Skalara Skalara komentáře u knih

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

No poslední Bryndza, co dodat. Jen doufám, že se k Erice zase vrátí někdy. Zatím mi přijde ta kniha neukončená.

18.01.2020 5 z 5

Zahradní slavnosti Zahradní slavnosti Laura Martin

Bohužel tato mini kniha od Harlequin nebyla dobrá, patří k těm nejhorším k jakým jsem zatím narazila.

18.01.2020 1 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Nebylo to špatné ale ani dobré. Romantiku mám ráda, ale toto mě chvílemi rozčilovalo. Pomůže někomu a nechá po sobě střílet a je v klidu atd. Proto ty hvězdy dolů.

01.01.2020 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Špatná kniha to nebyla, ale ani to nebyla výborná kniha. Čekala jsem více a opravdu se strašně pletou postavy, když to čtete, jelikož mají velmi podobné příjmení. První polovina mě nechtěla chytnout a ta druhá polovina byla lepší a čekala jsem, překvapení v podobě vraha. Bohužel žádné překvapení nebylo. Velice příjemené byly krátké kapitolky :)

27.12.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Dobrý Bryndza, ale zatím mi přišla nejslabší ta kniha :) Každopádně na smrtící tajnosti a další knihu se od něj vrhnu :)

25.12.2019 4 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Mě se tato kniha o Vánocích prostě líbila, správně naladila :)

25.12.2019 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Můj první příběh od tohoto autora a je to bomba :) Hodně mě to bavilo :) Donutila jsem, aby v knihovně tohoto autora zavedli a nelituji. Jen škoda, že nepořídili první díl, ale sedmý.

01.12.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Elle Kennedy je skvělá ale bohužel tady jsem se ze začátku nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a chtěla jsem, co nejrychleji tu slupnout :)

26.11.2019 4 z 5

V pasti lásky V pasti lásky Nora Roberts

Bylo to pěkné pokračovaní a doufám, že bude další díl. Nejvíce čekám na Cassie a Devina. Ale když bych měla určit který díl je zatím nejlepší, tak to byl první díl Stejně se vrátíš :)

10.11.2019 5 z 5

Pride and prejudice / Pýcha a předsudek Pride and prejudice / Pýcha a předsudek neznámý - neuveden

Miluji pýchu a předsudek, takže není co dodat :)

08.11.2019 5 z 5

Nedokončená záležitost Nedokončená záležitost Nora Roberts

Mě se to líbilo, bylo to velmi odpočinkové a přečteno velice rychle i v pracovním vytížením :)

05.11.2019 5 z 5

Stejně se vrátíš Stejně se vrátíš Nora Roberts

Skvělý příběh, už se těším na další díl. Příjemná odpočinková kniha :)

03.11.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nevítaný host byl super a líbilo se mi to téma, rozuzlení příběhu je velmi zajímavé a tím to tu četbu zachránilo. Jinak je to doopravdy nic moc bohužel. Čekala jsem od toho více :)

03.11.2019 3 z 5

Okno do nebe Okno do nebe Nora Roberts

Mě se tato kniha líbial jen škoda, že nehody začaly pozdě a pak to byl strašně uspěchané...

29.10.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Dokonalost Bryndzy jako vždy :) I když znáte vraha od půli knihy, tak zaujmout a táhnout děj dál, abyste byli zvědaví, jak ho dopadnou to je umění :) Opravdu se mi jeho knihy líbí a těším se na další díl :)

27.10.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Mnoho postav, ale ve výsledku se mi to líbilo :) Překvapení na konci bylo vážně nečekané :D

27.10.2019 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Druhá kniha tohoto autora bohužel mě nechytla a asi s tímto autorem nehodlám pokračovat :) Věřím že někomu se líbí a nedá na to dopustit u mě to bohužel neplatí.

13.10.2019 1 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Velice se mi práce této autorky líbila :) píše opravdu skvěle a musím si přečíst další knihy :)

13.10.2019 4 z 5

Povolené ztráty Povolené ztráty Nora Roberts

Pro mě malinkaté zklamání, hrozně dlouhý začátek a strašně zrychlený konec. Navíc bych si ho představovala jinak a když víme po celou knihu kdo je vrah, tak by bylo vhodné se ještě více zaměřit na pocity vraha a detailněji třeba popsat, co se při stopování obětí nepovedlo a co jo.... bylo by to velmi zajímavé znát ještě více ty myšlenky vraha... zaměřit se v té knize spíše na to :)

08.10.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další peka tohoto autora :) Prostě Bryndza zatím nezklamal a to mě těší :) Proto si ho šetřím a když se hodně zklamu v knize tak si vezmu právě Bryndzy a hned se pak čte lépe :)

08.10.2019 5 z 5