smardice smardice komentáře u knih

V pasti V pasti Catherine Alliott

Pěkný příběh s prvky detektivky, humoru, romantiky. Jak píše Ticiana, opravdu příjemné a nečekané překvapení.

21.03.2022 5 z 5

Verný dvojník Verný dvojník Sandra Brown

Knihy od S. Brown čtu ráda, ale přesto se mi více líbí ty s detektivní zápletkou. Tato nebyla špatná - zajímavý námět, trochu poodhalený svět celebrit, romantika, ale přece jí něco k dokonalosti a na větší počet hvězdiček chybělo.

27.01.2022 3 z 5

Zločin Zločin Jeffery Deaver

Nemůžu dát více hvězdiček, přesto, že je zde pár známých spisovatelů. Při poslechu jsem se několikrát přistihla, že myslím na něco úplně jiného a děj povídek mi tak unikal. Nuda.

20.08.2021 2 z 5

Útlounké dílko s hororovými prvky, ponuré prostředí viktoriánské Anglie, boj dobra a zla, proces rozkladu osobnosti člověka konzumujícího drogy.

13.01.2020 5 z 5

Příběh levhartice Penny Příběh levhartice Penny Joy Adamson

Krásně napsaná kniha, nádherná zvířata, nádherná příroda, nádherné obrázky a úžasný popis chování a život levhartice Penny. Škoda, že autorka nemohla dokončit další pokračování "královny ze Šáby"

24.06.2019 5 z 5

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Knihu jsem četla mezi poslechem detektivek D.Dána. A i když patří vydáním mezi ty starší, tak příběh má zajímavý námět a má spád, kniha je čtivá a spadá do kategorie románu s detektivní zápletkou.

03.01.2022 4 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Sympatické hlavní postavy, čtivý příběh, nechybí romantika s kapkou erotiky, ale tentokrát, pro mě, nečekaný závěr.

25.11.2021 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Knihu jsem přečetla díky Čtenářské výzvy. Je napsána zábavnou a vtipnou formou. Bavila mě sebeironie, vtipné poznámky, obdivovala jsem odvahu vydat se na tuto cestu a snad mě to již donutí začít se pořádně učit a pilovat angličtinu.

19.08.2019 4 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Tak tohle byla skvělá akční jízda od začátku až do konce. Kniha se mi moc líbila.

14.06.2019 5 z 5

Lovci vran Lovci vran Lyndsay Faye

Trochu zdlouhavé detektivní vyšetřování, prošpikované Valovými drogovými eskapádami, irskou imigrací a černošskou tématikou.

07.10.2021 3 z 5

Kronika ohlášené smrti Kronika ohlášené smrti Gabriel García Márquez

Zbytečná vražda nevinného člověka skoro v "přímém přenosu", jíž nikdo nedokázal či nechtěl, ať vědomě či nevědomky zabránit, díky lidské lhostejnosti, sobeckosti, neochotě celé vesnice.

13.05.2020 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Rozhodně lepší než první díl, dost surový a drastický příběh. Líbil se mi.

17.05.2019

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Trochu rozvláčnější začátek. Zajímavé téma, zatím mě více baví Asad než Carl. Uvidíme další díly.

17.05.2019 5 z 5

Zachráněné dopisy Zachráněné dopisy Sandra Brown

Klasická romantika bez detektivní zápletky. Nic víc, nic míň.

14.06.2022 4 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Díky bohu dočteno! Komentářů tady bylo řečeno již dost, takže snad jen malá poznámečka: politika byla, je a vždy bude špinavá a hlavně v každém ohledu nespravedlivá.

31.01.2020 4 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Moje poslední přečtená kniha od D.Browna. Zas tak špatná nebyla. Bylo tam vše, co dobrá detektivka má mít.

23.06.2019 4 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Další příběh s detektivní zápletkou a romantickým podtónem. Ještě mám přečíst spoustu knih této spisovatelky, tak věřím, že se mi budou aspoň tak líbit, jak tato.

25.04.2022 4 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Kniha je poučná, dobře se čte a určitě je vhodná nejen pro mladistvé čtenáře. Mě se příběh líbil moc, i přesto, že do kategorie mladistvých již dávno nepatřím.

11.06.2021 5 z 5

Výrečné ticho Výrečné ticho Sandra Brown

Další čtivá knížka skloubená se zajímavým tématem, a to výuka málo slyšící dcery známého moderátora.

17.11.2020 5 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Rozvod je vždycky špatný a pokud jsou v tom malé děti, tak ještě více. A rozvedený otec, který unese vlastní děti? - nepochopitelné a děsivé. I když hysterická Donna mě v určité části knihy taky pořádně štvala, ale nakonec dostala rozum a naštěstí své děti našla a vše dobře dopadlo.

21.08.2019 5 z 5