Sarkak94 Sarkak94 komentáře u knih

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

O maličko slabší jak Vicious, ale zase úžasné. Opět se tu řeší velmi silné téma. Tentokrát je to alkoholismus, závislost na marihuaně, ale také i velmi závažné onemocnění a to Cystická fibróza. A i přes tady ty témata tady nechybí humor, popichování a vášeň mezi hlavními postavami, záhadná osoba, kdy se snažíte přijít na to kdo to je a opravdu infarktová situace, u té jsem si myslela, že mě autorka chce opravdu zabít. Trošku mi tu vadilo že se tu pomalu na každé druhé stránce zmiňuje Rosieina nemoc, to bylo takové přehnané.
Dean "Ruckus" Cole další člen HotHoles, je arogantní děvkař, který nepohrdne alkoholem a drogami ale hlavně přesto všechno jak působí navenek, ve skutečnosti je to miláček a zlatíčko Který má jedno obrovské tajemství, o kterém nikdo neví kromě jeho rodiny .... Rosie "Růžička" LeBlancová je neskutečně odvážná žena. I přes to jak na tom zdravotně je, snaží se dělat to co miluje, i když musela udělat nějaké kompromisy....Ti dva to vůbec neměli jednoduché, chápu proč Rosie Deanovi tak dlouho odolává, ale jsem ráda, že nakonec jeho "kouzlu" podlehla.... Celkem hodně mě tu štvali rodiče Rosie, ano chápu, že na tom zdravotně není úplně nejlíp. A ano chápu i to, že měli oni strach, ale už to není malá holčička, takže mě to spíš od nich mrzelo. Taky mě zamrzelo to jak se k ni zachovala i Millie, toto jsem od ní nečekala....
A Nina? Kdo sakra je Nina? Tak na to si musíte počkat a knihu si přečíst

31.10.2022 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Už jsem pár knih od autorky četla a musím říct že tato je z nich ta nejlepší. Miluju to
Seznámení Jakea a Gillian bylo úžasné a vtipné zároveň. Hlavně když ho pozvala do "svého" bytu. To jsem si jen říkala, holka zmlkni a uteč! No štěstí, že neutekla
Jake je tu vykreslený jako typický pilot sukničkář, v každém státě a městě má jinou ženu. Je chladný, uzavřený a vždy mu jde jen o sex..... Gillian pracuje jako letuška. Je sympatická, trošku ztřeštěná a taková záhadná. Už od začátku sebou nese tajemství. Celou dobu jsem se snažila dojít na to co to je a pak když to vyšlo najevo jsem byla doslova hodně v šoku. I když se Jake chová jako kretén, s Gillian se k sobě hodí. Od samého začátku to mezi nimi neskutečně jiskří
Ale dokáže ho Gillian změnit?.... A co se stane až Jake o Gillian zjistí pravdu?....
Je fakt, že jsem se občas ztrácela v místě a čase, hlavně na konci, ale brzy jsem se zorientovala. Ale je to čtivé. Příběh je napínavá, skvělá zápletka, ale také je to vtipné a zatraceně žhavé

23.09.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Za mě je tento díl o něco slabší než předchozí asi jsem od toho čekala trošku víc
Opět se vracíme na krásné místo Green Valley. S hlavními se už také známé. Izzy a Willa jsem moc oblíbila už v prvním díle. Izzy k Willovi už nějakou dobu chová nějaké city. Bohužel je typický chlap, které mu co vyloženě neřeknete tak nic neví. A on o tom samozřejmě neví. Izzy je pro něj jen nejlepší kamarádka. Když se, ale ve městě objeví slavná hvězda Cole a začne s Izzy spolupracovat. Nechá to Willa chladným, nebo díky němu otevře oči?
Oba jsem si moc zamilovala. Izzy je tak správně praštěná a neskutečně mě bavila. Bohužel mi docela dost často přišlo, že ani neví co pořádně chce, ano chápu nechtěla ohrozit přátelství s Willem, ale i tak. Ale občas mě mrzelo to jak se kvůli Willovi musela cítit..... U Willa jsem měla chuť s ním né jednou pořádně zatřást, a trošku mě štvalo to jeho chování, ale i tak to byl miláček. Líbí se mi, že se tu také dost objevující Lena a Ryan. Cole mi byl taky sympatický, ale tak nějak jsem čekala že tam ten "oheň" rozvíří o něco víc. A taky mě přijde, že ten konec s ním byl takový nedořešený. A celkově ten konec byl takový urychlený
Ale i přes ty výhrady, se mi kniha moc líbila. Čte se to hezky a stránky utíkají jedna za druhou...To prostředí v knize je úžasné a nádherně vykreslené, že člověk i chuť jed na hory (i když zimu nemám vůbec rád )

