sona8058 sona8058 komentáře u knih

Poslední anglická královna Poslední anglická královna Steve Robinson

Steve Robinson napsal další brilantní příběh, kde se s JT proplétáme anglickou historií. Zacházíme až téměř k počátku samotné královské rodiny a rozplétáme tajemství, které by možná mohlo odhalit něco, co by možná svrhlo celou monarchii.
Poslední stránky mě málem donutily si řvát vlasy a chtít okamžitě další díl...

22.08.2017 4 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Tak tohle se vážně povedlo! Tahle kniha vás vtáhne do labyrintu První clevelandské banky a vypustí vás po dočtení poslední stránky. Není dobré probouzet duchy, ti by se totiž měli nechat raději spát...

13.02.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Ani není možné, že už je to tak dávno! Série HP mě vlastně přivedla ke čtení a já tím paní Rowlingové velmi děkuji! Jsou to knihy, které jsou velmi hezké, propracované a až jednou budu mít děti, tak si celou sérii určitě přečtou. ;)

28.06.2016 5 z 5

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Nádherná kniha plná emocí, které nejsou jen smutné. Je síla tuhle knihu číst a nemyslím si, že by to každý zvládl, ale pokud se k téhle krásce odhodláte, vezměte si spoustu kapesníčků a věřte, že vás nezklame. Já jsem nadšená ♥

09.04.2017 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Pohřbení není špatná kniha, jen mi tam určité věci neseděly. Milostná zápletka mi přišla dost přitažená za vlasy a musím se přiznat, že tyhle stránky jsem spíše jen tak přelétla.
Naopak detektivní příběh byl dobře vymyšlený!
Možná, kdyby se autorka více věnovala téhle linii a jen mimochodem zmínila, že se do sebe Michael a Jamie zamilovali, tak by to bylo fajn.
Chvilku jsem přemýšlela, kolik hvězdiček vlastně dám...3-4? Nakonec vyhrály 4, i když jsem už v polovině knihy věděla, kdo za tím vším je

09.02.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Okamžitě se tato kniha zařadila mezi TOP! jsem nadšená a hned mě to nepustí... Prostě je vidět, že kdo umí -umí! A Sarah J. Maas umí! Styl psaní vás nenechá knihu odložit a vy jen hltáte větu za větou, slovo za slovem a nechcete přestat.

03.01.2017 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Thriller, který vám nedá spát! Musela jsem číst a nepřestávat a dostala jsem všechno, co od skvělé detektivky požaduji - napětí, neotřelou zápletku a rozuzlení, které nikdo nečeká!
Díky Mystery Pressu jsem narazila na dalšího autora, kterého si zařadím mezi TOP.

28.12.2016 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Tohle dostane do kolen! Vážně pecka a zaslouží si skvělé hodnocení!!! Šílím z toho, kde to skončilo a chci pokračování, nevím, jestli to čekání vydržím. :-D
Je to vážně hodně dobře napsaný příběh a já se nestydím přiznat, že mi i ukápla slza. Knížka musí každého donutit přemýšlet a dojít k závěru, že jsme vadní. ;-)

29.01.2017 5 z 5

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Nora Roberts mě prostě nikdy nezklame! Další brilantní příběh, který člověka donutí se zamyslet. Prostě, když chci příběh, který mě nezklame, tak sáhnu po knize od Nory Roberts. :-)

09.01.2017 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Knihu jsem přečetla za jediný den! Podle mě, je to jeden ze zdařilejších psychothrillerů, od kterého dostanete všechno, co očekáváte - napětí, dobrou zápletku a rozuzlení, které nabere na obrátkách!

29.12.2016 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Za mě jednoznačně palec nahoru! Tohle je přesně to pravé letní čtení, které je pro mě přímo balzámem na duši. Jasně, klišé scény se objevují, ale myslím, že neotřelé zápletka s mafiány vše skvělé vyrovnává. Já jsem byla opravdu spokojená a nedočkavě vyhlížím další díly této série!

06.09.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Tahle kniha je podle mě hodně povedenou duchařinou! Já mám tohle téma opravdu ráda a musím říct, že autor mi přivodil husí kůži a v určitých částech knihy jsem se ptala sama sebe, jestli je to možné?!
Možná, že jsem byla na začátku maličko rozpačitá, ale po prvních dvou kapitolách jsem věděla, že to bude jízda a těšila se na každou další stranu.
Chtěla jsem vědět, kdo je vrah, ale musela jsem se vrátit do minulosti, abych mohla všechno pochopit. Tohle propojení duchařiny + silně věřící rodiny + Bible + mezilidských vztahů (hlavně co se rodiny týče), bylo skvělé! Autor mě neustále překvapoval a já jsem spokojená, že jsem téměř do konce nevěděla, kdo je vrah. Pořád jsem se jen dohadovala a neměla nejmenší tušení, kdo to mohla být. John Searles si se mnou pohrával až do posledních stran.

