Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek přehled

Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431475/bmid_strasidelny-kramek-a-priserny-lecht-3Eb-431475.jpg 4 27 27

Strašidelný krámek série

Nina má problém! Nutně potřebuje nové kolo, jenomže nemá peníze. Navíc jí je teprve devět, takže si ani nemůže najít práci, aby si na něj sama vydělala. Ledaže… Co je to na rohu za podivně vyhlížející krámek, kde ve výloze nabízejí sušený bolehlav a čerstvý vílí trus? A proč se jeho majitel pořád tak zvláštně směje? Knížka je určena dětem od 5 let.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Painajaispuoti ja kamala kutituspulveri , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
01.07.2023 4 z 5

Toto jsme si s Bambulkou náhodou půjčily z knihovny a bylo to hodně dobré. To se nám líbilo. Příběh akorát dlouhý, super ilustrace. Teď jen musíme ulovit další.

lucakuca
12.04.2023 4 z 5

Milé, vtipné a zamotané. Krásné obrázky a příběh? No, vypadá to, co kniha to zážitek holčičky Niny. Kde je ten antilechtiprášek? Najde? Nenajde? Pomůže ji někdo? Bude ji někdo házet chapadla pod nohy?

broskev28
31.03.2023 4 z 5

Pro malošky jako dělané a my velcí se déle než četbou pokocháme ilustracemi a lektvary, soudím podle sebe.
Text není špatný, je lehce srozumitelný i dobře přeložený (překladatelem je můj oblíbenec Michal Švec, na jehož Keplera62 a především na Strážkyni pramene nedám dopustit). Děda Podiva, Slizík i Péťa jsou opravdu zajímavé až kuriózní postavy, takže já jsem se dobře bavila. A u mě nejvíce zabodoval Pavučín, ovšem ani suchozemská chobotnice nebyla špatná.
Největším překvápkem byl ale finský původ téhle legrácky, paráda!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek v seznamech

v dalších seznamech2x

pro děti finská literatura