Gump – pes, který naučil lidi žít ekniha

Srdceryvné vyprávění očima toulavého psa Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí, o lásce, která má sílu dosáhnout až za duhový most, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz, ale také o zvířecí moudrosti, která nám lidem otevírá oči.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436029/big_gump-pes-ktery-naucil-lidi-zit-faq-436029.jpg 4.41307

Kniha Gump – pes, který naučil lidi žít

jarkaska
dnes

Krásná kniha v které příběh vypráví Gump. Moc se mi líbila.

jiri77
01. prosince

Příběh vyprávěný z pohledu milého pejska. Vyprávění Gumpa mě hodně zaujalo a nečekal jsem, že to bude tak drsné ( miluji zvířátka ,a každý popis utrpení němých tváří mě hodně zabolí na srdíčku ), nakonec jsem rád ,jak to dopadlo. Moc se mi líbily i ilustrace, velmi povedená kniha.

Michelleee
30. listopadu

Smutný příběh, ale krásný!

martina.culik
28. listopadu

Kniha psaná z pohledu psa je zajímavá a donutí nás zamyslet se nad některými malichernostmi, kterými se často zabýváme.
Jedná se o takovou odpolední rychlovku, jelikož je kniha opravdu kraťoučká.

blebuska
24. listopadu

Úžasná kniha, četla jsem ji společně s dcerou a příběh Gumpa nás chytl za srdce.... Je plná mouder, která stojí za to si zapamatovat. Kdo četl, tomu asi nemusím ani zmiňovat, že po přečtení jsme měli chuť se rozjet do nejbližšího útulku a zachránit pejska. Opravdu skvělá kniha,, doporučuji

baji42
21. listopadu

Milá knížka, která vám ale dozajista vžene slzy do očí.

Johny_H.
20. listopadu

Tato místi smutná milá spíše povídka nežli knížka. Je opravdu vynikající má spád a velice mile líčí čtenáři příběh, který občas dožene až do lehkého zamlžení očí. Pokud máte rádi zvířátka tak si tuto knihu opravdu užijete.

Nikkiproch
17. listopadu

Psí láska je jako nebe - nikdy nenajdete její konec.