Stázka007 Stázka007 komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nádherné verše občas lehce strašidelné. Velice se mně líbí že ty básně mají děj ikdyš mě trochu děsí že se říká že to má realnej podklad.

27.03.2023 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Další skvělá knížka od J.R.Rowlingové a stejně tak dobrá. Knížka se mi velice líbila. Byla napínavá, čtivá, rychle jsem ji přečetla.

21.04.2022 5 z 5

Kočičí host Kočičí host Takaši Hiraide

Masterpiece mezi knihami co jsem zatím četla z Japonska. Doporučuji si ji přečíst.

28.05.2023 5 z 5

Dědečkové Dědečkové Pavel Čech

Nádherná ilustrace. Velice se mi líbilo, nenapsal tam ani slovo ale přesto jsem rozuměla.

25.07.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Klasika mezi fantasy. Krasný děj plný zápletek a dramatických situací.

03.02.2024

Tato knížka vás dokáže ohromit svojí vizuální stránkou, ale když otevřete tu knížku a začnete číst, tak už vůbec nevíte, jak ta knížka vypadá a nedokážete přestat číst. Nádherné básně doplněné obrázky. Někdy jsou lehce strašidelné a jindy zase vtipné. Velice doporučuji.

01.04.2023 5 z 5

Naruto Uzumaki Naruto Uzumaki Masaši Kišimoto

Miluju naruta, jsou tam krásné kresby, skvělý příběh, prostě to žeru.

19.08.2022 5 z 5

Dívka jménem Willow Dívka jménem Willow Sabine Bohlmann

Velice se mi líbilo. Dostala jsem jí k vánocům, každý večer mi to mamka četla. Abych řekla pravdu musela jsem jí dlouho přemlouvat ale nakonec to dopadlo. Takže jsem každý večer usínala s willow.

25.07.2022 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Prašinu jsem dostala od maminky k narozeninám a musím říct že se mě to líbilo Děj byl dobře spravovaný a namočený ve správným druhu fantasy.četlo se to velmi rychle

14.03.2022 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Knihu řadím na první místo bonusových knih HP. Knížka mě potěšila jak krásnou vazbou, tak příběhy. Nejradši mám 5 příběh tři bratři.

22.08.2021 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Velice očekávaný druhý díl hry o dědictví zcela určitě nezklamal. Velice doporučuju lidem co mají rádi rébusy a hádanky.

11.03.2023 5 z 5

Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek Magdalena Hai

Je to taková jednohubka. Skvělé když nemáte co číst.

05.03.2023 5 z 5

Pro své sny Pro své sny Masaši Kišimoto

Tento díl mě hodně bavil, už jenom kvůli tomu jak se tam Naruto choval. Zároven to poukázalo na bolest Naruta.

04.09.2022 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Tuto knížku jsem četla po nocích, když jsem nemohla spát. A musím říct, že jsem si ji velmi oblíbila.

13.03.2022 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Super knížka, která podle mě má vtipné ilustrace. A děj je velice dobře vymyšlený.

05.03.2022 5 z 5

Jsou tam zvířata od A do Z. Ke každěmu zvířeti je obrázek, který se mi vždy líbil - teda až na tu tarantuli Je to přehledné, což je pro mě dost důležité. Mě osobně se tato bonusová kniha Harryho Pottera moc líbí.

21.08.2021

A A Pavel Čech

Pomocí kreseb vytvořit takový příběh je fascinující.

25.12.2023 5 z 5

Velké dobrodružství Pepíka Střechy Velké dobrodružství Pepíka Střechy Pavel Čech

Skvělé dílo od Pavla Čecha. Velice doporučuju. Má napínavý děj, zajímavé zápletky a skvělý konec.

01.04.2023

Ruddy Ruddy Pavel Čech

Je to klasický komis od Pavla Čecha. Kdybych to měla zhodnotit jedním slovem tak jedině skvělí. Velice doporučuju.

06.03.2023 5 z 5

Milostný deník Milostný deník Anna Achmatova (p)

K těmto veršům se vrátím až budu starší. Nyní jsou pro mne složité.

03.03.2023 3 z 5