Luciferovo evangelium

V dalším thrilleru s mysteriózní zápletkou tentokrát Egelandův hlavní hrdina, mladý archeolog Bjorn Belto, odhaluje tajemství rukopisu starého bezmála 4500 let. Nalezl jej italský teolog a démonolog Giovanni Nobile, jeho dcera je však vzápětí unesena. Pátrání po záhadné sektě, padlých andělích, ďáblech a démonech zavede Bjorna až do Iráku k troskám domnělé babylonské věže. Napínavý příběh s historickým podložím navazuje na úspěchy předchozích autorových knih - Konec kruhu (KK, 2007) a Strážci úmluvy (KK, 2009). -...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96994/bj-rn-belt-luciferov-96994.jpg 4.480

Bjørn Beltø (3.)

Lucifers evangelium (2009)

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Luciferovo evangelium

mendule
23.01.2017

Moc se mi líbila. Čtivé, má to spád, zajímavé, sympatický archeolog.

likaf
02.12.2016

Vynikající. Napínavé od začátku až do konce. Bjorn Belto je mi od prvního dílu sympatický a držela jsem mu palce. Škoda, že není více dílu...

z1631984
06.02.2016

Dle mého názoru autorova nejlepší kniha

zylla
21.01.2016

Skvělá knížka, naprosto mě nadchla, rovnou si jdu pořídit další spisovatelova díla.

myselin007
03.01.2016

Tom Egeland je pro mě Severský Dan Brown. Miluji jeho knihy a vždy jej přečtu jedním dechem. Ten kdo z vás má rád Dana a chce si zkrátit čekání na jeho další titul, nechť otevře své srdce Tomovi.

Misa25
01.12.2015

Další povedené dílko od tohoto autora...upřímně mě hlavní postava tak štvala, že jsem četla velmi pomalu, ale jinak je příběh velmi pěkně zpracovaný a nápad je skvělý :)

Dani3
19.03.2015

Moje druhá kniha s průvodcem Bjornem Belto. Knížka byla dobrá, četla se lehce, děj poměrně rychle odsýpal, nechybělo tomu napětí, ale trochu mě zklamal ten konec. Byl na mě hodně nereálný a mírně překombinovaný.

Macek58
09.01.2015

Výborná knížka se strhujícím dějem. Četla se sama.

dobrodružství thrillery severská literatura norská literatura

Tom Egeland

Tom Egeland