Benátský proces - Návrat porodní báby

Benátský proces - Návrat porodní báby

Pět let po událostech předchozího dílu se musí Hanna vrátit zpět do Benátek, z kterých kdysi s nasazením života uprchla. Její milovaný adoptivní syn Matteo byl totiž unesen. Ve hře je totiž stále dědictví rodiny di Padovani. V honosných palácích stejně jako v zbídačeném židovském ghettu však na Hannu nečekají pouze noví nepřátelé, ale především osudové následky jejích dávných činů…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345967/benatsky-proces-navrat-porodni-baby-dQw-345967.jpg 4.413

Porodní bába (3.)

A Trial in Venice (2017)

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, Knižní klub

Ivanule

Opet skvela napsana kniha od autorky,a moc me mrzi,ze serie skoncila.Predchozi dily jsem cetla pekne po sobe,tento novy jsem objevila az ted,musela jsem si nejdrive trochu vzpomenout na dej druheho dilu (napr.kdo je Jessica),ale pak uz to pekne slo:)Pribeh začíná ve vezeni,ale postupne zjistujeme,co vse se Hanne prihodilo,ze tam byla uveznena.Tentokrat kniha nebyla moc o porodech,jak bylo v minulych dilech vice zvykem,ale i tady jsme na dva mohli narazit,za to se dozvidame co vse se Hanne prihodilo,proc a za jakeho stavu se hlavni hrdinka musela vratit do Benátek,az na konec,ktery prece jen dopadl podle ocekavani.Krasne zavrseni trilogie!

alexis818

Třetí díl série a musím říct,že nezklamal.Předchozí díly jsem četla před časem,ale hned se mi děj vybavil a lehce sjem zapadla do příběhu.Líbila se mi celá série.

milunka21
31.12.2017

Tuhle sérii zbožňuji.Autorka zase nezklamala. :-)

jindrusa
25.10.2017

O poznání slabší než předešlé díly.

Sofie75
23.10.2017

Kniha se mi moc líbila. Celá ta trilogie mě pohltila.

Ditules
17.10.2017

Završení příběhů Hany a její zajímavé rodiny a přátel. Bylo to krásné čtení. I když je škoda, že tam nebylo více historických reálií jako v předcházejících dílech a taky to porodnictví bylo omezeno na minimum... :/

zuzana2599
12.09.2017

Pro mě to byla radost číst ! Tato série o židovské porodní bábě Hanně je velmi vydařená a i tento třetí díl byl opravdu skvělý.
Prostředí Benátek 16. století, židovského ghetta, krásně prokreslené postavy hlavních hrdinů... Každou stránku jsem četla s velkou chutí a nadšením, byla to opravdová lahůdka pro mou čtenářskou duši :-)

historické romány Benátky historické romance 16. století

Roberta Rich