Raw energie v každém doušku

Raw energie v každém doušku https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319167/mid_tourlesova-stephanie-raw-energie-v--gOE-319167.jpg 4 5 2

Tato kniha nabízí recepty na 126 zdravých raw veganských nápojů, které si můžete připravit v průběhu celého dne. Ráno začnete povzbuzujícím zeleným koktejlem, odpoledne doplníte energii nápojem bohatým na přírodní proteiny a večer se zchladíte osvěžujícím ovocným coolerem.

Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Esence

Raw Energy in a Glass , 2014

Safira55
22.09.2022 3 z 5

Kuchařka se za mě řadí k těm průměrným, přijde mi nevhodné napsana... Místo aby jste měli vyjmenované suroviny jednoslovne máte u nich celou větu jak je připravit (oloupat zmrazit), kazí to přehlednost... A nehledě na to že postupy v čele kuchařce jsou úplně stejne .. 1. Rozmixujte 2. Vypijte... Obsahuje skvělé nápady na smothie ale provedení je otřesné, jsou lepší kuchařky o smothie

MinaHawke
22.08.2021 4 z 5

Smoothie mám ráda, je tedy pravda, že když si je dělám, tak ne podle kuchařky, ale podle toho na co mám chuť. Ale proč je nezkusit podle kuchařky.

Stephanie Tourles
americká, 1962
2018  87%Milostné esence - 64 přírodních receptů na neodolatelná bylinná afrodiziaka
2017  80%Raw energie v každém doušku
2006  60%Přírodní péče o nohy

Kniha Raw energie v každém doušku je v