Batolata útočí

Upřímná humorná příručka pro rodiče dětí v batolecím věku (cca 1 až 4 roky), která si rozhodně nebere servítky.V krátkých kapitolách se autorka zabývá všemožnými aspekty výchovy dětí, a to vždy s výchozí tezí, že pro batole jsme my jako rodič úhlavní nepřítel. Kniha probírá jednotlivá témata, zabývá se výživou dětí, jejich „venčením“, kontakty s vrstevníky, s dalšími rodiči, trapnými momenty na veřejnosti, nedostatkem spánku a praktickými záležitostmi, jako jak naučit dítě na nočník. Zábavná příručka, která nejen poučí, ale i pobaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/306464/batolata-utoci-KvI-306464.jpg 3.412
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Ikar (ČR)

Toddlers are A-holes (2014)

Kniha Batolata útočí

Edeltruda
06.08.2018

Pravdivé, až krutě. S trochou nadsázky a především bez jakýchkoli servítků.

Verrrunka
26.11.2017

Poměrně vtipná oddechovka, trochu jsem se bála, aby toho humoru nebylo až příliš, ale když si to člověk dávkuje postupně, tak je to docela fajn. Některé kapitoly byly slabší, ale docela jsem se pobavila.

Drgajda
16.01.2017

Jestli nekdo od teto knizky ceka vysoce intelektualni rodicovske rady, bude zklaman. Bizardni udilene rady jsou podavany s vysokym stupnem ironie a nadsazky, humor autorky dokaze pochopit opravdu jen rodic majici doma jedno ci vice batolat, clovek se v mnoha popisovanych situacich nachazi a vidi. Za me bajecne napsana prirucka, smala jsem se od zacatku do konce, proto nejvyssi mozny pocet hvezd :-)