stryko007 stryko007 komentáře u knih

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Hodně divné a zmatené. Zakoupeno v očekávání zajímavého příběhu, ale vyklubala se z toho naprostá divnost.

21.08.2022 1 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Kniha je velmi dobrá oproti filmu. Jen bych se zeptal, nevíte někdo proč byli v roce 2002 dvě vydání s různými obalkami?

30.05.2022 4 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Ke knize jsem se dostal díky čtenářské výzvě. Ale nelituju. Velice zajímavý nápad a propracovaný příběh. I když jako horor bych to nehodnotil.

06.01.2019 4 z 5

Ďábel v zrcadle Ďábel v zrcadle Juraj Červenák

Vyborne, precteno na jeden zatah v nedeli odpoledne, ale stale u me vede druhy dil.

29.05.2018 4 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Nijak jsem nic necekal, prave proto uzasne prekvapeni.

26.05.2018 4 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Po prvnim dile jsem si rikal co se bude opakovat, co bude noveho. A mohu rict ze vsechno, naprosto uzasna detektivka. Jeste lepsi nez prvni dil.

26.05.2018 5 z 5

Ohnivé znamení Ohnivé znamení Juraj Červenák

4 hvezdy jen proto ze druhy dil me bavil o neco vic.

26.05.2018 4 z 5

V pustinách australských V pustinách australských Jules Verne

Už jen kvůli svojí oblíbené Austrálii nemohu než hodnotit jinak.

14.02.2018

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Prostě skvělé dobrodružství.

14.02.2018 5 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Moje první Verneovka, hodnocení možná ze sentimentality. Ale i tak je moje nejoblíbenější.

14.02.2018 5 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Sice čtená měsíc (pro nedostatek času, ne nezájmu), postavy skvěle vykresleny. Kolikrát jsem se cítil že s nimi žiji.

02.02.2018 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Naprostá paráda, nejen skvělý nápad. Ale výborně napsaný příbeh, který si opět někdy přečtu znovu.

02.02.2018 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Nechápu kam neustále chodí na nápady. Je až k neuvěření že dokáže rozepsat takový příběh na pár stránkách, sice konec nic moc,ale kniha by si ještě několik desítek stránek zasloužila. Přečteno za jednoho deštivého víkendu. Naprosto se nešlo odtrhnout.

13.01.2018 5 z 5

Velké obléhání Velké obléhání William Napier

Příběh je pěkný, zasazený do historický reálií které každý fanoušek historie musí ocenit. Ale na 16 letého hlavního hrdinu až moc supermanovské konání. Ostřílení rytíři nesahají 16 letému mladíkovi bez zkušeností ani po kolena? Zajímavé.

14.12.2017 3 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Neskutečný příbeh, a ještě lépe nastudované reálie té doby.

04.10.2017 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Čteno na služební cestě. Ani nemusím psát jaké se mi na hotelu přitom honily myšlenky

04.10.2017 4 z 5

To To Stephen King

Neuvěřitelné co se v autorově hlavě dokáže rozvinout za příběh

04.10.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Nezapomenu když jsem to četl poprvé, bylo mi čtrnáct a k finále knihy se dostal někdy kolem jedenácté večer sám doma. To pak byl večr bez zamouřených očí. První Kingovka a hned parádní zážitek. Prostě mistr hororu jak se patří.

28.01.2017 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Parádní kniha, stále jsem čekal na další namalovaný obraz.

28.01.2017 5 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Asi jsem už moc starý ale knihu jsem nedočetl.

19.01.2016 3 z 5