silvie.s silvie.s komentáře u knih

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Perfektní poutavá kniha. Naprosto strhující až neuvěřitelný příběh. Kniha mě naprosto dostala.

04.10.2019 5 z 5

Cukrfree - Kuchařka pro malé i velké Cukrfree - Kuchařka pro malé i velké Janina Černá

Další přísun skvělých a jednoduchých receptů. Ilustrace jako vždy úžasná.

Cukrfree Cukrfree Janina Černá

Krásná ilustrace, překvapivě chutné recepty a spousta užitečných informací.

04.10.2019 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Naprosto úžasný příběh. Kniha mě velmi, ale velmi bavila a splnila má očekávání. Určitě stojí za přečtení.

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Kniha mě příliš nenadchla. Místy mi přišla dosti nereálná a spousty věcí je v ní nadhodnoceno.

04.10.2019 2 z 5

Moc povedené čtení, o tom jak bychom měli reagovat a přijímat reakce od okolního světa. Někdy občas zdlouhavé vysvětlování, ale jinak se čte velmi dobře.

23.09.2019 3 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Velmi naučná a užitečná kniha o nástrahách dnešního života. Je však nutno informace brát s nadhledem, jinak bychom se nemohli napít už ani čisté vody.

21.09.2019 5 z 5

Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě Ivo Toman

Velmi zajímavě psaná kniha k porozumění svého myšlení a vyhodnocování.

20.09.2019 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Za mě velmi dobrá kniha. Trošku na styl Bondovek. Velmi čtivá se zajímavou myšlenkou. Líbí se mi, že děj je navíc okořeněn spoustou historických informací.

19.09.2019 5 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Moc zajímavá a poučná kniha.

17.09.2019 5 z 5

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Na doporučení jsem si knihu přečetla. Za mě však celkem normální námět, nic neobvyklého pro dnešní dobu. Nepřekvapí, ale ani neurazí.

16.09.2019 2 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Bohužel i na mě je kniha celkově dost přeslazená. Chápu, že autorka chtěla podat informace od srdce, tak jak to ona pravděpodobně cítí, bohužel se to však příliš nepovedlo. Za mě průměr.

15.09.2019 2 z 5

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Katy Yaksha (p)

Po přečtení knihy, Můžes vše co chceš, jsem čekala trošku něco víc, než jen povídání o každodenním životě. Chybělo mi zde něco motivačního a inspirativního, tak jak v předešlé knize. Musím vyjádřit obrovské zklamání, jelikož jsem knihu bohužel ani nedočetla.

15.09.2019 1 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha mě bohužel velice zklamala. Už od počátku mě dost nudila. Knihu jsem během čtení několikrát odložila a poté začala číst znovu. Navíc po odhalení tajemství se mi ji už ani nechtělo dočítat.

15.09.2019 1 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Co dodat. Tato kniha je naprosto jedinečná. Velmi čtivě napsaná. Navíc velmi pozitivní a zajímavá. Skvělé je to, že ji člověk můžu číst neustále dokola, aby nasál celkovou knižní pozitivitu.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Souhlasím, jeden z nejlepších dílů co autor napsal.

15.09.2019 5 z 5

Můžeš vše, co chceš Můžeš vše, co chceš Katy Yaksha (p)

Naprosto skvělá kniha plná pozitivních rad o tom, jak by měl člověk přemýšlet a transformovat své myšlení. Doporučuji

15.09.2019 5 z 5

Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí Petra Fojtíková

Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí je velmi zajímavá publikace a přečetla jsem ji jedním dechem. Vzhledem k tomu, že pocházím z lékařské rodiny, velice oceňuji, že informace jsou podložené nejen praktickou zkušeností, ale i mnoha odkazy na vědecké výzkumy a lékařské klinické studie. Chválím autorčinu odvahu podělit se o velmi osobní zkušenost s tímto "ožehavým" tématem.

14.09.2019 5 z 5

Řasnatci Řasnatci Dana Kellnerová

Úžásná kniha, s velmi poutavým a dojemný příběhem o lidské naivitě a zaslepenosti, která se občas objeví u každého z nás.

11.09.2019 5 z 5

Hravě o živé stravě Hravě o živé stravě Eva Hájková

Skvělá kniha plná úžasných receptů a novinek.

11.09.2019 5 z 5