Safira55 Safira55 komentáře u knih

Raw energie v každém doušku Raw energie v každém doušku Stephanie Tourles

Kuchařka se za mě řadí k těm průměrným, přijde mi nevhodné napsana... Místo aby jste měli vyjmenované suroviny jednoslovne máte u nich celou větu jak je připravit (oloupat zmrazit), kazí to přehlednost... A nehledě na to že postupy v čele kuchařce jsou úplně stejne .. 1. Rozmixujte 2. Vypijte... Obsahuje skvělé nápady na smothie ale provedení je otřesné, jsou lepší kuchařky o smothie

22.09.2022 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Kniha má geniální obálku, geniální odstaveček v zadu... A po první kapitole (audioknihy) zjistíte, že jsou to filozofické bláboly, žena které říkají Taťko????? Jako fakt???? Asi to není můj šálek kávy, ale rozhodně by kniha měla mít jiné vnější zpracování, aby přitáhla cílovou skupinu... Na první pohled jsem myslela, že jde o klasický chatový horor či detektivu a ne o náboženske problematice. (A to i po přečtení vytažku)

Kniha má opravdu špatnou prezentaci.

28.11.2021 odpad!

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Ač nerada dávám takové hodnocení, kniha je hlubokým zklamáním. Jednak jsem byla překvapena co dělá Eragon v Alagaesiii a druhák je to o všem jinem než o pokračování dračích jezdců. Ráda bych se do Alagaesiie vrátila, bohužel touto knihou se to nepovede.

21.09.2021 1 z 5

Továrna na Absolutno Továrna na Absolutno Karel Čapek

Od Čapka jsem už něco přečetla, považuji to za slabší dílo.

11.09.2021 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Opravdu je hlavní hrdinka příjemná jak zadnice, ale dej krásné odsipa a opravdu projde změnou za celou knihu kdy si uvědomí že její chování je asi špatné... Sem zvědavá koho si nakonec vezme

16.09.2019 4 z 5

Skleněná republika Skleněná republika Tom Pollock

Me se to moc líbilo, konečně autor co přišel s originálním nápadem!! Jen bych knihy co nemají přeložený poslední díl úplně zakázala :( je to již další série u které nevím jak to skončí, bohužel...
Ale sérii moc doporučuji, autor nádherné oživuje Londýn, je to nádherné az mě mrzí že to tak není... :)

13.09.2019 5 z 5

Alan je zpět, když sem to zjistila okamžitě jsem si knihu koupila, pro mě to takové sklamání (jak tu píšou ostatní) vžádném případě nebylo, absurdni nahody jsou i zde geniálně prmyslene a po dočtení se vše posklada do uzasné vtipné mozaiky. Vřele doporučuji!

07.07.2019 4 z 5

G2R: Tajemná hra G2R: Tajemná hra Zdeněk Ležák

Neni to spatné, čititelné, napinavé

07.07.2019 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Miluji knihy s řeckou mythologii a tato serie je skvelá

07.07.2019 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Tak jen treti díl

17.03.2019 5 z 5

Dedička Dedička Amanda Hocking

pekný rychli čtivo

17.03.2019 5 z 5

Úroboros Úroboros Petr K. Procházka

Kniha úžasná, napínavá čtivá... Ale ten konec je naprostá katastrofá... Jen kvůli němu to nedoporučuji číst, jsem z toho zklamaná kniha byla až do posledních dvou napínavá poutavá čtivá prostě úžasná...

22.02.2019 2 z 5

Spojenectví Spojenectví Mark Frost

Lepší Jak 1. a doufám že vyjde i poslední :( nesnáším takhle neukončené série :'(

11.02.2019 5 z 5

Zmatek nad zmatek Zmatek nad zmatek Jules Verne

Juleus Verne co na to dodat

17.01.2019 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Christie miluji...

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Povinná četba, ale čte se to lehce a rychle. Myslím že je to užasné dílo

Lexikon magie Lexikon magie Milan Nakonečný

Přehledný lexikon

Koróna Koróna Thomas Thiemeyer

supr :)

Draci Draci Montse Sant

Knihu jsem po 4 letech uspešně sehnala a jsem nadšená!

12.12.2018 3 z 5

Šlo to