Soptinka Soptinka komentáře u knih

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Oddechová kniha s hezkým dějem a trochou té romantiky.

28.12.2011 4 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Člověk se na tuto knížku dívá trochu jinak, když ví že je to o ní samotné.Je to smutné...bohužel nebyla jediná kdo něco takového zažívá.Je i spousta jiných žen.Obdivuju ji že se o tom nebála napsat.

28.12.2011 5 z 5

Egypt velkých faraonů Egypt velkých faraonů Christian Jacq

Nevím co si o této knize mám myslet. Mám rozporuplné dojmy.Je tak zvláštně napsána. V určitých částech jsem ji musela číst i dvakrát, abych ji pochopila, chvílemi mi to přišlo takové zmatené a chvílemi jako hezké navazující vyprávění. Ale je to jen pouze má domněnka, ať sám posoudí i jiný čtenář.

27.12.2011 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Tak tato knížka u mě vede. Nejlepší romantické vyprávění jaké jsem kdy četla. Knížka plná napětí, a pocitů.Některé části jsou tak pěkné, že jsem si je musela i zapsat na papír. Je to první knížka u které jsem se rozplakala.

22.10.2011 5 z 5

Hořký měsíc Hořký měsíc Pascal Bruckner

Nechutné!!!!Ani jsem to nedočetla.

23.03.2011 odpad!

Napořád Napořád Alyson Noël

V určitých částech je tato knížka lehkou napodobeninou knihy Stmívání.Moc mne neokouzlila.

22.03.2011 3 z 5

Tanec vášní Tanec vášní Sabrina Jeffries

Tato knížka mne ohromila.Trochu nebezpečí, romantiky a také spalující vášně.Krásná knížka na příjemný večer.

20.03.2011 5 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Tuto knížku jsem si půjčila pro porovnání s filmovou pohádkou:-) Jako vždy je něco v knížce jinak napsaného.Ale i přesto mne knížka nadchla a mile ráda jsem si ji dočetla až do konce. Takže doporučuji na odpočinkové večery třeba u vínka:-)

15.03.2011 5 z 5

Můj život s Georgem Můj život s Georgem Judith Summers

Myslela jsem si že tato knížka bude daleko lepší, ale zklamala mne. Pro mne byla tak trochu nezáživná a tak jsem ji asi v půlce zavřela a odložila.Škoda:-(

13.03.2011

Skotská romance Skotská romance Katie Fforde

Krásné oddechové počteníčko:-)

11.03.2011 5 z 5

Zloděj času Zloděj času Terry Pratchett

Tak pan Terry Pratchett je vynikající. Byla to má první Pratchettovka a musím říci že se mi moc líbila.Sice mi na začátku knížky chvilku trvalo než jsem se začetla do děje, ale potom to stálo zato.Některé části byly vynikající a moc jsem se u nich pobavila. Zejména u Igora a pana Války:-)

03.03.2011 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Tato knížka mě moc neoslovila.....byly tam určité pasáže které byly zajímavé a které mě zase naopak trošku nudili.

24.02.2011 3 z 5

Srdce je osamělý lovec Srdce je osamělý lovec Carson McCullers

Tak tato kniha mne vůbec ale vůbec neuchvátila.Aspoň mě se zdálo že je nezáživná s nudným obsahem.

10.02.2011 odpad!

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Odpočinková knížka, řekla bych že je i z reálného života...není to ten klasický slaďáček. U této knížky jsem se nasmála ale i kupodivu proronila pár slz. Doporučuji

08.02.2011 5 z 5

Růže z Cherrybrooku Růže z Cherrybrooku Tania Crosse

Knížka, při které se dobře odpočívá. Není to až zas takový román jak jsem si představovala. I ten konec by se dal pojmout jinak a napsat víc rozsáhle.

30.01.2011 3 z 5

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Super počteníčko, člověk se nad tím i zasměje:-)...doporučuji

30.11.-0001 5 z 5

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Knížka je dobře psaná a také čtivá. Doporučuji...jsem zvědavá jak to dopadne s Henrym a Vicki...:-)

30.11.-0001

Dobrý v posteli Dobrý v posteli Jennifer Weiner

Dostala jsem tuto knížku k Vánocům a musím říct že se povedla, je hezky a čtivě napsaná a rozhodně je tam i nějaká ta špetka humoru.

30.11.-0001 5 z 5