Soptinka Soptinka komentáře u knih

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Moc pěkně psaná kniha, krásný děj a četla se skoro jedním dechem. Určitě si přečtu i další díly.

15.07.2013 5 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Nádherný a zároveň smutný příběh Tess. Konec jsem jednoduše probrečela.

09.07.2013 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Odpočinkové čtení i když jsem od této knížky očekávala více. I přes to, si půjčím druhý díl, jsem zvědavá jak to bude pokračovat dál.

09.07.2013 4 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Krásný příběh.... plný boje, vzdoru a romantiky. Knížku jsem přečetla za dva dny.

06.07.2013 5 z 5

Ukvapený Sam Ukvapený Sam Pelham Grenville Wodehouse

Humorná a odpočinková knížka.

04.07.2013 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Mě osobně kniha moc nenadchla, ale jako oddychová knížka je celkem fajn.

30.06.2013 2 z 5

Tajemství budoucnosti Tajemství budoucnosti Dagmar Kludská

Zajímavá kniha, která přináší několik příběhů a pár rad, jak začít s výkladem z kávové sedliny.Už se těším až to vyzkouším.

24.06.2013 4 z 5

Luciferovo evangelium Luciferovo evangelium Tom Egeland

Moje první kniha od Egelanda a určitě ne poslední. Strhující děj hned od začátku.Žádné sálodlouhé povídání o ničem.Těším se na jeho další dobrodružství.

17.06.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížka obsahovala ze začátku prvky podobné knihy Stmívání. I přes to vše se mi moc líbila. Četla jsem a četla a najednou se objevil konec, smutný konec. Jsem zvědavá jaký děj bude mít druhý díl.

12.06.2013 5 z 5

Snění o lásce Snění o lásce Miranda Lee

Co více napsat k Harlequince, než že je to odpočinková četba.

12.02.2013 5 z 5

Kdo jiný než ty Kdo jiný než ty Cecily von Ziegesar

Odpočinková kniha s klasickými problémy náctiletých - pařby, kdo s kým a co na sebe. Dám šanci ještě dalšímu dílu.

30.01.2013 4 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Když jsem si jí brala z regálu v knihovně, myslela jsem si že to bude román ....ale byla jsem mile překvapena že se z knížky vyklubala detektivka. Je to knížka u které si člověk odpočine.

20.01.2013 5 z 5

Svět za světem Svět za světem Mary Poisson King

Neuvěřitelně napsaná kniha, která Vás svým dějem učaruje. Myslím že je to jedna z mála knih, kterou po čase opráším a znovu si ji přečtu.

01.01.2013 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Nádherná kniha u které si člověk odpočine. Najde tam pár zápletek, hlavně romantiku a dobrý konec. Kniha mě uchvátila :-) jsem z ní nadšená:-)

17.12.2012 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Zajímavá knížka, trošičku něco jiného než upíři :-). Hezky a rychle se četla.

12.12.2012 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Ze začátku mě tato kniha moc neoslovila. Jenže pak, z ničeho nic to byl pravý opak a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Pořád jsem chtěla vědět jak to dopadne s Pierce a Johnem, zda budou spolu nebo nikoliv. Musím Vám říct že kniha mě nezklamala a přečetla jsem ji za jeden den.Je to kniha, u které si člověk odpočine, takže za mě.... doporučuji.

09.12.2012 5 z 5

Pohřbeno v hlubinách Pohřbeno v hlubinách James Rollins (p)

Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Pořád jsem ji držela v ruce a nemohla se od ni odtrhnout. Klasika objev - zápletka - rozuzlení. Další skvělá kniha J. Rollinse.

05.12.2012 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Kniha byla napínavá od začátku až do konce :-). Moc se mi líbila.

23.11.2012 4 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Knížku jsem měla přečtenou celkem rychle. Děj je celkem dobrý Poppy umírá a James ji přemění....ale pořád jsem od knížky čekala více. Možná je to tím, že pokaždé, když čtu takový typ knížky tak vzpomínám na Twilight ságu a čekám něco podobného.A musím smutně konstatovat že pořád nenacházím :-(

10.11.2012 3 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Po delší odmlce jsem knihu dočetla a konec probrečela. Ale jinak to je krásná kniha.

25.02.2012