Pro své sny

Zabuza, nindža zabiják, selhal při prvním pokusu o likvidaci stavitele mostů Tazuny... ale pořád ještě je naživu a to znamená, že boj nekončí! Naruto, Sasuke a Sakura teď musí ochránit celou Tazuneho rodinu před nebezpečím... a je zcela jasné, že na tohle jejich síly nestačí. Pokud chtějí přežít, musí se podstatně zlepšit. Jenže je tu malá chybička vy výpočtu. Čekají útok jednoho nindži - a blíží se dva. Naši hrdinové se budou muset rozhodnout, co všechno jsou ochotní udělat, aby splnili svůj úkol. Jsou ochotni při obraně ostatních zabíjet... a zemřít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96757/pro-sve-sny-gLg-96757.jpg 4.6126

Naruto 3.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Crew

Naruto: Yume no tame ni...!!, 2000

Kniha Pro své sny

trudoš

Vlastně stejné, jako předchozí dvě alba, ale pořád to má šťávu i styl a děj směřuje za nějakým cílem. Pomalu krystalizují charaktery jednotlivých postav a konečně si získávají mé sympatie - přestávají to být rozjuchané, či trudomyslné figurky v bublinách co znamenají svět, ale osobnosti s vlastními sny, problémy a komplexy. A jak se první mise začíná vyostřovat, Naruto projevuje něco ze svých blíže nespecifikovaných schopností, přičemž závěrečný souboj na mostě patří k vizuálně tomu nejlepšímu, co Masaši Kišimoto zatím nabídl. To jej přitom ani nestihl dovést do konce.
Zatím netuším čím to, že se série stala celosvětově kultovní, protože vysloveně něco „navíc“ oproti jiným nemá. Jisté však je, že nejde o čtecí jednorázovku na dlouhé odpoledne, ale že autor má s postavami i světem větší plány. Takže už v tomhle díle se dá rozseknout, zdali se stanete fanouškem, nebo ukončíte nákup dřív, než fatálně ublížíte peněžence. Ono těch dalších devětašedesát svazků za korunu totiž nekoupíte.

InaSeLoki
11.04.2018

První pořádná mise Týmu 7 pokračuje a to nejtěžší májí teprve před sebou. Čeká je opětovné setkání se Zabuzou a s tajemným chlapcem jménem Haku, tentokráte se bojištěm stane nedokočený most. Jak jejich střet dopadne se dozvíte v dalším díle. Je to napínavé. Dobře, pro mě po těch letech, kdy to znám prakticky nazpaměť, už to tolik napínavé opravdu není, ale přesto mě to asi nikdy neomrzí.

Naruto zde ukazál svou schopnost probudit v lidech ztracenou odvahu a také udělat naprostou hloupost. Má to úsměvné scény (viz. Když si Naruto splete jednu postavu s holkou a on je to kluk.), ale i pasáže se smutným vyprávěním. Je to teprve začátek...

NemmamSlov
01.03.2018

Naruto sa znova stretava so Zabuzom a necekanym spolocnikom menom Haku. Spolu Team 7 chrani stavitela mosta aj napriek tomu, ze nepriatel ma istu vyhodu. Manga ma svoje caro, kde si kazdy priaznivec Naruta najde to svoje.

Terva
27.11.2017

Stavitel mostů Tazuna je ještě pořád naživu.
Boj neskončil.
Naruto, Sasuke a Sakura mají další úkol......

Varování pro nováčky. Kdo nemá načteno nebo nakoukáno Asijských kung-fu komiksů, knih a filmů, bude určitě skeptický k hned prvnímu úkolu v této knize. Lezení po stromech bez rukou a jen s pomocí své čakry jen tak někdo nebude chápat. Tak jen klídek, je to součást příběhu. Divili byste se, ale tato část dělá potíže i zkušeným nindžům. Naivní Naruto to ovšem bere jako hračku, ale jen do té doby než spadne na držku.

Malá ochutnávka:
Dup. Dup. Dup. Žuch. Ťuk. Jauvajs!!!

Opět je to hravé, akční a srandovní dobrodružství při kterém jde samozřejmě i o život.

Citát: Ještě nenastal čas ho zabít.

Opět tu najdeme Masaši Kišimotova bonusové přídavky. V jedné z nich se například přiznává, že postava Sasukeho se stala jeho nejoblíbenější postavou z hlediska charakteru. To zjistit Naruto, nevím, nevím, jak by pan spisovatel a kreslíř v jedné osobě, vůbec dopadl.

A nejhorší přiznání z úst tvůrce mě naštvalo. Já mám rád kvalitní kresbu, ale Naruto je jen prostě kresba. Není špatná, ale není nic extra. Tvůrce se tu přiznává, že musel ubrat tahy, protože Naruto vychází v Japonsku každý týden a on nemá čas na detaily. Tady je zakopaný pes. A taky jeden z velkých důvodů, proč možná nikdy žádné knize v této sérii nedám plný počet hvězd. Kresba je základ kresleného příběhu a je jedno zda je to Komiks nebo Manga.

martinstefko
31.08.2015

Tohle se musí Masašimu nechat. Se svými postavami si dokáže hrát a čtenáři je odhaluje postupně. Dělá tak zajímavým způsobem, pomaloučku, nevystřílí si všechny náboje, i když to tak mohlo po prvním dílu vypadat. "Naruto" nadále není mou oblíbenou mangou, ale už se až tolik nebojím, že by neměl autor v následujících knihách co vyprávět. Dokonce to vypadá, že by to mohlo být místy celkem drsné, a to je rozhodně něco, co dokážu ocenit. Hlavně pokud se týká odvahy autora v tom smyslu, co je ochoten všechno zobrazit. Tak jen tak dál a můžu se těšit na další díl. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/02/516-naruto-3-pro-sve-sny-65.html

Ubulená hromádka štěstí
Ubulená hromádka štěstí