Lásky jedné rusovlásky

Lásky jedné rusovlásky

Když Tiziana nastoupí na Kinnertonské reálné gymnázium, udělá tlustou čáru za minulostí. Už nechce být ušlápnutá, nechce být páté kolo u vozu, naopak chce být v pohodě a drsná. Od základu změní svůj styl a dosáhne přímo megaúspěchu – její nejlepší kamarádkou se stane Shannon Kershawová. Pak se ale všechno obrátí. Tizianu zaujme Sam Taylor, kluk, který odmítá zapadnout. Má s ním víc společného, než si původně myslela, jenže… může si dovolit dát kvůli němu všechno všanc? Ztratit svou těžce vydobytou „dobrou“ pověst? Tiziana se musí rozhodnout – má dál předstírat, že je někdo jiný, nebo se má trhnout a hrdě přijmout, kým je doopravdy? Lásky jedné rusovlásky je knížka o důvěře, o naději, o přátelství, odvaze a o všem, co skrýváme před světem, abychom byli „normální“. Úplně nejvíc je ale o tom, jak jedna praštěná holka přišla na to, že lidé, na kterých opravdu záleží, ji mají rádi takovou, jaká je, ať se děje cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68949/lasky-jedne-rusovlas-68949.jpg 4.263

Ginger Snaps (2009)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

SmallLucia
16.09.2017

Před pár lety mě jako mladší čtenářku moc bavila. S hlavní hrdinkou se člověk snadno ztotožní.

rimmon
03.09.2017

Tuhle knížku jsem našla v levných knihách a hned po první kapitole jsem se do ní zamilovala. Mohu jenom doporučit. Je to krásný příběh jedné velké lásky a přátelství který vykouzlí úsměv na tváři každému kdo ji dočte až do konce.

lucille48
18.07.2016

Kniha se mi líbila. Je o možnosti zapadnutí do kolektivu, nebo zachování vlastní osobnosti. Každý z nás to v mladším věku jistě řešil, mnozí to řeší i jako starší. Kniha ukazuje, že zachování si osobnosti a nesledování davu, není zločin a dělá člověka šťastným jedincem, pokud se dokáže povznést nad opovrhující pohledy a poznámky masy.

Lily79
24.06.2015

Ano, příběh byl hezky napsaný, ale postavy mi přišly nereálné - hlavně Sam. Když chceš zapadnout musíš se řídit pravidly ostatních. - Tak je podle mě myšlená Tiziana samotná.

en.bee
23.11.2014

Skvělá knížka.

Roselunda 1928
25.07.2014

Kniha mi připadala moc zdlouhavá. Nevím proč. Sam byl divnej, až moc, a to mám střelený kluky ráda:). Sympatická mi tam byla tak Emily, trochu Tiziana. Moc se mi to nelíbilo...jako četla jsem i lepší knihy. A nechápu autorku, proč ta děcka udělala tak mladá. Dvanáct a třináct let a už řeší, kdo je do koho zamilovaný (jasně, já to řeším s kámoškama taky, ale ani moc ne...) a už spolu začínaj chodit???? Vždyť jsou jen o trochu starší než já! Prober se, Cathy, v příští knize hlavním hrdinům přidej alespoň tři roky! 2,99 *

TerezPodesvova
01.03.2013

Tuhle knihu mi doporučila kamarádka. Ona je člověk, který moc nečte,ale když už ji bavila tahle kniha, musela jsem ji zkusit.
Vzala jsem si ji s sebou do nemocnice když jsem šla na operaci. A měla pravdu ta knížka byla naprosto úžasná. Rozhodně doporučuji.

johisa
29.02.2012

Velmi pěkné, myslím že tahle kniha je její nejlepší.

Luciperka
26.02.2012

Tuhle knihu jsem si vypůjčila náhodou, protože jsem pospíchala a něco čapla. Když jsem zjistila, že je to knížka pro holky v počátcích puberty, zkusila jsem to. Během pár hodin jsem to měla přečtené a musím říci, že to velmi hezky autorka zachytila. Sice se už nechystám od ní něco číst, přeci jen jsem už a to trochu stará, ale pěkné:-) doporučím to desetileté sestřence!:-)

Meii
11.07.2011

no.. s dívčími románkami jsem skončila asi v 15 a tenhle jsem si půjčila ze zvyku asi před půl rokem.. poslední dobou čtu naprosto jiný žánr a tak jsem se do něj pustila jen abych ho konečně mohla vrátit.. překvapilo mě ale jak někdy člověku přijde vhod něco strašně rozkošného a sladce naivního.. jenže kdo tyhle problémy neřešil a možná neřeší dodnes.. a přiznejme si to, někdy se v těchto knížkách skrývá docela dost pravdy ;) na rtech mi to vyčaruje úsměv, hlavně po čtení Zabijáka od Zoly nebo nejnovší Kingovky..

Cathy Cassidy

Cathy Cassidy