speciale88 speciale88 komentáře u knih

Mramor a plátno Mramor a plátno Stephanie Storey

Zajímavý a poutavý děj, který se čte velmi lehce a svižně. Mistrovská díla italských velikánů. Od jejich začátků až po samotný konec a tím pádem vznik děl samotných.

15.03.2018 5 z 5

Příjemná oddechovka. Životopis Lauren. Jeji myšlenky okolo Gilmorovych děvčat. Hezké čtení na odpoledne.

24.04.2022 5 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Krásná, ctiva a romanticka kniha se šťastným koncem. Jsem zvědavá na další díl.

09.03.2022 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Celá série byla velice ctiva oddechovka. Z počátku sem nevěřila ze mě to zaujme natolik abych odkoupila další díly, ale nakonec sem je musela mít.

09.03.2022 5 z 5

Scarlett 1 Scarlett 1 Alexandra Ripley

Krásné čtení. Scarlett mám moc rada. Za mě doporučuji.

24.12.2021 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Mě se kniha líbila. Měla sem ji přečtenou za jedno odpoledne. Je to směs After,50 odstínu a 365 dni. Za mě dobre čtení. Dej byl moc rychlí a je fakt ze jméno Hrdina se mi moc nehodilo. Jinak super

12.10.2021 5 z 5

Nebeští jezdci Nebeští jezdci Filip Jánský (p)

Krásný příběh. Teď shlédnu film a porovnám ale myslím že jako obvykle kniha vyhraje. Doporučuji přečíst

18.06.2021 4 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Klasika. Prostě super !!!

18.06.2021 5 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Lady Fuckungham byla více zábavnější kniha ale tohle mě pobavilo taktéž.

27.12.2020 5 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Super kniha za mě doporučuji.

27.12.2020 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Kniha se mi moc líbila určitě se k ní ještě několikrát vrátím. Za mě super a doporučuji

06.03.2019 5 z 5

Nacistická kněžna Nacistická kněžna Jim Wilson

Tato kniha mi spíše přijde více zaměřená na Hitlera a vše okolo příprav 2. světové války než přímo na kněžnu Hohenlohe. Její život tam někde probíhá. Někdy více v popředí jindy v pozadí. V knize je spousta zajímavých postav. Spíše pro ty kdo mají rádi historii.

19.06.2018 4 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Nemám přečteny všechny knihy od Sparkse, ale tato kniha se mi líbila. Navíc se zde objevuje Noah ze Zápisníku jedné lásky a to je úžasné dílo. Finale knihy je krásné a romantické. Za mě super.

19.06.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Ponuré vřesoviště, rodiny plné zlosti a přesto lásky. Zajímavý příběh. Vrátím se k němu zase za nějaký čas.

31.05.2018 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Milostný příběh, který nekončí happyendem takže žádná dnešní telenovela.
Nádherná klasika. No prostě Shakespeare.

27.04.2018 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

První díl super. Čtiví ani ne náročný. Taková relaxační bez přemýšlení četba.

06.04.2018 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Krásná česká klasika.

30.03.2018 4 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Ač neholduji fotbalu a ani jinému sportu tato kniha mě bavila. Velice se mi líbila pasáž o Americkém dědečkovi a pohádce kterou vyprávěl. Bylo mi líto jejich zaoraného hřiště, které jim tatínek upravil. Vtipná, čtivá doporučuji

16.03.2018 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná krátká klasika. Romantický děj plný lásky. Tragický konec. Časem budu číst znovu.

15.03.2018 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha s velice zajímavým koncem. To jsme nepředpokládala. Přečteno jedním dechem.

15.03.2018 5 z 5