SambaRumba SambaRumba komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Přečteno za jeden den. Dost jsem se bavila, ale stacilo. Dvojku už nejspíš číst nebudu.

12.09.2014 4 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Knížka není thriller. Anotace slibuje odhalení tajemství, ale mně se to nepodařilo. Já tam žádné nenašla. Nejednou jsem se přistihla, že myslím na něco jiného nebo jsem knihu odložila v půlce stránky. Napsaná nebyla špatně, ale chybělo mi tam víc děje, akce.. Žádná z postav mě nijak neoslovila. Bylo to celkem těžké to dočíst.

26.06.2021 3 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Kůže je 4.díl série, ale vyšel až po 5. a 6. dílu, takže zápletku už známe, hlavní postavy celé série jsou vlastně už někde úplně jinde. Pro mě jako velkého fanouška Mo zklamání.

10.06.2015 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

A mně se knížka moc líbila. Zasloužila by si červené hodnocení. Jen ten konec mohl být delší. Myslím tím tu druhou kapitolu. Tak třeba o 50 stran ještě. Klidně.

21.04.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno za jeden den.

11.02.2018 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Konečně zase jednou dobrá knížka. Napínavá, promyšlená..

10.06.2020 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Kniha zdlouhavá, nudná. "Překvapivý závěr " mě nepřekvapil. To už zde hůře hodnocen Desátý kruh se mi líbil víc.

27.01.2015 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Knížka, kterou rádi půjčíte všem kolem. Ať si to taky užijí.

01.07.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Líbilo se mi to. Až na tu závěrečnou béčkovou scénu a občasné trapné zdůrazňování očividného.

03.06.2020 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Ja precetla prvnich sto stran a pak poslednich dvacet a jsem spokojena. Normalne takto knizky nectu, ale u teto to bylo dobre rozhodnuti a jeste jsem vysetrila 1-2 vecery.

25.11.2019 3 z 5

Není zač Není zač Daniel Glattauer

Jé, to bylo hezký. Docela si to dovedu představit jako film.

23.09.2016 4 z 5

Ozvěna viny Ozvěna viny Charlotte Link

Obsahově se mi kniha moc líbila. Vykreslení postav, zápletka, děj, napětí i konec mi sedl . Ale musím říct, ze tolik chyb a překlepů jsem v jedné knize ještě nevidela.

14.06.2021 4 z 5

Takoví normální #přátelé Takoví normální #přátelé Sarah Alderson

Nenechte se odradit obálkou. Knížka je dobrá. Čtivá.

11.01.2021 4 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

No nic moc teda. Konec velká nuda .

14.06.2020 3 z 5

Jak se život zamotá Jak se život zamotá Milan Dušek

Obal knihy lákavý. Obsah již méně. Je mi líto, ale to ani nešlo dočíst. Divím se, že to vůbec někdo vydal.

15.08.2023

Sykot Sykot Julie Garwood

Půjčila jsem si to jako detektivku, ale byla to spíš červená knihovna. Milo to zachránil proto tři hvězdy.

20.08.2014 3 z 5

Past na vránu Past na vránu Ann Cleeves

Přečetla jsem asi sto stran a knížku odložila. Nějak mě to nebavilo. Přitom Černý krkavec se mi líbil moc.

17.06.2014