Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se mi líbila více než Tatér z Osvětimi, i když některé pasáže, až neuvěřitelné, že se to opravdu dělo a co člověk za takových podmínek musel vydržet. Jako román super, přečteno jedním dechem.

15.11.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížka se četla svižně a lehce, opět knížka na pohodu. Děj trochu předvídatelný a proto dávám pět hvězd za to, že jsem si od této knížky více nepředstavovala a splnila mě očekávání a závěr mě opravdu rozhodil, nic nemusí být, tak jak si myslíme.Doporučuji

03.05.2020 5 z 5

Léčebna Léčebna Helen Fields

Na tuto knihu jsem se těšila, protože první díl s Connie bylo super čtení, teď jsem trochu zklamaná.
Helen ??? Co se to děje ??
Začátek vypadal zajímavě, potom dlouho nic se nedělo, a ten konec to úplně zazdil. Opravdu celkem přehnané, vypadalo to, jako by se to Helen snažila nahnat za celou knížku. Trochu mě potěšilo, že snad bude pokračování. Sice tohle skončilo fakt divně, i přesto hodnotím kladně čtyřmi hvězdami.

30.04.2024 4 z 5

Až o mě zabojuješ Až o mě zabojuješ Bianca Iosivoni

Konečně mám za sebou i třetí díl této série. Mám hodně zavřené oči a dávám čtyři hvězdy . Opravdu tento díl je nemastný a neslaný, neustálé točení v kruhu a sebepoznání. Konec se dal očekávat do slova a písmene, jak si sami představíme. Myslím, že to tímto dílem nekončí a čeká nás Linc a Liz.

06.04.2024 4 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Když si přečtěte anotaci, tak některým je hned jasné, jakým směrem děj půjde. V podstatě jsem nečekala žádné WOw a bomba román. Je to průměrný román u kterého si chcete odpočinout. Jsem spokojená a přečtu další díl.
Je to hlavně příběh založený na vnitřním souboji Callie a s vyrovnáním smrti jejího otce.

05.03.2024 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Naprostý souhlas z komentářem pod mým.
Některé věty bez smyslu. Slovosled nic moc a oslovování maminka a tatínek mi také vadilo. Překlad děs běs a opravdu první polovina nuda a nuda, řešení nesmyslů a Ruby mi přišla někdy divná a James taky :-D. Pak jsem nepochopila ke konci školu. Nejdřív byli tam a v další větě zpět , no někdy zamotané.
Konečně konec vás vtáhne, že se už konečně něco děje a navnadí na další díl. Ten si tedy přečtu fakt později.
Hodnocení 3+1 hvězda za konec.

14.12.2023 4 z 5

Dítě útesů Dítě útesů Viveca Sten

3+1*
Kdyby mi bylo těch 12 let, tak řeknu super. Jenže jsem už asi moc stará na takové čtení víl a hadů:-D. Příběh se motal ve stylu co by kdyby, hodně popisováni švédské krajiny. Chybělo mi více rozvinutí napětí, zápletka. Velké plus mají větší písmena a čtivost, knížka přečtena v podstatě za den. Moc se mi líbil podtext se znečišťováním Baltského moře a pro budoucí generaci, která toto bude číst je to dobrý start, zamyšlení kolik plastu je v mořích. Pro teenagery doporučuji.

30.10.2022 4 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

Tuto knížku jsem četla hodně dlouho, příběh mi utíkal pomalu. Začátek dobrý a pak se to táhlo a konec taky dobrý. Kylie mě bavila spíše ke konci a Iver s Lily? Bylo předvídatelné, co mezi nimi vznikne a přidávám hvězdičku za konec a jejich sblížení. Jinak hodnotím 3* , za měsíc si nevzpomenu o co vlastně šlo. Hodně propletených postav na mě. Další díl si přečtu jen tak někdy ze zvědavosti.

29.06.2022 4 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Nevím ani, jak tohle hodnotit. První díl knížky se mi moc líbil, ale tahle dvojka? 400 stránek vlastně bylo o čem? Pořád dokola a dokola stejné. Darcy měla udělat jeden velký díl této knížky a vůbec by to nebylo na škodu. Tento díl byl trochu zazděn, neustálé co by kdyby od Clare. Teprve konec byl malinko živější. Nečetlo se mi to tak rychle a žádné Wow, jak někteří píší. Doufám, že pokud bude třetí díl, tak bude kratší a více chytlavější, čtivé na zaujetí. Podobné hře The Last of Us, co jsem hrála.

03.04.2022 3 z 5

Vyhazovač Vyhazovač David Gordon

Knížka, která neurazí a ani nenadchne. Dle mě, čtení o něčem a ničem. Jak zde již píšou ostatní, parodie na detektivku a tak.

21.03.2022 2 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Předvídatelný děj a krátký příběh o tom, ze někdy žijeme stejným životem jako rodiče. Zde se vše zastavilo včas, vše dobře dopadlo. Knížka spíše na oddech.

21.01.2022 4 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Dobře čtivá knížka, hlavní představitelka mi nepřišla ukňouraná, jak tu píší ostatní recenze, spíše nešťastná a pak ustrašená. Konec za mě hustý a malém jsem i brečela, když jsem četla pasáž o dceři její sestry. Úplně se mi udělalo špatně. A ukončení knihy též otevřeně zajímavý. Doporučuji

08.01.2022 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Upřímně si to budu muset přečíst ještě někdy jednou. Začátek dobrý a pak jsem se uprostřed ztratila a konec jsem úplně vypustila a pochopila napůl. Není to chyba knížky, ale moje, ze jsem nedala při čtení pozor. Jinak dávám 4 hvězdy za přeskakování v pointách postavy.

14.11.2021 4 z 5

Jak Anděla viděla anděla Jak Anděla viděla anděla Marie Poledňáková

Knížka z mého dětství, čteno asi 5x za sebou, nic jiného mě nebavilo v te době.

13.10.2021 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Moc doporučuji, četlo se to úplně samo a hodně překvapující a drsný konec. Knížka za mě super.

01.09.2021 5 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Nebylo to špatný , ale místy jsem se ztrácela v ději, knížka mi trvala delší dobu přečíst. Těším se na další jeho dílo.

09.08.2021 4 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Velmi silný příběh, muselo to být něco hrozného žít ve světě nekonečného utrpení po několik let. I přesto vše, to vydržela a dočkala se svobody. Jen mě mrzí, že na konci nepíše, jak dopadla její matka, Salto, nová Linda…Doporučuji všem

06.07.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Druhý díl mě opět nezklamal, i když je to stále pořad dokola, příkazy a sex , sex a příkazy. Myslím, že Mount začíná chápat, co žena taky potřebuje a ne jen šu..... od rána do večera. Začíná k ni cítit lásku a ne jen Keiru, jako kus hovězího dobytka. Jdu na třetí díl.

29.06.2021 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Ze začátku mi trvalo se v knížce orientovat abych si uvědomila o co vlastně jde, ale pak nastalo příjemné překvapení a příběh začal mít říz. Překvapivý konec, který jsem nečekala. Dávám 4,5 hvězd :)

15.04.2021 4 z 5

Knížka je proste lepší než film, to každý ví. Svět fantazie je super, za mě doporučuji.

23.01.2020 4 z 5