19.09.2022 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

První kniha od téhle autorky, čekala jsem něco jiného, něco na způsob knihy Kontrak, ale toto jsem vůbec nečekala. A já jsem spokojená, líbilo se mi to. Příběh mě bavil od začátku až do konce. I přesto že tu bylo hodně sexu, a že ho tu bylo opravdu hodně a né jen tak obyčejného, tak příběh byl neotřelý, plný vášně, smyslnosti ale i napínavý a takový záhadný. Víc jak půlku knihy jsem byla dost napjatá a vůbec jsem nechápala, o co Nathanielovi jde, hlavně potom co Candenc našla u něj ve stole…. a pořád jsem čekala na to, kdy už konečně všechno vysvětlí.
Milostný trojúhelník,který jsem nečekala byl plný tajemna, vzrušení a očekávání. Candence se mi ze začátku moc nelíbila, na mě nejdřív působila, že nemá žádnou sebeúctu ( byla to striptérka) ale postupně jak se měnila tak jsem jí i oblíbila. Občas mi jí bylo i líto. Nathaniel, tak to byl pořádný kretén, a proto jsem si ho oblíbila, i když bych mu nejraději celkem často dala pár facek, za to jeho chování. A to co vymyslel, důvod proč si vzal Candenc bylo šílené. Za to u Drewa (bodyguard Nathaniela) jsem si nebyla úplně jistá, na jednu stranu byl sympatický a líbil se mi, na druhou byl pro mě takový záhadný.
Né nadarmo se říká, že nám dojde co jsme měli až o to příjdem. Tato kniha je toho příkladem. Jsem ráda, že se nakonci Nathaniel probral. I když mohl být ten konec o něco lepší, já jsem spokojená.

11.03.2022 3 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Krásná, romantická a odpočinková knížka. Líbilo se mi jak se Libby s Killianem pomalu sbližují. Líbila se mi reakce Libby na to, když zjistila kdo Killian ve skutečnosti je. Je to příjemná oddechovka z prostředí rockové hudby.
Libby jsem si moc oblíbila, i přesto že byla samotářský typ, byla milá, měla svoji hlavu a svým způsobem byla i statečná. Kdo by si dom pustil opilého povaleče, který se vám válí na trávníku? No já ne, ale Libby se toho nebála
Killiana si musíte oblíbit. Je to správný rošťák, ale i hodný milý, kluk, který se za své přátele dokáže postavit. A když si něco umane, tak to i dostane.
Vedlejší postavy byli taky skvělé, celou kapelu jsem si oblíbila, i přes to co si zažili, a nebylo to nic hezkého, se dokázali zase stmelit a znovu spolu fungovat.
Další díl této série se jmenuje Manažer, a na toho se opravdu moc těším, protože Scottie si mě získal už tady

02.12.2021 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Jsem ráda, že jsem si jako první přečetla sérii Vested Interest, protože bych tuto knihu časově zařadila až za Reida. Takže pokud jste knihu ještě nečetli, rozhodně si prvně přečtěte tuto sérii.
Jelikož jsem si k této knize ani nečetla anotaci, tak jsem vůbec nevěděla co čekat. Takže když jsem dočetla první díl jsem si říkala, o čem tak může být ta dvojka?
A musím uznat, že tento díl mě bavil o něco víc než ten první, i když to na mě byla celkem dost emoční bomba, téměř pořád slzy v očích. Richard, tu opět ukázal své pravé já, totálního blbce. Ale zase na druhou stranu chápu, proč se tak začal chovat muselo to pro něj být hodně těžké. A proto i obdivuju Katy, za to jakou s ním měla trpělivost.
Je skvělé, že se tu opět objevují všichni „kluci“ z BAM. Miluju tady stálé propojení se všemi hrdiny ostatních knížek.
Pokud hledáte knihu plnou emocí a lásky tak vřele doporučuji. Autorka opravdu píše skvěle a její postavy si musíte zamilovat. Už se těším na její další knížky.

