Spojenectví

Po dramatickém závěru prvního dílu se chvíli zdá, že život studentů v elitním Centru se zase vrátil do zaběhnutých kolejí. Brzy však ze školní nemocnice záhadně zmizí starý Willův nepřítel Lyle, jenž se náhle probral z kómatu. Pátrání po něm vyvolá jen další otázky, ze kterých běhá mráz po zádech. Podivný propletenec událostí a postav okolo zakázaných Rytířů Karla Velikého napovídá, že řád slouží jako zástěrka pro kolosální spiknutí a zrůdné genetické experimenty. Všechny nitky se sbíhají k záhadnému miliardáři a sponzorovi školy Stanu Haxleymu, jenž obývá hrad na ostrově uprostřed jezera Waukoma. Zmrzačený správce nářaďovny Nepsted je ochoten promluvit, ale jen pod podmínkou, že mu hoši přinesou klíč ke svobodě z tajného podzemního města. Tím začíná nebezpečná výprava nejen do hlubin země, ale i času, neboť dávná minulost si zde podává ruku s budoucností, jež může přinést strašlivou katastrofu. Podaří se ji odvrátit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197727/big_paladinovo-proroctvi-spojenectvi-rbu-197727.jpg 4.252

Paladinovo proroctví 2.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Jota

The Paladin Prophecy: Alliance, 2012

Kniha Spojenectví

Ondra006
27.05.2020

Nevíte kdy se to má zfilmovat? Kniha je vážně skvělá a zajímal by mě film.

leonessa
04.01.2020

Já jsem pořád zklamaná, že to ještě nevyšlo u nás. Také to nechápu. Obě knihy byly fajn!!!

adellk28
03.03.2019

Právě jsem dočetla poslední díl série v angličtině a myslím si, že pěkně uzavřel celou triologii. Vůbec nechápu, proč se rozhodli třetí díl nevydat. Bylo v něm stejné napětí a dobrodružství jako z předešlých dvou knih. Rozhodně doporučuji (pokud máte tuto možnost) si to přečíst, pokud se Vám série zatím líbila a pokud Vás zajímá, jak to vše dopadne.

Safira55
11.02.2019

Lepší Jak 1. a doufám že vyjde i poslední :( nesnáším takhle neukončené série :'(

lucinka653
16.09.2018

Skvělý díl. Ale pro ty, co jsou smutní, že nevyšel poslední díl. Nemusíte být. Protože, to nestálo za to. Četla jsem ho v angličtině a byla jsem zklamaná a docela chápu, že ho nepřeložili.

Kadmilos
14.06.2018

Nemáte někdo informace kdy má vyjít 3 díl česky?

DinosaurKing
31.03.2018

I love this book!!!!!

endyelis
29.01.2018

Čtivé a napínavé! Proč už někdo nepřeložil ten třetí díl? :-D