sidonka sidonka komentáře u knih

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Zajímavý příběh ze 16. století, ale žádné takové wauu, jako se mnou udělalo Heřmánkové údolí

31.12.2023 4 z 5

Smutný a drsný příběh, dětství s otcem, který bil matku, matka alkoholička, pak holčičí výlet, který skončil drsným znásilněním, život s manželem, který odmítá pracovat a pak naivní cesta za prací s vidinou velkých peněz, kdy je prodávána

30.12.2023 4 z 5

Tělo v jezeře Tělo v jezeře Matthew J. Costello

Krátké ale velmi čtivé, oba hlavní hrdinové si mě opravdu získali a určitě sáhnu po dalších dílech

29.12.2023 4 z 5

Blíženci Blíženci Stanislav Rudolf

Báječný návrat do dívčích let, kdy byl tento autor pro mě TOP a prima příběh o spojení dvou neúplných rodin a jejich vztazích

29.12.2023 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Moc prima příběh o cestování v čase, je to privilegium nebo trest? S Gwen jsem si to opravdu užila

28.12.2023 4 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Krásný příběh s dvěmi časovými linkami, kdy nenaplněná láska z minulosti rozhoří lásku v současnosti

23.12.2023 4 z 5

Život v utajení - Příběh agentky CIA Život v utajení - Příběh agentky CIA Amaryllis Fox

Zajímavý příběh o agentce CIA, dělat tuhle práci s miminkem pro mě dost nepochopitelné

22.12.2023 3 z 5

Náhodou Náhodou Petra Martišková

Prima čtení střídavě z pohledu obou hlavních hrdinů, nespravedlivý trest, který přinese do života spoustu změn a hlavně lásku

17.12.2023 5 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Krásný příběh s dvěma časovými linkami, což miluju, obě linky protkané romantikou, láskou, ale i napětím, určitě sáhnu po dalším díle

12.12.2023 5 z 5

V šedých tónech (grafický román) V šedých tónech (grafický román) Andrew Donkin

Krásně zpracovaný román mé oblíbené autorky o útrapách vyhnanců na Sibiř, určitě si přečtu i klasický román

09.12.2023 5 z 5

Stín olivovníku Stín olivovníku Jo Thomas

Za okny sníh a mrazivo a tak bylo příjemné pobýt chvilku v Itálii s Ruthii a Markem, milý příběh o hledání se a vztazích

09.12.2023 4 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Super oddychovka na nedělní odpoledne, chudák Soph, 10 rande naslepo v čase vánoc, ale od začátku jsem tušila, kdo je jí nejbližší, moc prima čtení v předvánoční čas

03.12.2023 4 z 5

Zatím dobrý Zatím dobrý Jan Novák

Skvěle napsáno, neznala jsem jsem tento příběh v jeho "detailech" a ani po jeho přečtení nejsem pevným zastáncem toho, že Radek a Pepa byli hrdinové. Hrdiny jsou pro mě ti, kteří tady po nich zůstali a museli čelit všem útrapám té doby

03.12.2023 4 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Příběh o hledání sama sebe, složitém přiznání, a ještě složitějším sdělení svému okolí a jejich reakcí, často překvapivých

24.11.2023 4 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Ztracené dívky: dočteno, neuvěřitelné, nenacházím slov a budu mít tuhle knížku dlouho v hlavě, kapitoly příchodu Sage do Willowbrooku jsem musela odkládat, abych to rozdýchala, pak jsem zase knihu nemohla odložit, protože návrat Sage na to místo hrůzy mě děsil za ní, krásné, ale neskutečně smutné to bylo čtení

18.11.2023 5 z 5

Zvonkohra Zvonkohra Eliška Václavíková

Povídková kniha, kde se jednotlivé postavy prolínají různými povídkami, moc milé čtení a úžasný nápad s QR kódy s hudbou pro každou kapitolu, za mě to jen umocňuje zážitek z čtených příběhů

16.11.2023 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Když si potřebuju odpočinout a krásně zasnít, stačí sáhnout po některém z romantických útěků a vše splněno a výlet do kouzelného hotýlku na Island, kde je prima parta lidí, krásná příroda, výlety za polární září nebo k vodopádům a k tomu rozkvétá láska, paráda

14.11.2023 5 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Modrokrevní, červenokrevní, stříbrokrevní, úžasně čtivý příběh o vzájemné pomoci modrých a červených a společném boji se stříbrnými

10.11.2023 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Těšila jsem se na super čtení podle toho hodnocení, ale místy jsem se v příběhu ztrácela a těšila jsem se na konec, kde se nakonec začalo něco dít

10.11.2023 3 z 5

Italova nevěsta Italova nevěsta Lucy Gordon

Krásné romantické čtení, sympatičtí hlavní hrdinové, Crystal neskutečně na ránu, odmítnout vlastní dcerku, to je fakt síla

08.11.2023 5 z 5