Sofie75 Sofie75 komentáře u knih

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Kniha se mi do půlky četla hůře, ale možná to byl jen můj problém. Pak jsem měla pocit, že ji musím přečíst co nejdříve, protože jsem chtěla vědět jak dopadne. Musím říct, že co vyplulo na povrch bylo otřesné.

29.05.2018 3 z 5

Jestli mi uvěříš Jestli mi uvěříš Katarína Gillerová

Pro mě to byla také druhá kniha od této autorky a moc se mi líbila. Už se těším na další.

10.05.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Je to smutná knížka, a velice silné příběhy, jak si s náma může zahrát osud. Převrátím nám život úplně jinak. Kniha se mi i přesto moc líbila a zanechala u mě silné pocity. Jsem ráda, že jsem v té době žít nemusela. A jak už jsem tu četla názor o tom, že by měla být zařazena do povinné četby i já se k tomuto názoru přikláním. Za mě doporučuji !!!!! A to jsem přitom nikdy knihy s takovouto tématikou nechtěla číst. Je to smutná doba.

07.05.2018 5 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Je to již druhá kniha od této autorky a moc se mi opět líbila. Její čtení mě opět hnalo dopředu. Byla tam i smutná pasáž, která bohužel k životu taky patří. Za mě určitě doporučuji a už se těším na její další knihu.

24.04.2018 5 z 5

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

Zvláštní příběh je moje první kniha od této autorky. Moc se mi líbila. Už se těším na další její knihy, které si moc ráda přečtu. Příběh se mi moc líbil a byl napínavý až do úplného konce. Za mě knihu doporučuji.

18.04.2018 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Kniha se mi moc líbila. V táhla mě do děje a nechtělo se mi ji odložit, jak mě hnala dál zvědavost.

27.03.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha se mi moc líbila a už se těším na další díl. Nebyla jsem schopna knihu odložit, protože jsem byla zvědavá jak dopadne.

28.02.2018 5 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Kniha se mi moc líbila. Byla to skvělá oddechovka. Při čtení mi naskakoval úsměv na tváři. Knížka mě pobavila a dopřála skvělé odreagování. Četla se sama.

19.02.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Je to moje první kniha od tohoto autora. Kniha se mi moc líbila. Určitě vím, že si od Sparkse zase nějakou moc ráda přečtu. Nerada jsem se s touto knihou loučila. Na konci knihy jsem, musela mít stále při sobě kapesník. Nebyla jsem schopna přes slzy knížku dočíst. Za mě prostě super.

17.01.2018 5 z 5

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

Nádherný příběh. Kniha se mi moc líbila.

26.12.2017 5 z 5

Benátský proces: Návrat porodní báby Benátský proces: Návrat porodní báby Roberta Rich

Kniha se mi moc líbila. Celá ta trilogie mě pohltila.

23.10.2017 4 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Kniha se mi moc líbila. Popisuje sice jen jeden porod, ale myslím si, že to vůbec nevadí. V knize je popsán jaký byl postoj k židům. Jak se lidé neštítili jít přes mrtvoly pro bohatství neboli k moci, i když jim stojí v cestě nevinné dítě. Určitě otvírám druhý díl, protože mě zajímá jak bude život Hany pokračovat.

10.10.2017 4 z 5

Ostrov rudých mangrovníků Ostrov rudých mangrovníků Sarah Lark (p)

Kniha se mi moc líbila. Sice trochu děj byl podobný prvnímu dílu, ale i tak se mi moc líbila. Přeci jen děj se odehrával s pirátama, tak to knize dávalo zase trochu jiný pohled.

03.10.2017 5 z 5

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Kniha mě pohltila hned od začátku. Moc pěkný příběh. Někdy mě tedy děsila krutost, která je popsaná v knize, ale bohužel k té době to prostě patřilo. Z knihy jsem byla nadšená a už jsem si i pořídila pokračování a nemůžu se dočkat, až jej začnu číst.

11.09.2017 5 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Nejdříve jsem se nemohla do knihy začíst. Asi tak od 90 strany se to, ale prolomilo a kniha mě pak pohltila. Tu druhou polovinu jsem hltala . Moc pěkný příběh. Je pravda, že čokoládu mám moc ráda, takže jsem si při této knize musela i nějakou zobnout. Dokonce jsem i uronila slzu. Ale určitě mě autorka naladila na další její knihy.

11.09.2017 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Tato kniha byla moc pěkná. Je v ní zahaleno tajemství. Je super, napínavá. Byla jsem z ní nadšená. Tato spisovatelka mě nezklamala.

30.08.2017 5 z 5