Siege03 Siege03 komentáře u knih

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Musím říct,že děj knihy mě naprosto vtahnul,nemohla jsem se odtrhnout od čtení.Dve linie, které se prolínají, mimořádně briskne napsáno.Za mě doporučuji

10.08.2020 5 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Prvotina od této autorky, musím říct,že výborné téma, dokonale výstižná atmosféra přírody.Dobre vykreslené postavy, nečekala jsem takové rozuzlení nakonec.Doporucuji

02.08.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Od této autorky jsem četla první knihu,musím rict,že mě nenadchla,neurazila.Dej byl přitaženy za vlasy,bizardni téma.Tady v ČR by se to stát nemohlo.Me by toto ani nenapadlo.Ale dávám tři hvězdičky za svižné, rychlé přečtení.Zvazim další Knihy od této autorky.

02.08.2020 2 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Hodnotím kladně,jako vždy Minner nezklamal.Jedina výtka,že se to táhlo, zbytečně rozvášněny děj,mohlo to mít o 200 stran méně.Ale i tak plný počet

10.07.2020 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Moje prvotina od tohoto autora Výborne napsaná dějova linka,velmi nečekaný konečný zvrat.Za mě opravdu podařené dílo

15.06.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Brynza úžasný jako vždy.Nova vyšetřovatelka Kate sympatická,Tristan vtipný, inteligentní mladý muž, získal si mě.Konec trošku přitaženy za vlasy,ale i tak dávám plný počet.Tesim se na další díly

30.05.2020 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Taková klasická detektivka.Nenadchne, neurazí.

01.05.2020 4 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Briskne,bez dlouhých pasáží, dechberouci román, který se čte na jeden zátah.Za mě právem ohodnocen bestseller.Doporucuji

21.04.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Na to,že to byla prvotina od autorky, musím říct,že velmi povedená.Dej propracovaný, žádná hluchá místa, člověk se začte a už nepustí.Uz se těším na další knihu že série

22.03.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tohoto autora jsem četla poprve,a musím říct víceméně super,jen mi chvílemi vadila zdlouhavost,konec kupodivu překvapil.Urcite sáhnu o po jiných knihách od tohoto autora

11.03.2020 5 z 5

Bouřlivé časy Bouřlivé časy Anne Jacobs

Vynikající čtení,jako vždy od této autorky:)

28.02.2020 5 z 5

Zkouška neviny Zkouška neviny Agatha Christie

Příběh nenadchl,neurazil.Cekala jsem od autorky víc.Konec byl jasný od poloviny knihy.Musela jsem se nutit dočíst.

12.02.2020 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Výborná česká detektivka,označila bych za bestseler

28.01.2020 5 z 5

Příští stanice: Smrt Příští stanice: Smrt Viktorín Šulc

Super kniha,výborne stylisticky napsané.Doporučuji

16.01.2020 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Od této autorky má první kniha.Musím rict,ze překvapivě dobrá.Začátek jsem chvili louskala,ale od prostřední části se zvrat posunul tak,že se těžko odtrhavalo od čtení.Za mě doporučuji.Určitě sahnu po dalším příběhu

02.01.2020 5 z 5

Vražda na Den práce Vražda na Den práce Lee Harris (p)

Klasika,nezklamala

01.10.2019 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Cetla jsem od teto autorky prvni knihu,a musim rict,ze to bylo vyborne,akorat mi porad neco chybelo.Mohlo to byt rozepsano vice do hloubky,prislo mi to jako by to autorka chtela mit za sebou.Vim,ze je to choulostive tema,ale kdyz uz se do toho pustila mela to vice rozebrat.Jinak kniha se cetla lehce,doporucuji ji

01.09.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Na to jake se peji ody na tuto knihu,musim rict,ze takovy prumer.Prislo mi to jako psychologicke vykresleni postav,bez nejakeho deje.Cist se to samozrejme da,je to takove lehke letni cteni.Slepa mapa,je dejove mnohem vyraznejsi:)

12.08.2019 4 z 5

Smrt nenachází slova Smrt nenachází slova Helena Hardenová