speciale88 speciale88 komentáře u knih

Prokletý sníh Prokletý sníh Barbora Žampachová

Jediné slovo ke knize ,,zajímavá,,. Obálka velice pěkná, dej svizny.

07.09.2022 4 z 5

Paganiniho duch Paganiniho duch Paul Adam

Trvalo mi knihou se prokousat. Z pohledu historie super ale nějak mi ten styl psaní neseděl.

29.07.2022 3 z 5

Jmenuji se Lucy Bartonová Jmenuji se Lucy Bartonová Elizabeth Strout

Přečtena byla za chvilku a čte se lehce. Bohužel mě ale kniha neoslovila. Dej je takový smutný. Mám z této knihy smíšené pocity.

21.06.2022 2 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Krásný příběh plný romantiky. Začala jsem a nemohla skončit musela sem vedet jak to dopadne jestli Abeho najdou a co bude dal.Oddechovka od Jo. Úplně úžasná.

19.06.2022 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Jakoze 800 stran a pokračování je kde???? Za mě super. Už se těším na další díl.

16.06.2022 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Dotčen treti a poslední díl. Za mě série super.

09.05.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Druhy díl super. Jsem rada ze Asha nezůstala nepovsimnuta a vím jak to s její romantickou duši dopadlo. Doporucuji

29.04.2022 5 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Depresivní téma ,ale bohužel realita dnešní doby. Šikana na školách a pak někomu přepne a je z toho katastrofa. Je mi líto hlavní hrdinky ze ji tak odsuzovali i když ona nestrilela ,ale nesla svůj díl viny. Jsem rada ze se nakonec tou vinou prokousala a dokázala snad i žít trochu normálně.

28.04.2022 3 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Pokračování taktéž super jako první díl. Těším se co odhalí další díl.

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Čekala jsem co se z knihy vyklube. Super bylo ze dej byl vyobrazen z pohledu dvou hlavních postav. Mě se kniha líbila čekám na pokračování.

Čarodějovy hodiny Čarodějovy hodiny John Bellairs

Tak jako film i kniha je hezká. Přečteno za chvilku. Taková odpolední oddechovka.

28.04.2022 5 z 5

Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí Chrisann Brennan

Bohužel jsem nedocetla. Nějak se mi neslo knihou prokousat.

28.04.2022 1 z 5

Draculova žena Draculova žena Michaela Ella Hajduková

Kniha se četla jedním dechem. Krásný příběh. Koho baví Dracula doporucuji.

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Hezké oddechove čtení, konec nabral na otáčkách. Jsem zvedava na další díl.

28.04.2022 5 z 5

Příjemná oddechovka. Životopis Lauren. Jeji myšlenky okolo Gilmorovych děvčat. Hezké čtení na odpoledne.

24.04.2022 5 z 5

On On Clare Empson

Tragicky příběh. Některé pasáže byly zbytecne dlouhé ale i tak sem přečetla zajimal mě konec. No ne každá kniha muže skončit happy endem.

23.04.2022 4 z 5

Záblesk svetla Záblesk svetla Garth Stein

Hezké čtení, zajímavý dej. Konec mě trochu zamrzel ale i tak pěkná oddechovka.

22.04.2022 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Krásná pohádka se šťastným koncem. Sice je mi moc líto Frumpa čekala sem ze zázrakem ho zachrání ale i tak krásné zakončení. Četlo se lehce a rychle. Jako oddechovka na odpoledne super.

06.04.2022 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Krásná pohádka. Kniha se četla sama. Oddechove čtení

06.04.2022 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásný film a kniha ještě krásnější. Nemám co dodat tuhle knihu doporucuju přečíst.

03.04.2022 5 z 5