Naruto Uzumaki

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Naruto není zrovna dokonalý žák. Víc než bojová umění mu jde provokování učitelů a jiné poťouchlosti. Přesto má jeden sen. Chce se stát největší bojovníkem, co kdy žil. Chce nosit titul hokageho. Což je docela problém – zatím se mu nedaří dotáhnou to ani na nindžu nejnižší kategorie a u každé zkoušky propadá. Jenže Naruto v sobě skrývá jedno temné tajemství. Tajemství, které ho může dovést k jeho cíli... nebo zničit celý svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84672/naruto-uzumaki-UWH-84672.jpg 4.5209
Série:

Naruto (1.)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Crew
Orig. název:

火影忍者 (Uzumaki Naruto!!) (2000)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Naruto Uzumaki

Přidat komentář
DracoMalfoy
26. dubna

Čistý průměr. Občas jsem se ztrácela, na druhou stranu to bylo vcelku vtipné.

Nika320
28. března

Naruto je srdeční záležitost. Díky němu jsem se naučila japosnky, abych ho mohla číst a koukat na něj v originále bez titulků :D

Hoshi
02. března

Už je to tak dávno, co jsem dočetla poslední kapitolu Naruta. Tak dlouho, co jsme s bráchou čekali, až vyjde další přeložený kousek a my se znovu ponoříme do světa našeho oblíbeného Naruta. Díky Ti, Konoho, že jste při vydávání této mangy nechali jména tak jak jsou, protože tohle, pro mě byla katastrofa. Když jsem bloumala v naší místní knihovně, uvažovala jsem, že bych se znovu ponořila do toho velkého světa, znovu prožila lásky a bohužel i velké ztráty.. Miluji tenhle svět, je jeden z těch, ve kterých jsem vyrostla, ale ta jména... Přes ty se nemohu přehoupnout...

Jerremy73
14.12.2018

Klasické anime. Škoda že to má milion dílů. Všechny určitě kupovat nebudu ????

InaSeLoki
08.04.2018

Na Narutovi jsem vyrostla. Začalo to sledováním anime na Jetixu. Když jsem byla starší, dostala jsem se i k manze, ale nečetla jsem ji od začátku. Teď jsem se konečně k tomu začátku dokopala.

Anime základní série jsem viděla tisíckrát, tudíž to znám jako svoje boty, ale i přesto mě to pořád rozesměje. K oficiálnímu překladu mám své výhrady. Líbí se mi, že mezi jednotlivé kapitoly jsou vkládány různé zajímavosti (některé z nich pro mě za ty roky nebyli novinkou). Naruto má krásnou kresbu, zajímavý příběh, který má hlubší myšlenky. Dále má celou plejádu postav, které mají, co říct a které dovedou i něco naučit. Začátek je seznamování se s postavami, prostředím a životem shinobi. Má to své mouchy, ale nic není naprosto dokonalé.

Těžko uvěřit, že už je to nějaký pátek, co tento příběh skončil. Je to jiné, když už znáte konec. Manga skončila v r. 2014 a anime minulý rok. Má to i pokračování jménem Boruto, ale to už je jiný příběh.
Děkuji Masashi Kishimoto!

nai.ivka
15.03.2018

Moje první manga, vlastně to je dárek pro puberťačku, který chytil i mě.

NemmamSlov
24.12.2017

S mangou Naruta som zacal uz davnejsie, ale len formou na pc a az teraz som sa odhodlal si urobit hmotnu zvierku. Spomienky na Naruta nezamrzia a hlacne tie zaciatky. Pribehy niekedy prinesu aj taku hlbsiu myslienku.

Terva
25.11.2017

Naruto v sobě skrývá jedno temné tajemství.
Tajemství, které ho může dovést k jeho cíli...
nebo zničit celý svět.

Naruto se snaží, ale s přemíry snahy je tak nešikovný, že ho nikdo nerespektuje. Jenže je to čertík a je s ním sranda. Tedy pokud zrovna neukradne listinu pro vyvolání Liščího démona. To už jde do tuhého.

Zatím slušný scénář a povedená kresba. Masaši Kišimoto se snaží zaplnit všechna okna různými detaily a tak využívá celého prostoru pro kresbu. Tato technika sice kreslení hodně zdržuje, ale následný výsledek je prostě hezký. Snad se to nezhorší.

U Naruty je problém poznat, co vlastně je.
Česky by se to dalo vyložit asi takto: Padouch nebo hrdina?

Strašně mě rozesmála Stínová technika klonů skloubená se Sexy technikou.
To dokáže snad jen Naruto.
CITÁT: Budu jí říkat Harémová technika.

Naruto je dětsky hravá manga, je to vtipné, akční a já se bavil.
Trochu mi vadí, že je tu spousta sprostých slov, ale nakonec si čtenář zvykne.

Jako bonusy jsou za každou kapitolou napsány různé příhody při vzniku prvních kreseb Naruta a nějaké střípky s redakce i ze života Masaši Kišimota. Asi nejvíce mě rozesmála příhoda s pokojovou kytkou, kterou si mistr pojmenoval UKKÍK.

Citát: Řekl jsem sice, že tě zabiju až potom, ale rozmyslel jsem si to....chcípni hned!


Štítky

manga (Japonsko)

Autor a jeho další knihy

Masaši Kišimoto (p)
japonská, 1974

všechny knihy autora

Kniha Naruto Uzumaki je:

v Právě čtených2x
v Přečtených316x
v Čtenářské výzvě27x
v Doporučených17x
v Knihotéce114x
v Chystám se číst11x
v Chci si koupit7x
v dalších seznamech4x