silvinka12 silvinka12 komentáře u knih

Navěky Navěky J. M. Darhower

Tohle bude patřit do mých srdcovek. Kdyby byl druhý díl v češtině hned kupuji, ale jestli to je v angličtině, tak asi nic. Zatím mi to tak stačí. Na knihu mám jenom kladné a kladné názory. Zůstaneme mi navěky v srdci. Sempre.

09.02.2018 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Já jsem si tuhle sérii o Laře Jean zamilovala celým srdcem a je mi teď tak líto, že to už vše skončilo. Zůstane v mém srdci na vždy a budu na ni s láskou vzpomínat.

15.01.2018 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Druhý díl je o něco lepší, ale i tak je to jedna z nejlepších oddechových knížek, kterou jsem kdy četla.

07.01.2018 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Já jsem ale trdlo. Celou dobu než jsem to začala číst a taky do poloviny knihy jsem si myslela, že je to první díl. Takže teď si jdu pro ten, který je opravdu první a pro příště si to radši budu kontrolovat. :) JINAK moc se mi líbí styl jakým Jenny Han píše a nezatěžuje vás tolika detailama. Moc se mi líbí svět Lary Jean a chci v tom světě ještě zůstat v dalších dvou dílech.

02.01.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Zklamání. Po tom co jsem kdysi četla Život jedna báseň, která se mi šíleně líbila, jsem si knihu koupila s velkým očekáváním. Anotace mě ani moc nezaujala, ale jelikož v obchodě kde jsem ji koupila byla jediná kterou jsem asi znala tak jsem si ji koupila jenom kvůli tomu, že to napsala Coollen Hooverová a její styl psaní mi sedl a tak jsem si ji koupila. Prvních sto stran jsem měla přečteno za chvilku a nechtěla jsem knihu odložit, ale postupně mě příběh omrzel. Hlavně za tím stojí, že Sydney hlavní hrdinka neustále brečí. Že začátku, že ztratila přítele Huntera a kamarádku Tori a pak vzlyká zase že Miluje Ridge ale že to není spravne. Ke konci se to točí pořád do kola.

Knize dávám čtyři hvězdy, protože byla čtivá a rychle ubíhala, ale mínus je ten příběh, který by mohl být nějak jinak upraven a nemorální se děj pořád dokola.

31.12.2017 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Tahle kniha je velice povedená. Sice některé kapitoly mě ani moc nezaujali, jako třeba kapitoly o Emily. Nejvíc mě začne bavily kapitoly o Arii. Pokud narážím na další knížku této autorky určitě si ji přečtu.

25.12.2017 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

John Green má hezký styl psaní, ale jinak nic moc. Ne že by jeho knihy byly špatné , ale ja prvních sto stran čtu jednu stranu za druhou za pár večerů, ale pak mě to nějak přestane bavit a musím se nutit abych to dočetla. A ten konec je až moc rychle ukončen. Že začátku se mi Papírová města líbila víc než hvězdy nám nepřály, ale jak začala druhá část knihy, kde není vůbec žádný děj a Quentin se hrabe jenom v těch samých myšlenkách stále dokola, tak Hvězdy nám nepřály zatím vedou.

17.12.2017 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Mám z toho takové... podivné pocity. Knížka se mi líbila, ale očekávala jsem toho víc.

07.12.2017 4 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Myslím že děj byl až moc natáhnutý. První díl se mi nejvíc líbil, druhý tak jakžtakž a k třetímu jsem se musela dokopat a bych to vůbec dočetla. Ale i tak bych si možná pořídila další díl, který by měl za nějakou dobu vyjít

26.11.2017 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Mě je tak líto, že všechno už skončilo. Koruna mě opravdu mile překvapila a z Eadlyn se stal úplně jiný a lepší člověk. Možná bych chtěla trošku víc se dozvědět o muži, který se stane Eadlyniným manželem, protože moc ó něm nevím doteď. Ale moc krásné ukončení celé této série, od Selekce až po Korunu. Chtěla bych číst tento příběh dokola a být z toho stejně ohromená a překvapená a napjatá, jako když jsem to četla poprvé. Prosím, ještě nějaké další knihy od K. Cass! Mám už v knihovničce všechny její knihy přečtené, až na Šťastně až navěky, které brzo příjdou na řadu.

26.11.2017 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Tahle knížka se mi hodně líbila. Nádherně se čte a vše je prostě úžasné. Ani nevím co na to říct. Prostě Wow! Těším se na další díl!

22.11.2017 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

No už to prostě není ono. Divergence byla prostě skvělá a lehce se četla. Tento díl se četl o něco hůř. Na třetí díl se nechci vrhnout protože mě ten konec děsí :(

08.11.2017 3 z 5

Amélie v Paříži Amélie v Paříži Angie Westhoff

Přečtené během tří večerů. Mohla být o něco delší- není ten příběh ukončen. A taky mě zajímá jestli Sina zůstane v Paříži nebo zase odjede.

02.11.2017 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Rachel Harrisová tak sladce píše! Když nemáte k dispozici nějakou sladkost, šáhněte po této knize a budete mít obstaráním skvělou nahradu.

30.10.2017 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Líbila se mi více než první díl. To co se stalo s Teresou ... Nevím co si mám ó tom myslet. Ale jinak fajn.

30.10.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na to že byla nejlepší knihou na rok 2012 a několikrát jsem na ni narazila a slyšela, tak jsem něco čekala více. Styl psaní byl jednoduchý a skvěle se četl. U této knihy jsem si i trochu pobrečela.

30.10.2017 4 z 5

První První Kiera Cass

Moc krásná série. Kiera píše kouzelně. Zajímalo by jak by to dopadlo na konci, kdyby zámek nenapadli rebelové.

18.10.2017 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tak jsem se na tento díl těšila, hlavně na tu svatbu, ale zklamal mě. Některé části byly podle mě moc uspěchané - třeba svatba a svatební cesta, a některé děje byly zase naopak o ničem a zbytečně protahované např. Jak Jacob stále běhal po lese jako vlkodlak a stále se s někým hádal. Za mě nejslabší díl. Z této série u mě vyhrává Zatmění, které bylo z mého pohledu dost povedené

18.10.2017 4 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Ale jo... Byla to fajná kniha, ale ne tak dobrá, abych si od ní něco odnesla.

14.10.2017 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvělý nápad, ale ten styl psaní mi moc nepadl do oka. Nevím, možná to je tím, že plno knih je psáno z pohledu hlavní postavy. Tahle kniha neměla jako některé knihy takovou moc abych se nechtěla od toho odtrhnout a číst dál. To je jediné co bych vytkla, ale jinak fajn kniha.

19.09.2017 4 z 5