Kde končí svět

Hlavní hrdinka, sympatická Sandra Klimešová, si od svých patnáctých narozenin slibuje hodně. Nejen možnost chodit na nepřístupné filmy, ale především spoustu dospěláckých zážitků a úspěchů v lásce. Na Internetu se zdá všechno snadnější, vždyť se dá seznámit s fůrou zajímavých kluků a už to jede. Michal, Filip, Dominik a především Robert... K tomu všemu série větších i menších průšvihů doma i ve škole, patálie a starosti s výběrem budoucího povolání, puberťácká náladovost a citová nevyrovnanost... Svižný a vtipný román o tom, že hranice dospělosti není dána věkem, natož úderem patnáctých narozenin... 1. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/2147/kde-konci-svet.jpg 3.7264
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Kde končí svět

Vendula39

Hodně čtivá knížka. Autorka si vybrala pro tuto knížku zajímavé téma. Hodně se mi líbil děj, doporučuji přečíst.

Amneris
29.12.2018

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Doslova jsem se vrátila do své puberty, kdy jsem trávila mnoho hodin před počítačem. Na xchatu jsem se seznámila se zajímavými lidmi, se kterými jsem v kontaktu dodnes :-)

JancaMia
02.12.2018

Chatování v podání 15 leté Sandry a jaké to pak má dopady ..

Terisek99
26.10.2017

Další dobrá kniha Lenky Lanczové.

SmallLucia
14.09.2017

Oddechovka.

EvikU.
07.04.2017

Kniha je to pěkná. Prostě další skvělá Lanczovka. ☺❤

pavlinkaa
25.02.2017

Tak opět jsem se vrátila zpět do puberty. Úplně si vzpomínám na to, jak jsem chodila za kamarádkou a pár hodin jsme seděli u xchatu a ,,poznávali,, nové lidi. Bylo to pro nás něco nového. Za mého mládí byl počítač doma vymoženost :)

Ann98
07.07.2016

Jedním dechem přečtená. Klobouk dolů! Skvělá knížka. Je neuvěřitelné, jak se mohou dva lidé potkat na internetové seznamce a takhle jim to spolu vyjde! I přesto, že Sandra lhala, jsem přesvědčená, že to spolu s Robem dali nakonec znovu dohromady. Musím připustit, že chování Sandry bylo někdy opravdu hrozný, puberta s ní pořádně cloumala.

kamila234
30.05.2016

je to hustá knížka lepší bych nečetla moc mě bavila už jí čtu po
3 za sebou

Carolka409
10.01.2016

Knížka se mi celkem líbila,ale od autorky Lenky nepatří mezi mé nejoblíbenější.

blimakr
31.08.2015

Docela mě pobavilo téma příběhu, protože na Xchat jsem také chodíval :-D A Lenka si s tímto tématem docela dobře vyhrála :-) Nejspíš před napsáním strávila hodně času ve virtuálních místnostech, protože ty hlášky přesně zapadají do tohoto světa internetu :-)

MíšaK.
29.07.2015

Trochu zdlouhavá knížka, jinak bylo dobře zvolené téma. Někdy jsem se Sandrou v jejích názorech nesouhlasila.

terkas2001
05.07.2015

Přestože je to kniha trošku starší, tak se perfektně hodí do této doby. Internetové doby.

1v8na
07.08.2014

díky tomuhle příběhu jsem toho celkem dost pochopila. Lenka píše opravdu super knihy. Bylo to super, jen tak dále ...

Marčullkas
23.07.2013

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :)

Alexxandra
04.06.2012

Od Lenky jedna z mých nejoblíbenějších

KatChiss
02.12.2011

Tato knížka se mi strašně líbila. Byla zajímavá a čtivá..... Díky této knize jsem se seznámila s jedním dost milým klukem na xchatu :)