stoun25 stoun25 komentáře u knih

Dobře jsem se zasmál. Těším se na další knihy

17.02.2019 5 z 5

Cesty formana Šejtročka Cesty formana Šejtročka Václav Čtvrtek (p)

Tuhle knihu mi četla maminka a já se k ní vrátil při četbě svým dětem. Krása

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Skvělá kniha. Nikdy neměla být zfilmována.. Když jsem si onehdá povídal s kamarádem a říkal jsem mu o této knize, tak mě dostal tím, že to viděl a že to není nic moc.. Číst to? To by byla ztráta času..
Blbost říkám já a dávám plný počet.

3x Kája Saudek 3x Kája Saudek Miloš Macourek

Nádherně nakreslené a skvěle napsané. Po letech jsem tento sešit hledal, ale už nenašel..

Útěk Útěk Ota Hofman

Četl jsem kdysi na základní škole a pamatuji si že to byl první záznam v mém čtenářském deníku, který jsem psal rád. Kniha se mi líbila

17.02.2019 4 z 5

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Podívejte se mi do očí :-D

17.02.2019 5 z 5

Československé pistole 1918 - 1950 Československé pistole 1918 - 1950 David Pazdera

Skvělá kniha která popisuje do detailu celou výrobu pistolí a to i malých firem o kterých jsem neměl ani ponětí..

SAS - Příručka jak přežít SAS - Příručka jak přežít John Wiseman

Pěkná kniha, která je plná informací které člověk v České kotlině nevyužije. Některé místa jsem prostě přeskočil..

Velká šachovnice Velká šachovnice Zbigniew Brzezinski

Velmi zajímavá kniha o geopolitice která nutí člověka k zamyšlení...

Plástev jedu Plástev jedu Josef Pecinovský

Komentář od ijcro je velmi výstižný.

17.02.2019 5 z 5

Marťanská kronika Marťanská kronika Ray Bradbury (p)

Mám rád sci-fi, ale některé povídky mne neoslovily. Kovbojové na Marsu.. Tak mi to přišlo.

Čtyři tankisté a pes 1. Čtyři tankisté a pes 1. Janusz Przymanowski

Četl jsem tuto knihu jako kluk. Dodnes mám v paměti jaký na mne udělala dojem.

Zbabělci Zbabělci Josef Škvorecký

Skvělá kniha. Má první četba Škvoreckého. těším se na První sezónu.

Ráj Jana Wericha Ráj Jana Wericha Miroslav Batík

Tuto malou knížečku jsem dostal kdysi od mamky a moc jsem se na ni jako rybář a milovník pana Wericha těšil, ale dočetl jsem ji spíše ze slušnosti..

Bez ohňů je underground Bez ohňů je underground Jan Pelc

Pustil jsem si Plastiky a vrhnul jsem se na tuto knihu. Moc se mi líbila a mohu jen doporučit. Kus historie.

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Naprosto dokonalá kniha. Smekám i nad překladem,který musel být oříškem.

15.02.2019 5 z 5

Ten kdo nezná hukot vody.....
může dát míň než plný počet. Četl jsem to dáááávno, ale nádhera.

13.02.2019 5 z 5

...a poslední kouř ...a poslední kouř Jan Pelc

První povídka je nejlepší.. Její přečtení trvá přesně tři piva a dva panáky a přesně v tomto doprovodu ji doporučuji číst.
Druhá povídka je taky dobrá.. Už kolikrát jsem si říkal, kde je ta hranice mezi tím, co je pro občany správné a kde začíná diktatura.. Taková nadsázka pro zamyšlení. Třetí povídka je slabší ale přesto slušná.
Za mne plný počet Hvězd.

07.02.2019 5 z 5

...a to mi nemůžete udělat ...a to mi nemůžete udělat Jan Pelc

Poměrně slušné psychologické drama..

29.01.2019 5 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Velmi perfektně promyšlený příběh navazující na předchozí knihy. Jsem zvědavý jestli ještě bude pokračování, třeba Vladivostok 2036. Nebo tak podobně..

27.01.2019 5 z 5