Simirekdudkovic Simirekdudkovic komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Musím říct, že to nebylo špatné čtení, napínavé, ale docela jsem už chtela být na konci knihy. Možná mi vadilo prostředí příběhu, že se odehrávalo celou dobu jen v hotelu, nevim. Ale každopádně další její dobra kniha.

16.06.2022 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Byla jsem velmi spokojena. Příběh rychle plynul, žádné zdlouhavé popisování míst a okoli, postavy taky super a nečekaný závěr. Doporucuji

09.06.2022 4 z 5

Arabská krev Arabská krev Tanya Valko

Po predchozim dile jsem se do ni s chuti pustila, ale bavila me asi cca do půlky, potom už bylo vše strašně zdlouhavé a dokola a už mě to vlastne ani tak moc nebavilo.

01.06.2022 5 z 5

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

(SPOILER) Kniha byla suprová. Kniha se četla velmi lehce a rychle. Myslím si že určitě jedna z nejlepších knih s touto tématikou. V urcite fázi - když se řešila i černá magie- jsem si říkala, že je toho už moc dokupy zamícháno. Ale jako celek moc doporučuji.

30.09.2021 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

bohužel nemůžu jinak ,než dat 1 hvězdičku, odpadem bych to uplne nenazvala, ale byl pro mě výkon donutit se tuto knihu vůbec dočíst.

25.08.2020 odpad!

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Takové klidne počtení, ale ednou zase příjemný oddych od tech mých brutalit..:D

25.08.2020 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihy se mi cetly dobre,bavily me.

06.05.2020 4 z 5

Zemři! Zemři! Karen Rose

Tahle kniha se mi moc libila....

06.05.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

No nevim, chvilkama super, chvilkama nuda. Alespon jsem zkusila jiny styl, nez bezne ctu.

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Knihu jsem začala číst, ale měla jsem problém, aby mě začala bavit...bohužel jsem odložila asi u 100 strany(možná dřív než se rozjela). Treba se k ní někdy vrátím, ale téma mi nějak nesedlo,možná kvůli drsného začátku a faktu že jsem matka a to přitom miluji všechny typy hororu atd..

30.09.2021 2 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Ze začátku se mi kniha četla hůře, ale když jsem si zvykla na styl, kterým autorka píše, dokázala jsem se do děje vžít.

19.05.2021 3 z 5

Medozvěstka Medozvěstka Richard Crompton

Nechytlo me to.

06.05.2020 2 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Zajímavý příběh se zajímavým vyústěním.

Batolata útočí Batolata útočí Bunmi Laditan

Do pulky knihy jsem se dost nasmala, videla jsem sama sebe ve spouste situacích.

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Co rict.. parada..