sara2965 sara2965 komentáře u knih

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Tahle ženská si říká spisovatelka ? Příšerná kniha - příšerný obsah !

20.07.2020 odpad!

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Jeremy Dronfield

Má první přečtena kniha s touto tematikou. Opravdu silný příběh, rozhodne doporucuji přečíst.

28.04.2020 5 z 5

Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě Ivo Toman

Kniha se dobře četla, sem tam jsem si nějakou radu zapsala. Nic úplně nového a převratného kniha neobsahuje, ale opakování je matka moudrosti :)

22.03.2020 3 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Kevin Lynch

Pěkně napsaná i ilustrovaná kniha. Steve byl opravdu fascinující osobnost.

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Roztomilá, krátká kniha o psíkovi, který poznává svět zlých a hodných lidí...bohužel realita. Děkuji autorovi za tento příběh. Slzička mi ukápla :(

Faktomluva Faktomluva Hans Rosling

Povinná četba :) skvělá kniha podložena fakty, grafy a dalšími důkazy ! Kniha, která vás ve smýšlení o světě posune o krok dále...člověk se po přečtení této knihy pak zamyslí nad každou informací, kterou dostává, a to ne jen z médií.

Zlá krev Zlá krev John Carreyrou

Kniha byla velmi čtivá, i když už dopředu tušíte výsledek, tak to dění okolo chcete znát a opravdu vás vtáhne...zajímavý až neuvěřitelný příběh mladé ,, mrchy “ která oklamala snad i sebe...
Mě osobně vadilo, že v knize je zpověď / svědectví většího množství osob, jakmile jsem na chvíli odložila knihu, tak se mi postavy v knize míchaly dohromady.

21.03.2020 4 z 5

Je nejvyšší čas: Co je třeba udělat, abyste dosáhly finanční svobody Je nejvyšší čas: Co je třeba udělat, abyste dosáhly finanční svobody Kim Kiyosaki

Velmi pěkne, a žensky napsané ! Hltala jsem jednu stranu za druhou, velmi přínosná kniha !

26.12.2019 5 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Naprosto skvělá kniha, tu by měl mít doma každý a řídit se dle ní, hned by lidé byli zdravější, psychicky by se cítili lépe. P. Slimaková je opravdu milá a znalá osoba ( soudím dle youtube videí a knihy ! )

26.12.2019 5 z 5

Nevadí mi, jak se autor vyjadřuje, ale kniha je místy dost nudná, takže jsem přeskakovala, mohla by být v pohodě poloviční. Ze by podal nějaké nové informace, tak to asi neee...ale není složitá na četbu, a sem tam se objevilo něco zajímavého ! Ale dle mne za koupi nestojí.

26.12.2019 1 z 5

Jak se budují značky Jak se budují značky Byron Sharp

Nekupovat !! Informace jsou čerpány z jiných knih ( ještě zastaralé informace ). Studovala jsem marketing / vlastním e-shop a nic hodnotného, jako radu s velkým ,, R “ jsem nezískala ! Udává americké statistiky / neustale píše: ,, kdyby se firmě podařilo “. Takže kdyby, kdyby, kdyby...žádná rada, jak na to...Připomíná mi to zastaralé skripta ze školy...

26.12.2019 odpad!