23.04.2021 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tak tohle je pro mě pořádný doják, ale i přesto jsem se u této knížky nasmála nejvíc z celé série, hodně mě bavila. Sice tu není téměř žádná zápletka, to mi ale nijak nevadí
Reid a Becca jsou skvělý pár, ostatně jako všichni v této sérii. Reida jsem si svým způsobem zamilovala. Mám raději, když je chlap ten zkušenější, ale u Reida mi to nijak nevadilo. U něho to bylo takové sladké. A konečně otěže převzala žena, což je fajn Jsem ráda, že se tu dozvíme vše o jeho minulosti a i přes to jak je jí poznamenaný, je silný a odhodlaný. Jsem ráda za to jak to s ním nakonec dopadlo. Tady je příklad toho, že chybovat je lidské, a že si zasloužíme druhou šanci.
Becca, tak ta je skvělá, líbí se mi na ní to jak umí Reida rozhodit
A ten konec? Tak ten je dokonalý
Opět se tu objevují všichni "kluci" z BAM a tentokrát je tu i více Richard, což je skvělé. Hodně se mi na nich líbí, že je pro ně rodina vším a Reid do této rodiny patří.
Aiden opět nezklamal, u jeho pasáží jsem se musela (téměř) pořád smát

19.04.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Páni tak tohle byla jízda. I když jsem byla zprvu celkem skeptická, protože hlavními hrdiny tady jsou Maddox a Dee a ta mi už od prvního dílu byla nejméně sympatická ( bohužel se na tom nic nezměnilo).  Tak i přesto je za mě Maddox asi nejlepší z trojice BAM ( Bantley, Aiden, Maddox). Líbí se mi, že autorka do děje zamotá  opravdu všechny, takže se tu opět setkáváme se všemi páry Batley a Emmy, Aiden a Cami. Dee a Maddox měli dohodu, hlavně žádné city. Po té co se objeví nová osoba, z Maddoxovi minulosti, dostává kniha uplně nové grády a trošku toho napětí….No a konec tak ten byl naprosto dokonalí. Tentokrát mě u knížky i slza ukápla.

13.01.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Toto bylo něco úžasného. Myslela jsem si, že Vicious je dokonalý, ale toto bylo doslova boží. Miluju to. Nejen, že je to zatraceně žhavý, sprostý, vzrušující, ale i hodně napínavé se spoustou záhad. Celou dobu budete mít spoustu otázek. A samotná zápletka a i konec, to bylo něco.
Kdo to je? Co proti němu má? Co má za tajemství?.... Minimálně tyto otázky vás budou celou dobu provázet.
Trent "Mute" Rexroth, je otec samoživitel. Na první pohled se může zdát, že je jen hrubý, chladný, vypočítavý, ale při bližším poznání je i milující a chrání to na čem opravdu záleží.
Edie Van der Zeeová má bohaté rodiče, hlavně otce a může mít vše co chce. Jen né to po čem opravdu touží.... Její otec je partnerem Trenta, ale také je to ten největší hajzl o kterém jsem kdy četla, bože jak já ho nesnáším.... Ale i přes to jakého má Edie otce, je statečná a jde si za tím co chce.
Mezi Trentem a Edie je celkem velký věkový rozdíl, 15 let. A co? Mě to vůbec nevadilo. Právě naopak .... Navzájem se využívají. A to že si u toho užijí i nějaký ten sex, je jen takové zpestření.
Lunu jsem si doslova zamilovala. Je to zlatíčko.

