SeverusSnape SeverusSnape komentáře u knih

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Zajímavé,čekala jsem,že mi to trochu osvětlí film..Nestalo se :) ...Jsou tam zajímavé myšlenky ,ale hlavní hrdina Charlii byl strašný ufňukánek.Je to zvláštní kniha

20.03.2017 2 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Úžasná knížka,chvílemi jsem se smála jindy zase skoro brečela.Poutavé čtení,jednoduchost,nádech dětského světa.

20.03.2017 5 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Dobrá,smutná knížka.Nic světoborného,ale neurazí

20.03.2017 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Příjemné odychové povídky pro volný čas

20.03.2017 4 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

Tuto knihu jsem četla 2x.Poprvé jsem tomu vůbec nerozuměla a brala to jako snůška nesmyslů napsaná magorem.Podruhé jsem pochopila,musíte pochopit Hitlera jako osobu(normálního člověka než se stal tím kým se stal),aby jste pochopili jeho dílo.Jsou v něm zajímavé myšlenky.Je to velmi těžká četba,kterou ne každý pochopí,někdy ji pochopit dotyčný ani nechce.

19.03.2017 5 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Dobrá na odech

19.03.2017 4 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Úžasné,člověk se úplně vcítí do děje a neodtrhnete se až dokonce.Velmi zajímavé myšlenky jsou v této knize vloženy a geniální předmluva autora

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Líbí se mi mnohem více než Pýcha a předsudek a to už je co říct.Krása

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Krásné,kouzelné,úžasné.Nevím jak více toto nádherné dílo popsat.Určitě všem doporučuji

18.03.2017 5 z 5

Odpad!Kravina,pro ty kdo povídky téma HP čtou ,tak jistě ví,že existují opravdové skvosty,ale toto nezlobte se na mne,ale nemá to hlavu ani patu,je to celé zmatené,jsou zde i blbosti,které by nemohly projít -ty skoky v tom čase,Voldemortova dcera,viz.ta pasáž se Snapem....A ještě za tu knihu chtějí tolik peněz

18.03.2017 1 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Nic světoborného,ale pro navracení do světa čar a kouzel postačí

Tess z d'Urbervillů Tess z d'Urbervillů Thomas Hardy

Miluju Hardyho a opět nezklamal.Kralsný příběh plný emocí šťastných i smutných.Cítite se jako by jste stali vedle Tess

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásný příběh.Můj první od této autorky.Budu se k ní jistě vracet

17.03.2017 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Knížka byla fakt dobrá,měla jsem dost obavy ji začít číst,ale fakt jsem byla mile překvapena.Rozhodně zajímavý a na tu dobu odvážný námět.Klobouk dolů,takže všem vřele doporučuji

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Jedna z mých nejoblíbenějších knih,parádní děj,vtáhne člověka do děje...Úžasné a úžasné,promiňte dochází mi slova

17.03.2017

Dracula Dracula Bram Stoker

Skvělé, klasika
Každý hororový fanda si to musí přečíst

28.05.2016 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Skvělá kniha,motivační a chytlavě napsaná.

28.05.2016 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Velmi mě bavily,když jsem byla malá a baví mě doposud.Je to krásná kniha s fantastickými ilustracemi pro malé i velké

19.05.2016 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

K Bacičce jsem si nikdy nijak nenašla cestu,nelíbí se mi to ..

19.05.2016 2 z 5

Pátračka Gilda a Duchova sonáta Pátračka Gilda a Duchova sonáta Jennifer Allison

SeverusSnape dnes
Krásné.Gilda se nějak spojila s děctvím :)

19.05.2016 5 z 5