Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Bohužel pro mě veliké zklamání. Jediného čeho nelituji je, že jsem dočetla až do konce, protože epilog byl nejlepší.
Nevím, zda to mohlo být překladem, ale spousta věcí mi tam prostě neseděla. Škoda...

06.02.2020 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Smutný příběh, skvěle a napínavě napsaný.

26.01.2020 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Do konce příběhu jsem si vlastně nebyla vůbec jistá, zda ten, kterého podezírám od poloviny knihy, je opravdu vrah. Napřed mě autorka trochu zmátla, ale nakonec to byl on. :-)

18.01.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Úžasně napsaná kniha.

17.12.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Nemohu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Celkový dojem z knihy je super. Moc mě oba dva bavili. Jack byl miláček. Až bych řekla, že byl dokonalej. Bylo tam pár míst, kde jsem se nudila, ale to mě od 5 hvězd neodradilo. :-)

23.10.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Vlastně nevím, co mám napsat. Při čtení jsem si říkala, jaké je to psyho, ale teď na konci mám vlastně jen pusu dokořán. Autorka mě opět nezklamala. Napínavé čtení.

29.09.2019 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Bohužel mě kniha spíše zklamala, 4 hvězdy dávám jen díky tomu, že jsem se mohla opět setkat s mými oblíbenými hrdiny. Možná to bylo i překladem, někdy mě přišel dost zvláštní.
Každopádně mě to neodradí si přečíst Racera :-)

26.09.2019 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Pokud neodložíte knihu do poloviny trapného čtení, tak se přehoupnete do celkem příjemného počteníčka :-)

21.09.2019 3 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Nutně potřebuji pokračování!!!

15.09.2019 4 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Úžasný příběh, který mně vtáhl do sebe od první stránky.

11.09.2019 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Super příběh. Jako bych četla bondovku :-) Jen tam chybělo protřepat, nemíchat :-D

08.09.2019 5 z 5

Hledám přítelkyni pro konec světa Hledám přítelkyni pro konec světa Tiffanie DeBartolo

Bohem vyhloubená díra...
Snad první kniha, kterou jsem při čtení opravdu měla strach číst. Věděla jsem, jak to skončí, ale tak moc jsem si přála, aby to tak nebylo. Tak moc jsem si oba zamilovala, že konec jsem četla v naprostém transu. Asi jsem si příliš zvykla na sladké a růžové konce, ale život takový vždy není.

02.09.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Naprosto chápu tak vysoké hodnocení. Moc jsem si tento příběh užila, naprosto mě pohltil. No a Kulti??? Ten je rozhodně miláček :-)))

08.08.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Příběh určitě za přečtení stojí, opět jsem se pobavila :-)
Ale ta obálka??? Souhlasím, že je otřesná!!!

03.08.2019 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Jakoby se mi před očima odehrávala pořádně ujetá komedie :-D

08.07.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak za prvé, na žádnou knihu mi nesedělo pořekadlo "Na posranýho i hajzl spadne", víc než na tuto :-D
Za druhé, líbila se mi Gia, že nebyla hysterická blbka, ale vše brala s nadhledem, i když jí to zraňovalo a vždy myslela na toho druhého :)
A za třetí, i když jsem si Rushe zamilovala, tak fakt mu to teda dost dlouho trvalo :-)
Obě knihy byly krásné a vtipné. Na léto dokonalé. :-)

26.06.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Celkem dobré počteníčko. Fitz mě teda asi tak 70% knihy štval,ale co už... :-)
Každopádně se už těším na další díl.

16.05.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tak to teda byla síla.
Kniha, která mě naprosto dostala. Tuto knihu si musím přečíst rozhodně znovu. ❤

10.05.2019 5 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Při čtení celé série jsem byla mnohokrát na rozpacích a to zvláště v prvním díle. Ale každým dílem to bylo lepší. Nutilo mě to si koupit další díl a nakonec i tento poslední. Úžasné, jak se dokázali navzájem stát lepšími.
Jo... bavilo mě to. I když s menšími výhradami :-)

06.05.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Miluju romantické knížky u kterých se za břicho popadám :-D
Trošičku slabší konec, ale jinak super počteníčko.

13.04.2019 5 z 5