Neštěkej na svého psa

Neštěkej na svého psa https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504909/bmid_nestekej-na-sveho-psa-c5Q-504909.jpg 5 23 5

Manuál láskyplné a efektivní výchovy. Cpou se k nám do postele, blátivými tlapami špiní koberce, kradou boty… Ale stejně je milujeme, že? Protože oni nás taky, z celého svého psího srdce. Kniha je určena všm, kdo si chtějí společné chvíle se psím parťákem užít s radostí a vychovávat jej pomocí moderních tréninkových postupů. Tedy bez strachu z trestů, zato tak, jak to mají psi rádi – hrou a metodou pozitivního posilování. Mimo jiné se dozvíte: které mýty o výchově psů mezi lidmi kolují, jak používat klikr nebo pamlsky a učit úspěchem, jakými metodami řešit problémové chování, proč se psem nacvičit klidné ležení na dece a jak ho zbavit strachu z hluku nebo samoty. Zkrátka zjistíte, že svého psa můžete naučit i odnaučit spoustu věcí, a to vše nenásilnou formou. Není tohle přesně ten způsob, jak mu jeho lásku oplatit? (Obsahuje videokurz jako bonus.)... celý text

sara2965
20.06.2023 5 z 5

Milá a vtipná a rozhodně doporučuji každému začátečníkovi.

kob
08.06.2023 4 z 5

Pár rad určitě využiji, psa netrestám, ale mám pocit, že kdybych využívala pamlsky v takovém množství jako autor, tak by chudák Gina za chvíli pukla ;)

SladkaK
13.05.2023 4 z 5

Teď ještě prosím pokračování: Neštěkej na svého člověka.

VeruN123
24.04.2023 5 z 5

Mohu jedině doporučit! Denně se k téhle knížce vracíme, je naším průvodcem a je nám s ní lépe. A v kombinaci s pár online kurzy - skvělé!!!!!

nakavusterezou
25.02.2023 4 z 5

Tuhle knihu mohu jen a jen doporučit. Hezky, stručně popsané.

Určitě si knihu pořiďte ještě před tím, než si budete pořizovat štěně :D I když já jsem zkoušela cviky na svém tří letém psovi, který je dost paličatý, a i tak to fungovala (trvalo to trochu déle, ale fungovalo).

Je mi sympatický přístup k psům. Nikdy jsem nebyla ten páníček, který se řadí nad svého psa. Psa jsem vždycky brala jako parťáka.

Autorovy knížky

2022  94%Neštěkej na svého psa

Kniha Neštěkej na svého psa je v