SedllY SedllY komentáře u knih

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Čekal jsem daleko více.. Na Naruta a Death Note se tohle zdaleka nehrabe.

19.11.2017 3 z 5

Ritmatik Ritmatik Brandon Sanderson

Na poměry B.Sandersona jednodušší kniha, avšak velmi čtivá se super nápadem. Pár zvratů mě i dost překvapilo. Časem snad přibydou další díly. Všechny nás určitě zajímá, co bude s Joelem a Melody dál. :)

29.10.2017 5 z 5

To To Stephen King

Knihu jsem četl po cca 10 letech podruhé a musím uznat, že byla ještě daleko lepší, než jak jsem si ji pamatoval.. :) Konec mi tehdy přišel dost chaotický, zmatený, ale teď jsem s ním neměl sebemenší problém. Mnoho lidí nejspíš odradí délka knihy, což je škoda, protože tenhle pomalejší, podrobnější(někdo by mohl říct zbytečně natahovaný) styl vypravování se vyloženě hodí a s postavami Smolařů naplno žijete jejich životy. Díky, pane King!

16.10.2017

Yokai Yokai Stan Sakai

Knížečka/komiksíček, který zabere maximálně půlhodinku.
Slabší 2 hvězdy za kresbu a konec, který nebyl zas tak špatný. Věřím, že menším dětem bez zkušeností s komiksy se může knížečka líbit.

13.10.2017 2 z 5

World of Warcraft: Kniha první World of Warcraft: Kniha první Walter Simonson

Pokud nepatříte mezi fanoušky Warcraftu, jednu hvězdu odebrat. :) Začátek mě vcelku bavil, později slabší. Kresba nic moc, často chaotická.

09.09.2017 3 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Jednoduché čtení pro mladší i starší, které ve čtenáři zanechá stopu. :) Nejvíce se mi líbil 1. příběh netvora. Ilustrace parádní, krásně dokreslují ponurý děj.

04.09.2017 4 z 5

Colorado Kid Colorado Kid Stephen King

Dobré.. U Kinga jsem zvyklý na víc. Společně s knihami Puls a Holčička, která měla ráda Toma Gordona nejslabší "kingovky".
Každopádně zpracování knihy i cena super!

02.09.2017 3 z 5

Pro mě nejslabší Kingovka, kterou jsem zatím četl. Díky Bohu, teda pane Kingu, že je tak kraťoučká. :)

31.08.2017 3 z 5

Hlavohrátky Hlavohrátky Joe Hill (p)

Začínám se bát, že po dočtení téhle série už mě moc jiných(slabších) komiksů bavit nebude.. Tohle je prostě bomba! :)

21.08.2017 5 z 5

První příběhy ze Zeměplochy První příběhy ze Zeměplochy Terry Pratchett

Barvu kouzel jsem dočetl a ohodnotil za 3/5, avšak po pár stránkách 2.dílu jsem už na pokračování ve čtení neměl a knihu prozatím odložil..

14.08.2017 2 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Jako úvod celkem povedené dílo. Některé části mě velmi bavily, avšak často tempo knihy narušovaly chaotické popisy, kde jsem se ztrácel..
3,5/5 *
Škoda, T.Pratchett asi nesedne každému.

10.06.2017 3 z 5

Pouta dědictví Pouta dědictví Brandon Sanderson

B.Sanderson je prostě král fantasy! :)
Třetí a zatím rozhodně nejlepší kniha s Waxem, Waynem a dalšími. V první půlce dost povedených vtípků. Konec krásně navnadil na pokračování, bohužel už poslední, jak nás informoval sám autor. :/

31.05.2017 5 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Opět nic moc, kvalitou podobné 2033, tudíž nechápu rozdíl skoro 20% hodnocení. Hlavní postavy, jejichž osud, či přežití, mě absolutně nezajímá, protože autor nedokázal čtenáři postavy nějak slušně přiblížit. V českém překladu jsem narážel na dost gramatických chyb a to nejsem nějaký profesionál.. Glukhovsky nejspíš není nic pro mě. :)

14.05.2017 3 z 5

Ekhö: Zrcadlový svět 1 a 2 Ekhö: Zrcadlový svět 1 a 2 Christophe Arleston

Lehce podprůměrný komiks.. Tohle by vymyslel každý druhý. Kresba pěkná. Pár scének bylo vtipných, toť vše.

01.05.2017 2 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Geniální, chytlavý nápad. Bohužel nic moc napsáno. Chvílemi se mi kniha nečetla vůbec dobře. Snad 2034 a 2035 budou lepší. Šanci jim určitě dám.

24.04.2017 3 z 5

Avengers Avengers Stan Lee

Tohle je fakt špatné.. Přeplácané, chaotické a hlavně nudné. "Díky moc", teď na chvíli komiksy odložím. :D
2 hvězdy za grafické zpracování.

06.04.2017 2 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Necelá polovina pro mě byla děsným utrpením, pak se to ale zlepšilo a ke konci mě kniha dokonce začala bavit. Celkově mě ale styl psaní F.Herberta vůbec nezaujal(např. popisování soubojů a bojů mu moc nejde a proto je i většinou přeskakoval) a převládající nuda vede k průměrnému hodnocení. Kniha je pro většinu lidí doslova kultem. Mě zatím neoslovila.

03.04.2017 4 z 5

Batman: Ticho: Kniha druhá Batman: Ticho: Kniha druhá Jeph Loeb

Daleko lepší, promyšlenější než 1. díl. Konečně vše dávalo smysl a nebylo to přeplácané.. :) Ale pro mě je číslo 1 Batman od S.Snydera.

05.02.2017 4 z 5

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Batmana znám nejvíc toho od S.Snydera a ve srovnání s ním je tenhle svazek celkem o ničem.. Superhrdinové se tam hrnou ze všech stran, což moc nevyhledávám. Bubliny komunikace většinou nezajímavé. Jediné výrazné plus vidím v pěkné kresbě. Každopádně Joker na konci navnadil na knihu druhou a ještě tomu šanci za těch pár korun dám. :)

01.02.2017 3 z 5

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Skvělá sbírka napínavých, ať už méně či více hororových, povídek od pana Mistra!
Nejlepší povídky podle mě:
-Bojiště
-Na dobrou noc
Ale abych jen nechválil.. U první cca poloviny knihy jsem moc nebyl spokojený se závěry povídek.

31.01.2017 5 z 5