SmallLucia SmallLucia komentáře u knih

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Má úplně první kniha od této autorky a jako malá jsem ji přečetla hned několikrát. Podle mě píše autorka skvělě pro mladší čtenáře.

17.09.2017 4 z 5

První starosti První starosti Jacqueline Wilson

Knížku jsem přečetla minimálně pětkrát a jako mladší mě děsilo, co opravdu mají holky s anorexií a bulimií v hlavě. Doporučuju.

16.09.2017 5 z 5

Lásky jedné rusovlásky Lásky jedné rusovlásky Cathy Cassidy

Před pár lety mě jako mladší čtenářku moc bavila. S hlavní hrdinkou se člověk snadno ztotožní.

16.09.2017 4 z 5

Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Moc pěkná kniha o dospívání, první lásce a přátelství. Jako mladší mi hodně dala.

16.09.2017 4 z 5

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Tuto knihu jsem dostala právě na své, už dávné,13. narozeniny a ohromně mě bavila.

16.09.2017 4 z 5

Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Skvělá kniha, mám ráda celou sérii.

Memento Memento Radek John

Odstrašující čtení, které jsem ale přečetla jedním dechem. Rozhodně stojí za přečtení.

16.09.2017 5 z 5

Ve tvém pokoji Ve tvém pokoji Jordanna Fraiberg

Originální, skvělé, určitě pobavilo. Četla se sama.

FlirtAtak FlirtAtak Franziska Gehm

Jedna z opravdu slabších knížek.

14.09.2017 2 z 5

Kde končí svět Kde končí svět Lenka Lanczová

Oddechovka.

14.09.2017 3 z 5

Nechci si představovat, že tento problém má v této době spousta mladých dívek. Děsivé, ale stojí za přečtení.

14.09.2017 5 z 5

Nevím, jestli můžu o knize říct, že byla skvělá. Je hrozné si představit, že toto opravdu někdo prožívá.

14.09.2017 5 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Stejně jako všechny knížky z edice "Jmenuji se" je i tato skvělá. Nervy drásající počtení.

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Průměrná romantika.

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Podobné jako většina knížek u autorky. Pohodové, oddechové.

Všechno bude fajn Všechno bude fajn Lenka Lanczová

Velmi dobrá knížka, chytlavá.

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Odpočinková četba.

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Příjemná oddechovka.

Malá baletka Malá baletka Jean Ure

Dojemná knížka.

14.09.2017 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Naprosto perfektní román, kdy se člověk strachuje o hlavního hrdinu. Zalézá vám pod kůži tíživá atmosféra toho, že jste sledováni na každém kroku a nesmíte ani pomyslet na něco zakázaného.

13.09.2017 5 z 5