spilina spilina komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Knížka se čte dobře, ale....
Na dané téma je spousta lepších knih.

15.03.2016 3 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Ale jo :D dalo se to, pobavila jsem se, a dalšího Kotletu si jistě někdy ještě najdu ;)

24.09.2015 3 z 5

Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Alena Křivánková

celá knížka se četla moc dobře, některé detaily jsou zpracované opravdu dobře, jen mě vytáčelo neustálé opakování informací. díky tomu, že je knížka rozdělena do kapitol, se autorka až moc opakuje

19.02.2015 3 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Krásně napsaná knížka, úžasný pohled do minulosti, do životů všech vrstev starého Londýna. Sugar jsem měla občas stochutí proplesknout, ale byl to perfektní zážitek. Jen doufám že slibovaná povídka bude brzy......

10.02.2015 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Téma dobré, jen styl spisovatelky mi moc nesedí. Dočetla jsem to až na druhý pokus, ale vzhledem k tomu kolik spisovatelce je tak věřím, že to nej má ještě před sebou

14.12.2014 2 z 5

Obelháni, podvedeni a převychováni - dětské osudy z 20. století Obelháni, podvedeni a převychováni - dětské osudy z 20. století Peter Hartl

Neuvěřitelné, děsivé, smutné............ Jsem ráda, že žiju a mám děti v dnešní době

23.10.2014 5 z 5

Jonathan Strange & pan Norrell Jonathan Strange & pan Norrell Susanna Clarke

tak tuhle knížku jsem četla strašně dlouho :( poznámky pod čarou, kolikrát delší než samotný příběh, mne nudily, až jsem je radši ani nečetla a knížku vždycky na pár měsíců odložila. Knížka začala být zajímavá až po 450 stránce, taky rekord :D

21.09.2014 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Perfektní, čtivé, poutavé. Ikdyž ke knize jsem přistupovala se silnou obavou, mediální humbuk byl přeci jen silný.

01.07.2014 5 z 5

Rukopis Karla Velikého Rukopis Karla Velikého Steve Berry

už čtvrtá knížka co jsem od Berryho přečetla a zatím největší zklamání :( ale asi jsem neměla číst hned dvě za sebou, dát si mezi nimi pauzu asi by to nebylo tak hrozné.ale obě byly na jedno brdo, tak nějak tomu něco chybělo. dám si pár měsíců pauzu a zkusím další.

02.05.2014 2 z 5

Sběratel Sběratel John Fowles

ze začátku mi scházela přímá řeč, pak jsem si na styl psaní zvykla a už to i šlo.druhá část z pohledu Mirandy se četla líp,tedy alespoň pro mě. V její postavě jsem nacházela sebe sama, když jsem byla též dvacetiletá a plná všech ideálů. Moc dobře napsané. ráda si najdu i nějakou další knížku od Fowlese. pravdou je že čtenáři upírských deníků a spol. tuto knížku asi nedocení

26.03.2014 4 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Občas zbytečně dlouhé, nejvíc mě zaujala Davidova kniha a také ta malá část z džungle, nějak jsem tam těch cestopisných částí čekala víc. takže číst se to dá, ale pro mě to není to co jsem čekala.

26.03.2014 3 z 5

Spoveď  zlej matky Spoveď zlej matky Stephanie Calman

další naběhnutí :( mám ráda humor, jsem matka, ale tohle jsem po 1/4 zahodila

18.03.2014 odpad!

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

podlehla jsem, koupila, přečetla ale čekala jsem asi zázrak a ten se nekonal :( možná kdybych to četla někdy dřív tak bych měla jiný názor.

18.03.2014 1 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

knížka je perfektní, sice takovéto knihy nevyhledávám,ale nějak se mi dostala pod ruku a začala jsem číst.... že si i pobrečím,to jsem fakt nečekala. a film? když jsem ho viděla poprvé tak jsem byla opravdu zklamaná,ale to tak bývá pokaždé když se snažím vidět ve filmu knížku :(

18.03.2014 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

k celé sérii jsem se dostala omylem, ale nelituju :D úžasný, smála jsem se, bavila a strašně ráda se k celé sérii vracím. Ikdyž první díl je nej, pak už to trošku upadá. takže bez ručníku ani ránu, a hlavní je že už všichni víme odpověď na základní otázku života a vůbec :D

18.03.2014 5 z 5