asi k její knihám nebudu vracet. Čekala jsem od toho až příliš, ale do čtení jsem se musela vyloženě nutit, protože nesnesu nedočtenou knihu.

05.01.2016 1 z 5