shay shay komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Hned jak jsem si knihu objednávala, jsem věděla, že bude určitě dobrá. Ale že až tak? Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Pořád jsem musela číst dál a dál a hledat náznaky toho, kdo je pachatel, až jsem byla na konci. Kniha mě překvapila hned několikrát a nemůžu se dočkat, až si přečtu další díly :)

14.09.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Podle mě nejslabší kniha. Pachatel je prozrazený už asi v půlce knihy a dost mi to připomnělo styl Nočního lovu. Možná proto mě už zbytek knihy nepřekvapil a jen jsem se pročítala ke konci.

02.05.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tak tohle je povedené! Rozhodně lepší než Manželé odvedle, kde bylo všechno předvídatelné. U téhle knihy jsem měla taky jistou představu, jak se bude děj vyvíjet, zhruba v půlce knihy to tak i vypadalo, ale ve finále jsem zjistila, že jsem úplně vedle. Můžu jen doporučit!

09.05.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Napínavé čtení, kde není vše tak, jak se na první pohled zdá. Za mě zatím nejlepší kniha od autorky.

17.07.2017 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Tohle je snad jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla. Napínavá od začátku až do konce a čte se opravdu dobře. Doporučuji.

03.08.2018 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Stejně úžasný díl jako první. Liv mi byla od začátku sympatická a Nate snad nepotřebuje ani komentář. Určitě se k sérii někdy vrátím.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Můžu jen doporučit! Kdo původně stál za únosem mě docela překvapilo, ale kdo za tím vším stál potom už tolik ne. Přesto jsem takový konec nečekala.

26.04.2018 4 z 5

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Opět nádherná kniha od autorky. Nejdřív se zdá, že je nám záporná osoba od začátku jasná, ale potom přijde nečekaný zvrat v ději a závěr je naprosto nečekaný.

27.02.2018 5 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Od začátku až do konce napínavý příběh. Za mě super! Knihu jsem měla za dva dny přečtenou. Jen na konci mohlo být o pár řádků víc, ale jinak doporučuji :)

09.02.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ze začátku napínavá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Nemohla jsem se dočkat, až budu na konci vědět, jak to všechno bylo. Čím víc jsem se blížila konci, tím víc jsem začínala být zklamaná. Vraha jsem odhadla přesně a úplný konec jsem četla aspoň dvakrát, jestli to autor myslí vážně. Čekala jsem od konce něco víc. Jinak se střídáním kapitol jsem problém neměla, že to připomínalo 50 odstínů zmiňovat asi ani nemusím.

07.01.2018 3 z 5

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Trochu jiná kniha, než jsem od autorky zvyklá. Je to krásná kniha, i když smutná a je jasné, že dobře dopadnout ani nemůže. Přesto byl konec nečekaný.

04.01.2018 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Tak od téhle knihy jsem nemohla odejít. Podle mě jedna z nejlepších knih od autora.

16.11.2017 5 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Sice jsem ji ještě nedočetla, nicméně už teď ji můžu doporučit ostatním. Dost jsem se toho dozvěděla a kniha se opravdu dobře čte.

26.04.2015 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Mě kniha mile překvapila. Ze začátku nic moc, ale od posledních sto stran jsem se nemohla odtrhnout. Konec byl dost překvapivý, takže za mě spokojenost.

02.05.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět skvělá kniha od autora. Dobře se čte, takže netrvalo moc dlouho a byla přečtena. Konec mě dost překvapil.

02.05.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Podle mě lepší díl něž Dívka v ledu. Knihu jsem měla přečtenou v rekordním čase a moc mě bavila. Řekla bych, že tohle byla nejlepší kniha s Erikou.

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Opět další skvělá knížka od autorky. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Osudová zatáčka Osudová zatáčka Nicholas Sparks

Mám hrozně ráda knihy od tohoto autora a ani tahle nezklamala. Mně se moc líbila. Ze začátku byla hlavně romantická zápletka, ale potom přišlo napětí, které vydrželo až do konce.

11.12.2017 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Jeden z mých oblíbených autorů. Většinou mě děj jeho knížek dostane, ale u téhle tomu tak bohužel nebylo. Podle mě je to taková průměrná kniha.

22.11.2017 3 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Nádherná kniha, ráda se k ní vracím.

21.11.2017 5 z 5