sara2965 sara2965 komentáře u knih

Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy Petr Casanova

Jedna z nejlepších knih co jsem četla týkající se vztahů.

11.11.2023 5 z 5

Neštěkej na svého psa Neštěkej na svého psa Tomáš Nushart

Milá a vtipná a rozhodně doporučuji každému začátečníkovi.

20.06.2023 5 z 5

Od paní Lednické se mi líbila zatím každá kniha.

20.06.2023 5 z 5

L.E.Ž. L.E.Ž. Petr Casanova

Knihu jsem kolikrát musela odložit, jelikož jsem se v ní viděla. Tu pravdu číst je někdy nepříjemné. Druhá část se už dost opakovala, takže za to ubírám jednu hvězdičku.

20.06.2023 4 z 5

Uprdelismus Uprdelismus Jan Menděl

Na základě instagramu jsem si koupila od Honzy knihu. Mě se líbila , s myšlenkami se ztotožňuji. Místy malinko přehnané duchovno, ale je to individuální.

06.11.2022 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Pani Mornštajnovou mám moc rada. Kniha nezklamala. Ale z důvodu recenzí nebudu riskovat koupi knihy Listopad.

06.11.2022 5 z 5

Detoxikuj život Detoxikuj život Barbora Englischová

Velmi děkuji, poplakala jsem si

20.08.2022 5 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Kniha je velmi přínosná a skvěle navazuje na knihu ,, Proč spíme “ Doporučuji přečíst všem, kterým záleží na tom, jak se cítí, co jí a na zdraví jako celku. Místy je více odborná, ale pro ty , co aktuálně řeší nějaký zdravotní problém jsou odbornější kapitoly o nemocech přínosné.

24.07.2022 4 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Pan Vojtko mi velmi sedí jako člověk. Moc hezky napsána kniha. Některé jeho příběhy klientů už můžete znát z vyprávění na YouTube.

11.02.2022 5 z 5

Rozhodni se být zdráv Rozhodni se být zdráv Jan Vojáček

Mě se kniha velmi líbila. Více než díl první. Oceňuji i další zajímavé osobnosti v knize. Skvělá kniha k zamyšlení. Velmi příjemně se četla.

19.12.2021 5 z 5

Fake Fake Robert T. Kiyosaki

Kniha nebyla špatná , ale opravdu by stačila na 200 stran. Velmi často se informace opakují zbytečně i několikrát. Jeho první kniha se mi rozhodně líbila více.

03.11.2021 3 z 5

Přerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez diety Přerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez diety Daniel Roth

Doporučuji přečíst všem, kteří snad jen trochu pochybují o účincích přerušovaného půstu. Mě tento typ stravování velmi vyhovuje, protože snídaně jsem nikdy nepotřebovala a vždy se do nich nutila. Jen škoda, že víno se nepočítá do pitného režimu..:D

03.10.2021 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Jednu hvězdičku dávám pryč z důvodu dlouhého , zbytečného začátku , kde autorka popisuje zdlouhavě svou první lásku ( přeskakovala jsem a o nic zajímavého jsem nepřišla). Další část knihy je už velmi srdcervoucí. Určitě doporučuji přečíst.

23.01.2021 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha byla velmi čtivá, ale kniha Hana mě chytla za srdce mnohem více :) Konec knihy už mě moc nebavil.

23.01.2021 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Velmi mile se četla. Od této autorky jsem četla knihu Hana, která se mi líbila mnohem více. Ale určitě doporučuji.

04.11.2020 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Děkuji p. Lednické za skvěle napsanou knihu o našem regionu, moc hezky se četla, naučná a zároveň fascinující opravdovým příběhem regionu. Doporučuji přečíst.

14.09.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knih , které jsem četla ! Velmi doporučuji všem, kteří chtějí zůstat zdraví a nebo řeší již nějaký zdravotní problém - může to souviset se spánkem. Byla jsem velmi překvapena, kolik nových věcí jsem se dozvěděla.

11.08.2020 5 z 5

Tak dobří, že vás nepřehlédnou Tak dobří, že vás nepřehlédnou Cal Newport

Kniha pro mne velké zklamání. Opravdu mě nebaví příběhy neznámých lidí a zdlouhavé popisy jejich životů. Sem tam se tam objevila zajímavá myšlenka, ale nemohla jsem se do knihy začíst, nakonec jsem ji ani nedočetla.

24.07.2020 1 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasný strhující příběh , neustále napínavý děj, který Vás nutí otáčet další a další stránku. Děkuji autorce za smutný příběh, který napsala skvěle !

24.07.2020 5 z 5

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Osobně se mi vůbec nelíbil začátek ( o ničem, nuda...kdybych ho přeskočila, nic by se nestalo..), měla jsem chuť tu knihu zavřít, a použít na podpal do krbu. Až od +/- 50 strany se mi začala zamlouvat až velmi líbit. Ztotožňuji se s některými názory p. Vojáčka, a i když jsem se nedozvěděla nic nového, tak názor a pohled jiné a fundované osoby je rozhodně přínosem. Opakování je matka moudrosti.

20.07.2020 3 z 5