18.06.2017 5 z 5

Případ Pegasus Případ Pegasus Gregg Loomis

Tak tohle jsem potřebovala! Dobře promyšlený příběh, který mě zavedl na různá světová místa. Lang mě dokázal pobavit i ve chvílích, kdy jsme byla nervózní hrozným způsobem! Tahle kniha si zaslouží moje doporučení a já se nemůžu dočkat, až se pustím do další knihy od Gregga Loomise :-)

12.04.2017 5 z 5

Když padne noc Když padne noc Jenny Milchman

Opravdu mrazivý thriller, který vám nedá spát, dokud nedočtete poslední stránku! Omotá si vás kolem pomyslného prstu a vy jen čekáte, jak s vámi bude autorka manipulovat dál... ;-)

12.01.2017 5 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Nora Roberts

I když je zde v komentářích hodně kritiky, tak já jsem si čtení užila. Jasně, nehledala jsem světoborný příběh, ale prostě knihu, při které si odpočinu a dostala jsem to. Nora Roberts podle mě píše skvěle a její knihy mě nikdy nenudí! Ani tady nezklamala ;-)

11.01.2017 5 z 5

Závrať všedních dnů Závrať všedních dnů Nora Roberts

Opakuji se, ale knihy od téhle autorky jsou pro mne sázkou na jistotu! Nora umí psát a potvrdila to i u téhle série! Zapojila trochu duchařiny a já jsem strávila příjemné odpoledne u knihy, u které jsem věděla, že mě nezklame.

11.01.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Asi jsem ovlivněna tím, že jsem se zamilovala do Pomsty a Rozbřesku a Dvoru trnů a růží, protože to je pro mě TOP! Tohle nebylo ale vůbec špatné čtení! Naopak! Jestli si myslíte, že znáte příběh o Alence, tak tahle kniha vás vyvede z omylu! Tahle knížka prostě baví, čte se dobře a myslím si, že dokáže čtenáře pěkně upoutat. :-) Ale musím se přiznat, že mi dost vadil Morfeus :-D Zach je Zach ;-)

09.01.2017 4 z 5

Smrtící hry Smrtící hry Steve Robinson

Steve Robinsona svůj příběh tentokrát pojal trošku jinak, než jsme zvyklí.
Od začátku příběhu tušíme, kdo za tím vším vězí, ale to nebrání v tom, abychom si příběh užili se vším všudy.
JT nás provádí spletitým labyrintem genealogických hádanek a hříček sériového vraha, který evidentně stojí o to, aby Jefferson Tayte trpěl. To se mu daří a JT se případ za případem obviňuje stále více, ale nebyl by to náš hrdina, kdyby se ke všem výzvám nepostavil čelem!
Ani tentokrát není výjimkou, že jde JT o život. Ale není to jen on, komu hrozí nebezpečí.

Steve Robinson je skvělý autor a co si budeme povídat - Smrtící hry se mu opravdu povedly! Do teď jsme společně s JT rozplétali jeho minulost a zjišťovali, kdo je jeho rodina. A myslím, že díky téhle knize víme, na koho se muže náš hrdina spolehnout.

Podle mě autor touhle knihou jakoby uzavřel kapitolu, kdy Jefferson Tayte pátral po rodině a další díly nám přichystají nová dobrodružství.
Už jen podle ukázky v knížce se neskutečně těším na další díl, který vyjde v září 2020 :)

20.11.2019 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Naši hlavní hrdinové - Hunter a Staffordová, dělají čest svým jménům. Je to TEN správný lovec a pes, kteří se zakousnou do případu a jen tak se nevzdávají. Nenechají to být, dokud nenajdou osobu, jež je za tohle všechno zodpovědná. Nenechají se odradit ani tentokrát a zvláště v tomto případě, kdy se ztrácejí matky s jejich dětmi.

Tohle téma je hodně citlivé a autorka to ještě dotáhla k "dokonalosti"... Ovšem, v téhle části jsem měla velký problém. Při jedné pasáži jsem Maminčina mazánka rázně zaklapla a musela jsem ho na čas odložit. Musím říct, že to pro mě byla opravdu silná káva a jakmile jsem se dostala k téhle části, tak se mi udělalo dost špatně.
Jenže mi to nedalo a nemohla jsem ten skvělý potenciál tohoto příběhu nechat jen tak ležet. Ano, trvalo mi opravdu dlouho Maminčina mazánka přečíst, ale věděla jsem, že detektivní linka je opravdu dobrá a tak jsem byla velmi zvědavá, kdo je za tím vším.

25.10.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Myslela jsem si, že první díl byla TOP, jak mám ale teď vyjádřit, co jsem cítila při čtení druhého dílu? Zírala jsem s pusou dokořán, dostala jsem od S. Maas víc všeho, aniž bych věděla, že to tak chci, že se tak příběh má vyvíjet. Ale bylo to tak, všechno do sebe krásně zapadalo a já jsem chtěla pořád víc a víc!
Když se Feyre vrátila na Jarní dvůr, tak jsem věděla, že už nic nebude stejné a Maasová se předvedla v plné parádě! Já se snad ani nedočkám toho třetího dílu!
Díky za tuhle skvělou sérii!

01.05.2017 5 z 5