Přerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez diety

Krátký půst, dlouhý život. Tak jednoduše se dá shrnout blahodárný vliv, který na naše zdraví má několikahodinový nebo denní půst. U přerušovaného půstu se omezí příjem potravin na několik hodin denně. Přitom nemusíte počítat kalorie, ani se zříkat určitých jídel, a přesto zhubnete. Navíc si dlouhodobě utužíte své zdraví. Daniel Roth v této knize podrobně popisuje, proč je metoda přerušovaného půstu tak efektivní. Kromě zábavně uváděných poznatků různých lékařských studií a svých vlastních zkušeností nabízí v tomto knižním rádci lehce pochopitelný úvod do tohoto výjimečného druhu stravování a mnoho nápomocných tipů, aby si každý mohl najít takový typ přerušovaného půstu, který mu nejvíce vyhovuje, nehledě na to, zdali u toho nějak změní svou životosprávu a pravidelný pohyb. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o různých metodách přerušovaného půstu, abyste mohli být dlouhodobě zdraví a štíhlí bez zatěžujících diet....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402951/big_prerusovany-pust-jezte-si-co-chcete-Irs-402951.jpg 411
Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: , Noxi

Gesund und schlang durch Kürzzeitfasten, 2017

Kniha Přerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez diety

sara2965

Doporučuji přečíst všem, kteří snad jen trochu pochybují o účincích přerušovaného půstu. Mě tento typ stravování velmi vyhovuje, protože snídaně jsem nikdy nepotřebovala a vždy se do nich nutila. Jen škoda, že víno se nepočítá do pitného režimu..:D

MíšaS.

Kniha se četla dobře, ale stejně si nemyslím, že je dobré v době, kdy můžete jíst, se zbytečně přecpávat. A taky už druhá kniha, kde se vynechává snídaně. Proč nevynechají večeři? A také se stalo to, co jsem čekala - to, co se v jedné knize smí se v druhé nesmí. Ono asi bude nejlepší použít selský rozum...

veneta

Od německého autora jsem čekala více propracovaný text. Zde jsem se žel nedozvěděla nic, co by se nedalo najít na internetu. Ale dočetla jsem do konce ze zvědavosti, zda skutečně lze dlouhodobě jíst 0,5kg müsli s ořechy a 0,75 l mléka v
“jedné porci” a navrch mísu tiramisu ( uvedeno na začátku )...... jasně, že ne:-), ba co víc - podtitulek “jezte si, co chcete” autor v závěru prakticky vyvrací

adelach
09.08.2019

Knihu velmi doporucuji ke cteni, doplnene vlastnimi zdroji k tematu Intermitent Fasting (napriklad prednasky TED). Behem cteni se ze mne stal zapaleny vyznavac pustu 16:8 doporucovaneho zenam.

majáček
12.02.2019

Kniha se mi četla dobře. Přerušovaný půst je myslím nejlepší dieta. Můžete jíst, co chete a časem příjdete na to, že úkolem přerušovaného půstu je se naučit rozlišovat mezi chutí a hladem.
Autor píše na str. 79 ... po 18 měsících jsem však dospěl k mezníku, kdy se pro mě stal
hlad bezvýznamný, protože ten pocit prostě se neobjevoval. ..... Objevil mezník a začal jíst , co mu chutná a dělá jeho tělu dobře.

Proč spíme
Proč spíme