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Troufnu si říct, že většina z vás určitě zná příběh o Peteru Panovi. Jenže co když tentokrát není Petr tak úplně kladná postava? Co když je to celé z prostředí mafie? Jsou tu vraždy, intriky, drogy, násilí? A jediné co to s Peterem Panem má společné jsou jména. Může to fungovat? Sakra, ano. Může.
James "Hook" a Wendy, nemůžou být větší protiklady jako oni dva. On je krutý, až masochysta, mučení se mu neprotivý naopak se v tom vyžívá, kšeftuje s ilegálním zboží. Ale i přesto, že je to surovec tak vás to k němu táhne. Je majetnický , řekla bych že dokáže být něžný, ale to bych lhala. Takže ano já si ho zamilovala. Wendy je úplný opak, je to nevinná, "malá holčička", hodně naivní, ale taky není úplný andílek, její touhy jsou také pěkně zvrácené
Ale líbala se mi jejich proměna, celkově vývoj postav. Hlavně u Wendy, že dokázala ukázat že není taková jak si o ní každý myslí. Ale i Jamese jde sledovat určitá proměna.
Kniha je psaná u obou pohledů. A nejen, že se odehrává v přítomnosti, ale ve vzpomínkách se vracíme i do minulosti. Což krásně vysvětluje jejich chování. Na čtenáře tu čeká nejedna bomba
Půdně mělo jít jen o pomstu. Čistě o využití. Ale co se stane když se situace změní?
Pokud milujete temné čtení z prostředí mafie. Nevadí vám krev a spousta násilí. Drsné sexuální scény. Tak tato kniha je přesně pro vás. Já jí můžu jedině doporučit

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Tak teď nevím jestli tu knihu miluju nebo nenávidím...... Ale co to tu plácám, já ten příběh miluju. Narovinu můžu říct, že se řadí mezi top knihy které jsem kdy četla.
Jelikož samotná anotace je taková záhadná a já nechci nic prozradit, tak tentokrát jen ve skratce.
V příběhu nechybí vášeň, láska, nenávist a ani napětí. To, že tu není sex na každé druhé stránce ( tak jak to bývá u podobných knih) neznamená, že děj není vzrušující. Kniha je sakra vzrušující. A to hlavně chováním hlavním postav. Hodně tomu pomáhá i to že je psaná z obou pohledů.
Nera prostě nejde nemilovat. Je to arogantní, egoistický mafián, který si myslí že stačí přikázat a vše má hned. Do chvíle než pozná ji. Ona je hubatá, drzá, svéhlavá a hlavně neskáče tak jak Nero píská. To vše je pro něj nové. Nejen jejich první setkání, ale po celou dobu byly jejich slovní přestřelky úžasné. Moc jsem u toho bavila a nasmála
Kniha se krásně čte, nedalo se od ní vůbec odtrhnout. Je mírně předvídatelná, ale to mi nevadí. Až na jeden okamžik. Tam jsem řvala jak želva a měla (stále mám) chuť autorku zaškrtit, protož takový infarkt mi způsobit

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Tak toto bylo něco přesně pro mě... Mafie. Sex. Nebezpečí. Dohodnuté manželství. Láska.... A i když jsem čekala něco mnohem drsnějšího, což mi nijak nevadí, že to tak nebylo, myslím že krve tam bylo dostatek. A zápletka je taková slabší, ale i tak zajímavě vymyšlená....Celkově se mi kniha moc líbila. Hezky se to čte. Na to že je to z drsného mafiánského prostředí je to i vtipné a dost žhavé čtení. Velké plus jsou citáty na začátku každé kapitoly a i to že kniha je psaná z obou pohledů.
Elena, nebo také známá jako Sladká Abelliová je vychována jako mafiánská "princezna". Nekonfliktní, usměvavá a hlavně poslušná. To se, ale vše jednoho dne změní a ona už není vhodná na vdávání. Občas mě její chování štvalo , ale moc se mi líbala její prořízla pusa. Hlavně to jak mluvila s Nicolasem. A na to jak byla vychovaná, není žádný andílek....Nicolas "Nico" Russo je neskutečně sexy mafián. A přesně ví co chce. A proto také ví že mu byla nabídnuta špatná z dcer Abelliovích. Ale jak to teď změnit?.... Chtíč a samotná chemie mezi nimi vás rozhodně nenechá chladnými.

