stryko007

KruhKruhK. Suzuki (pseudonym)

Ke knize jsem se dostal díky čtenářské výzvě. Ale nelituju. Velice zajímavý nápad a propracovaný příběh. I když jako horor bych to nehodnotil.

06.01.2019

Ďábel v zrcadleĎábel v zrcadleJuraj Červenák

Vyborne, precteno na jeden zatah v nedeli odpoledne, ale stale u me vede druhy dil.

29.05.2018

Mrtvý na Pekelném vrchuMrtvý na Pekelném vrchuJuraj Červenák

Nijak jsem nic necekal, prave proto uzasne prekvapeni.

Krev prvorozenýchKrev prvorozenýchJuraj Červenák

Po prvnim dile jsem si rikal co se bude opakovat, co bude noveho. A mohu rict ze vsechno, naprosto uzasna detektivka. Jeste lepsi nez prvni dil.

Ohnivé znameníOhnivé znameníJuraj Červenák

4 hvezdy jen proto ze druhy dil me bavil o neco vic.

26.05.2018

V pustinách australskýchV pustinách australskýchJules Verne

Už jen kvůli svojí oblíbené Austrálii nemohu než hodnotit jinak.

14.02.2018

Cesta kolem světa za osmdesát dníCesta kolem světa za osmdesát dníJules Verne

Prostě skvělé dobrodružství.

Cesta do středu ZeměCesta do středu ZeměJules Verne

Moje první Verneovka, hodnocení možná ze sentimentality. Ale i tak je moje nejoblíbenější.

SvědectvíSvědectvíStephen King

Sice čtená měsíc (pro nedostatek času, ne nezájmu), postavy skvěle vykresleny. Kolikrát jsem se cítil že s nimi žiji.

02.02.2018

Mrtvá zónaMrtvá zónaStephen King

Naprostá paráda, nejen skvělý nápad. Ale výborně napsaný příbeh, který si opět někdy přečtu znovu.

02.02.2018

Pod kupolíPod kupolíStephen King

Nechápu kam neustále chodí na nápady. Je až k neuvěření že dokáže rozepsat takový příběh na pár stránkách, sice konec nic moc,ale kniha by si ještě několik desítek stránek zasloužila. Přečteno za jednoho deštivého víkendu. Naprosto se nešlo odtrhnout.

13.01.2018

Velké obléháníVelké obléháníWilliam Napier

Příběh je pěkný, zasazený do historický reálií které každý fanoušek historie musí ocenit. Ale na 16 letého hlavního hrdinu až moc supermanovské konání. Ostřílení rytíři nesahají 16 letému mladíkovi bez zkušeností ani po kolena? Zajímavé.

14.12.2017

Dallas 63Dallas 63Stephen King

Neskutečný příbeh, a ještě lépe nastudované reálie té doby.

OsvíceníOsvíceníStephen King

Čteno na služební cestě. Ani nemusím psát jaké se mi na hotelu přitom honily myšlenky

ToToStephen King

Neuvěřitelné co se v autorově hlavě dokáže rozvinout za příběh

Řbitov zviřátekŘbitov zviřátekStephen King

Nezapomenu když jsem to četl poprvé, bylo mi čtrnáct a k finále knihy se dostal někdy kolem jedenácté večer sám doma. To pak byl večr bez zamouřených očí. První Kingovka a hned parádní zážitek. Prostě mistr hororu jak se patří.

28.01.2017

Ostrov Duma KeyOstrov Duma KeyStephen King

Parádní kniha, stále jsem čekal na další namalovaný obraz.

28.01.2017

TrpaslíciTrpaslíciMarkus Heitz

Asi jsem už moc starý ale knihu jsem nedočetl.

19.01.2016

PevnostPevnostBernard Cornwell

Mohu jen doporučit, příjemný čtení

19.01.2016