Sali88 Sali88 komentáře u knih

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tak tahle knizka byla skvela.Nebylo stranky, ktera by me nudila.Čtěte, chcete vedet, co bude dal a zaroven nechcete, aby pribeh skoncil.Jeste jsem ani nemela docteno a uz jsem vedela, ze nebudu chtit cekat na dalsi dil, ze ho budu chtit cist hned.Mohu jedine doporucit :)

19.02.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Kniha se cetla sama, stranky rychle utikaly, netusila jsem, kdo by mohl byt vrahem. Jen rozuzleni mi prislo ponekud zvlastni, zaver knihy mi tolik nesedel.Proto ctyri hvezdicky.

14.02.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Příjemné vánoční čtení, první a třetí povídka skvělé, moc se mi líbily, druhá byla o něco slabší, ale četla se dobře. Celkově tedy za 4 hvězdy :)

05.02.2017 4 z 5

Moudré z nebe Moudré z nebe Richard Skolek

Při čtení jsem se zasmála a zavzpomínala, i když jsem se trochu obávala, že kniha nebude úplně můj styl, opak byl pravdou, a já si čtení užila :)

04.01.2017 4 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Zvláštní kniha, ale zvláštní dobrým způsobem. Nenapadlo by mě, že konec bude takový, jaký byl, u téhle knihy mě nenapadalo žádné rozuzlení, to jsem zjistila, až když jsem si ho přečetla.

10.12.2016 4 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Kniha se mi četla strašně dobře. Dobře se mi čte, když je kniha psaná formou dopisů nebo deníků, možná proto, že si deník sama píšu, a styl psaní mi trochu připomínal ten styl, kterým jsem dřív deník psala já.Takže za mě skvělá knížka :)

06.12.2016 5 z 5

Tak docteno.Uz dlouho jsem žádnou knihu neprecetla na jeden zatah.U Harryho to jinak neslo.A jaky mam na knihu nazor?. Ze zacatku je nekolik velkych casovych skoku,Albus jde poprve do skoly,a najednou je o nekolik let starsi,sem tam se nektere veci,nektere vety opakuji z predchozich dilu, mozna to tam patri,deti jsou po svych rodicich.Neni to tak propracovane,jako ostatni knihy,ale je to tim,ze je to psane jako hra,a ne jako klasicka kniha.Chvilkama se objevuji ponekud nepravdepodobne sceny.Na to,jak jsem se bala,jak se mi bude scenar cist,se mi kniha cetla dobre,i kdyz bych radsi,kdyby byl pribeh rozvinuty vic,ale to by nesmel byt psany jako divadelni hra.Kazdopadne ani trosku nelituji,ze jsem si i tento dil Harryho koupila, jsem rada,ze jsem si ho mohla konečně precist a pokud mate radi knihy o Harrym tak moc,jako ja,urcite si knihu prectete,neni to sice takove,jako predchozich 7 dílů,necekejte,ze kniha takova je,at nejste zklamani,ale porad je to Harry :) Cte se strasne rychle,zacala jsem a najednou byl konec, nejradsi bych sla cist jeste dal.

26.09.2016 4 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Prvni knizka od autorky,kterou jsem cetla a urcite si prectu i dalsi.Kdo je vrah jsem si myslela spravne,ale nebyla jsem si jista na sto procent,utvrdila jsem se v tom.az ke konci knihy.Kazdopadne,tem kteri maji radi detektivky mohu knizku jedine doporucit.Bavila me od prvni stranky az do posledni.

01.06.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Jako prvni jsem videla film,a mela jsem obavy,ze me kniha vzhledem k ruznym vedeckym a technickym popisum a podobnym vecem nebude bavit,ale opak byl pravdou.I presto ze se v takovychto vecech zrovna nevyznam,kniha me bavila od zacatku do konce,dobre se mi cetla a i pobavila.

12.02.2016 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Příjemné rychlé počteníčko, některé závěry hodně předvídatelné, jiné jsem neodhadla. Určitě zkusím i další knížky s příběhy.

21.01.2016 3 z 5

Co po ní zůstalo Co po ní zůstalo T. R. Richmond

Čekala jsem od knihy víc, spíš mě nudila, než bavila..

30.10.2015 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kdysi jsem četla první dva díly odkazu, ale nějak jsem se potom nedostala k dalším, až po celkem dlouhé době teď, a myslela jsem si, že se mi bude kniha číst pomalu, ale opak je pravdou, čte se mi parádně a strašně mě baví :)

29.09.2015 5 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Od Zdenky Hamerové jsem před Klejinkou četla jen jednu její knihu Příliš tenkej led, a jsem ráda, že jsem si přečetla i tuhle. Dokázala bych si i představit její filmovou verzi, pokud by se jí povedlo správně natočit. Nějaká vysvětlení mě během čtení napadla, na jiná bych nepřišla vůbec, nebo až téměř před jejich samotným prozrazením. Určitě si přečtu i další knihy od této autorky.

28.08.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Cekala jsem od knihy vic, celkem me zklamala.Cekala jsem ji napinavejsi, tajemnejsi, tohle ne. Alespon ten zaver, kdyby byl jiny.

16.08.2015 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

16.08.2015 3 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Myslela bych si, že takováhle kniha mě bude bavit spíš v nácti, ale při čtení jsem změnila názor, moc se mi líbila, a musela jsem dát pět hvězdiček :)

08.08.2015 5 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Když tuhle knížku čtete, tak vás láká taky nějakou tu kavárnu mít :) parádní :)

07.08.2015 5 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Není to špatná knížka, ale myslím si, že detektivka může být i napínavější, více propracovaná, ale četla se pěkně. A že to bude takhle by mě nenapadlo.

03.08.2015 3 z 5

Lizucha Lizucha Lenka Juráčková

Pěkný příběh, ale něco mu chybělo, čekala jsem od toho něco trochu jiného, možná více propracované, více informací, širší příběh i ze současnosti.

10.07.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Po přečtení jsem chtěla hned začíst číst další knížku od autorky, kniha mě bavila hned od prvních stránek, píše o reálných životních situacích, je emotivní, čtivá. Těším se na další autorčinu knihu.

12.06.2015 5 z 5