24.03.2023 4 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Na knihu jsem moc těšil a měla jsem na ní opravdu velká očekávání. A ona to vše splnila. Toto je tak dokonalý příběh, ke kterému nemám žádné výhrady. Autorka se s tím vůbec nepáře. Hned vás děj v táhne a vy ho čtete se zatajeným dechem. Ava si od začátku prochází peklem. Nejhorší na tom je, že si nemůže vzpomenout. I toto je hlavní důvod, který vás stále nutí číst dál a dál. A vy se celou dobu snažit přijít na to kdo to byl?
Ava se po nějaké době opět vrací zpátky do školy. A já ji za to moc obdivuju. Nejen potom co se jí stalo tu osudnou noc, ale už od malička to neměla vůbec lehké. Je silná, statečná, stále se dokáže smát, jde si za svým a ten její sarkasmus je dokonalý.
Knox, tak s ním bych rozhodně pod tribuny šla. Toho si zamilujute už začátku. Snaží se působit jako "Bezcitnej ďábel", ano na venek a pro ostatní tak působí. Je bohatý. Je to quarterback. A je vůdce Žraloků. Ale i přes toto všechno, tak lidi které opravdu miluju, tak mu na nich neskutečně záleží. Moc se mi líbí jeho vztah s jeho bratrem, dvojčetem, Danem..... Bohužel ani jeho rodina to nemá vůbec jednoduché.
Knihu jsem zhltla jak malinu. Je to tak neskutečně emotivní příběh, a přesto že mě konec úplně rozsekal, byl dokonalý, no jo jsem cíťa a proto také doporučuji mít po ruce kapesníčky.... Řeší se tu spousta drsných témat, znásilnění, šikana, drogy, rodinné vztahy.... Tak i romantická linka je skvělá. Ava a Knox jsou skvělá dvojice, ta chemie mezi nimi je neskutečně. To jejich handrkování mě moc bavilo. Také je to velmi sexy čtení i když tu těch sexuálních scén není moc, tak opravdu stojí za to
Tento příběh by mi bude v hlavně dlouho ležet. A pokud stále nevíte jestli si knihu přečíst? Tak rozhodně do ní běžte.... Už teď vím že, toto je určitě jedna z top knih toho roku. A také je to jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla

13.01.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Jedná se o hate to love romanci a ty já miluju. A ještě když jde o nevlastní sourozence.
Jenže z této knihy mám takové smíšené pocity hlavně kvůli hlavní hrdince.
Hlavní hrdinka Noah (zvláštní jméno pro holku, ale mě se k ní hodilo), nemůžu říct že by mi byla vyloženě nesympatická, ale úplně mi nesedla. Vadilo mi její chování, ano bylo jí teprve 17. Na začátku se chovala normálně, ano byla naštvaná na matku, ale k tomu měla dobrý důvod. A taky se skvěle uměla postavit Nicovi. Pak, ale najednou jako když přepne, se na můj vkus, začala chovala jako spratek. Jako malý děcko, které ani neví co chce. Znovu mi k srdci nepřirostla až na konci, to co tam prožívala bylo šílené a přišlo mi, že si konečně pořádně uvědomila co chce a taky jakoby zmoudřela.
Nicolase jsem si oblíbila už od začátku i když se choval jako kretén a to né jen k Noah. Byl to děvkař co se za žádnou cenu nechtěl vazat (jaké klišé) Ale u něj se mi moc líbilo, jak se během celého příběhu pomaličku a postupně mění. Jak si začíná uvědomovat co je pro něj důležitý a hlavně kdo.
Mezi hlavními hrdiny je 5ti letý věkový rozdíl, což se mi taky moc líbí. To jak se provokovali a dělali si naschváli. Ale taky to mezi nimi nádherně jiskří.
Takže až na to chování hlavní hrdinky se mi celkově příběh líbil. Děj byl zajímavý, oba hrdinové mají svá tajemství. Jsou tam i situace kdy máte sto chutí oboum hrdinům ale i jejich rodičům dát pár facek.V knize je spousta vtipných scén, ale jsou tu i vášnivé, dojemné situace, a i napínavé...Je tu naprosto skvělá zápletka, která mě totálně pohltila.... Říkala jsem si že se do dalších dílů ani nepustím, ale díky tomu konci jsem změnila názor

