Steve Jobs

Steve Jobs https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404252/bmid_steve-jobs-T3a-404252.jpg 4 16 6

Kniha Steve Jobs je působivý obrazový průvodce životem a dílem jednoho z nejvlivnějších inovátorů jednadvacátého století. Tento životopis zprostředkovává barvitou formou a originálním grafickým zpracováním zajímavé informace o Stevu Jobsovi, o jeho jedinečném talentu i vizionářském smyslu pro design. Dočtete se zde, jak se Stevův obdivuhodný talent k úspěšnému prodeji stal klíčem k jeho úspěchu, úhelným kamenem jeho filozofie radikálních inovací i důvodem k celoživotnímu soupeření s Billem Gatesem.... celý text

Literatura světová Romány Biografie a memoáry
Vydáno: , Omega

Steve Jobs: A Biographic Portrait , 2018

TomasVr
22.03.2021 4 z 5

Jedna z nejlépe graficky zpracovaných knih, kterou jsem přečetl. To byl i důvod ke koupi. Všechny informace o Jobsovy jsou pravdivé, ale pokud chce Steava opravdu člověk pochopit, sáhnul bych po jeho životopisu od Isaacsona.

Prince_of_book
23.08.2020 4 z 5

Knihu jsem dostal jako dárek a musím říct, že jsem z ní nadšený. O Jobsovi jsem se toho chtěl dozvědět víc než jsem věděl, jelikož nějaké Apple produkty používám. Moje očekávání kniha splnila na 100%, jelikož mi dala spoustu znalostí a vědomostí o jobsovi, jenž jsem předtím neměl.Grafická stránka je skvělá(dobře zvolený papír, grafy, fotky atd)

Body srážím akorát za občasné nesrovnalosti v grafech, jenž občas říkají něco jiného než kniha a občas neoznačené fotky osob, kde jsem nevědlě o koho jde.

9/10

Pablo7
03.05.2020 4 z 5

Kniha je vytištěná na pěkném papíře, má hodné fotek a různých grafů. Bod srážím za občasné chyby, kdy v textu se píše něco jiného než v popisech grafů. Navíc některé obrázky se časově neshodují s textem. Nicméně pokud se chcete získat základní informace o Stevovi Jobsovi, tak ji doporučuji.

sara2965
21.03.2020 5 z 5

Pěkně napsaná i ilustrovaná kniha. Steve byl opravdu fascinující osobnost.

Parwana
04.11.2019 4 z 5

Dobře zpracovaná a velmi působivá biografie. Člověk se dozví nejen spoustu informací o produktech, které již roky dobře zná, ale i o jejich genezi, vzniku společnosti, která je vyrobila i o kontroverzní osobě zakladatele.

Toomm
13.05.2019 5 z 5

Vizuál maličko převažuje nad obsahem, ale přesně tohle mám u životopisů rád.

Autorovy knížky

2019  84%Steve Jobs