12.11.2022 4 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Oproti prvnímu dílu ( Co když se utopíme) se mi tento díl líbil maličko víc.
Ze začátku jsem Amber moc nemusela, trošku přišla jako rozmazlená holka co, neví co chce a dělá rodičům na truc. Jenže jsem brzy zjistila, jak moc jsem se v ní mýlila a proč se vlastně tak to chovala. Najednou jsem si jí neskutečně oblíbila. I když se snažila chovat jako nějaká bad girl. Za to Emmet tak to byl miláček hned od začátku. Ano působí plaše a zakřiknutě, ale také je gentleman, je milující, skvělý kamarád a je hodně cílevědomí a pracovitý. Prostě do něj se nejde nezamilovat.
Jejich vztah mi trošku připomínal vztah mezi Sawyer a Isaacem z Cítit znovu, ale to mi vůbec nevadilo, protože tento díl je můj z celé série Znovu nejoblíbenější.....Bylo milé sledovat jak si pomalu k sobě nacházejí cestu, i když tu původně šlo jen o určitou dohodu... Nejen že to bylo hlavně o jejich sbližování, ale řešila se tu i dost závažná témata, u kterých jsem měla hodně na krajíčku.
Rodiče Amber mě hodně štvali, vůbec nechápu jak se k ní mohli tak to zachovat. I když jí to nakonec celkem vysvětli a i otec jí pomohl, tak mě tím dost naštvali. Trošku mě mrzí že tam nebylo víc rozebráno jak to se Cedrikem nakonec dopadlo.
Líbí se mi že je to tentokrát z prostředí architektury.A jelikož miluju krasobruslení, tak jsem ráda, že i to se tu objevuje.
Jsem ráda že se tu objevují i Laurie a Sam a také i Hope.
Trošku mě opět zamrzel ten konec, ano byl dojemný, ale až moc rychlý. Kde se zase vše vyřešilo na pár stránkách

26.09.2022 4 z 5

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

Miluju to. Miluju to. Miluju to. I když mám zlomené srdce, tak to zbožňuju. Ano je to šílená nálož emocí a doporučuji mít po ruce kapesníčky a čokoládu na nervy, ale nemůžu napsat nic jiného než, že ten příběh miluju a nutně potřebuji pokračování.
Někdo by mohl říct, že Anna a Maddox mají mezi sebou toxický vztah. Možná tomu tak i je, ale myslím že žádný vztah dvou partnerů není jen růžový.
Nejraději bych oběma pořádně zatřásla, ještě víc než v prvním díle. Madd by si zasloužil dokonce pár facek, aby se probral, přestal být tak paličatý a začal s Annou víc mluvit, ale na druhou stranu ho zase chápu, že jí nechce vše (hlavně věci z minulosti) říct. S Annou bych nejraději pořádně zatřásla ať už se probere a nevymýšlí hned takové katastrofické scénáře. A tentokrát by si zasloužil i pár facek Kyle, za to že je to takový vůl.
Rozhodně je to něco úplně jiného, jak klasické romantické knížky a to se mi na tom moc líbí. Sice jsem kvůli nim taková rozladěná, smutná, chvílemi i naštvaná a pořád taková napjatá, ale taky tam jsou chvilku kdy se musím usmívat. Možná to vyzní divně, ale mě se to líbí. Že ten jejich vztah není takový úplně růžový, ale je takový komplikovaný a díky tomu mě to stále nutí číst dál a dál. Strašně moc jim fandím. I přes to jaký to pořád mezi sebou mají, tak se k sobě hodí.
Objevují se zde nové postavy, díky kterým se nám odkrývá Maddoxova minulost. A na Annu a Madda čekají nové, těžké zkoušky. Zvládnou je překonat? To už si musíte přečíst samy.
Tuto sérii můžu jedině doporučit

20.09.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Začátek, první část knihy, byl fajn. Byl takový pomalejší, klidnější a něco mi na něm chybělo. Ale zase to vyrovnalo to hašteření mezi Bryce a Dashem. To bylo úžasné a moc jsem se u toho bavila. Na Bryce se mi líbilo to, že byla hodně svéhlavá, paličatá a také dobře drzá. A také to, že z Dashe nešla hned do kolen. Jak ho oslovovala Kingu a on to nesnášel, ale přitom jí nic neřekl. Dashe jsem si představovala jako mnohem většího drsňáka, tak přeci jen byl z bývalého motorkářského gangu. Svým způsobem byl celkem drsňák, ale spíš to byl takový miláček. Takže mi to nakonec ani nevadilo a já si ho neskutečně zamilovala. A ani mi nevadilo, že tu téměř nejsou žádné sexuální scény. To hašteření mezi hlavními hrdiny mi tady bohatě stačilo.Druhá část bylo pro mě mnohem zajímavější. Začali více pátrat po vrahovi a také se tam přihodila, pro mě nečekaná věc, začalo to být takové záhadnější a napínavé. Stránky ubývají jedna za druhou a najednou jste na konc

02.09.2022 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Opět jsem se zamilovala, ale asi u mě o maličko stále vede Gabriel z knihy Manažer. Opět to bylo milé, vtipné, mezi hlavními hrdiny to nádherně jiskřilo, ale také se tu řešilo dost vážné téma. Takže nejen že jsem skoro celou dobu culila a smála, ale taky jsem měla i slzy na krajíčku a to hodně.
Seznámení Johna a Stelli je originální a opravdu vtipné a takové milé. Neřekla bych, že mu tu zmrzlinu ukradla. Hold dokázala Johna vyvést z míry na tolik, že na tu zmrzlinu úplně zapomněl :D Mimochodem mátová zmrzlina s kousky čokolády? To jako fakt? Druhé setkání bylo opět zajímavé. Hlavně později když Stelle konečně došlo, kdo John je.
John si toho v minulosti prožil hodně, bohužel nějaké problémy si sebou nese stále. A bohužel ani nedůvěřuje lidem, kromě své „rodiny“. Tuto nedůvěru mají se Stellou společnou. A přesto si k sobě našli cestu a navzájem si pomáhali, tedy jen do určité chvíle………Bohužel byl John, taky jako předchozí „kluci“, celkem pako a když dostal strach, stáhl se. Moc se mi líbilo jak se děvčata, hlavně Brenna, ujali Stelli a stali se kamarádkami. Taky se tu objevuje i zbytek kapeli a „kluci“ zase válí, hlavně svými hláškami.
Trošku mě mrzí, že tu nebyl víc Stellin otec, čekala jsem, že to tu víc rozvíří. A taky mi ten konec přišel takový trošku slabší, čekala jsem nějaké větší drama, ale i tak to byl fajn konec.

02.04.2022 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Upřímně mě od přečtení docela odrazovala obálka knihy
Ale nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Knihu jsem přečetla jedním dechem, dokonce mě vytáhla ze čtecí krize. Je to skvělá, jednoduchá oddechovka, u které opravdu vypnete. Příběh byl naprosto čtivý, zajímavý a opět jsem tu dost nasmála.
Celkově seznámení hlavních hrdinů bylo originální a dost i vtipné :D Mezi hlavními hrdiny to nádherně jiskří. Líbilo se mi střídání kapitol z pohledu hlavních hrdinů, kde byly ještě kapitoly z Drewovi minulosti. Trošku jsem doufala v to, že Drewova ex to víc zamotá, ale i tak to byla zajímavá zápletka.
Sprostým slovníkem se tady moc nešetří, ale za mě to tam pasovalo a bylo to i celkem vkusné. Přeci jenom je to erotický román.

25.03.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Nemám slov. Moc jsem se na tuto knihu těšila a bylo to něco jjiného než předešlé díly, ale bylo to úžasné. Od začátku do konce. I když konec byl takový přeslazený, ale to jsou všechny u této série, ale mně to nevadí. Já to miluju. Je to neskutečně sladké, romantické, nějaké to drama a erotické scény jsou takový bonus na víc….
Halton a Fiona jsou skvělý pár a já si je oba moc oblíbila. Ona ho dokáže rozesmát. A vidí ho takového jaký je. Ze začátku působila celkem zakřiknutě, ale díky Halovi a jeho ochranářské povaze, se postupně měnila.
Halton je takový umanutý paličák, který hlavu strčenou v zadku a až jí konečně s tama vytáhne, tak dojde co skutečně má. I když se tváří že je to arogantní právník, jeho činy o něm vypovídají něco jiného. I přes to jak o sobě smýšlel, já si ho zamilovala.
Z vedlejších postav jsem si moc oblíbila Reného. Je to skvělý kolega, kamarád a rodina…..
Scott tam trošku rozvířil vlny, čekala jsem, že bude dělat víc problémů….ale i tak tam toho napáchal dost
Opět se tu objevují i kluci z BAM, sice jen takovým náznakem, ale i tak. A já jsem za to ráda, že se tu mihli. Skvělé bylo, jak si pokaždé do Hala nějak rýpli a on chudá nechápal.
Rozhodně psát umí, a o tom jsem se přesvědčila už několikrát. A tento díl se řadí mezi mé nejoblíbenější. Trošku mě i mrzí, že toto je už předposlední díl této série.

20.03.2022 5 z 5