Romžiry Romžiry komentáře u knih

Asi jsem měla velké očekávání.

09.07.2018 3 z 5

Léto s kovbojem Léto s kovbojem Jaromíra Kolárová

Ne vždy je film stejně dobrý jak kniha. V Létě s kovbojem se to povedlo. Doporučuji.

09.07.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velmi dobře napsaný napínavý příběh. Postupné odhalování minulosti, která se prolíná do současnosti. Přečtené jedním dechem.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knihu jsem do ruky brala v rozpacích, ne vždy je druhá kniha stejně dobrá jak prvotina, ale opak je pravdou. Někdo cizí v domě je stejně dobrá jak Manželé odvedla. Přečteno jedním dechem.

09.07.2018 4 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Byla jsem knihou velmi mile překvapená, moc pěkně se četla.

20.06.2018 4 z 5

Julie & Julia Julie & Julia Julie Powell

Je škoda, že film byl tentokrát o hodně lepší :-(

20.06.2018 2 z 5

Slovácko sa súdí Slovácko sa súdí Zdeněk Galuška

Nepřekonatelné

20.06.2018 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

První kniha od Nesba a ano. Zařadím ho k oblíbeným autorům. Velmi povedená povídka.

20.06.2018 4 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Knihu jsem vzala do ruky díky medializaci, ale byla zklamáním. Rozhodně bych ji neřadila mezi psychothillery. Kniha je zbytečně obsáhlá. Chyběl spád, ten možná byl v posledních 50 stránkách.

03.04.2018 3 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Tak to byla asi nejslabší kniha od Monyové.

03.04.2018 2 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Kniha neměla spád. Zbytečně rozsáhlé vyprávění jednotlivců "před pádem". Ani konspirační teorie redaktora knize nedaly šmrnc. Byla jsem ráda, že to mám za sebou. Rozhodně bych nedala jednou tolik stran o ničem, jak se píše na přebalu.

06.03.2018 2 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Pohodové a zábavné čtení na dovolenou. Výborný marketingový tah na závěr :-)

12.02.2018 4 z 5

Seznamka smrti Seznamka smrti Lincoln Child

Moje první kniha z pera Lincolna Childa a totálně jsem jemu a Douglasu Prestonovi propadla. Fantastické čtení.

07.02.2018 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Bojovala jsem s hlavní hrdinkou, rozhodně by se měla léčit. Knihy typu: přes půlku knihy nic moc a pak tak rychlý spád, až se tajil dech, nemám moc ráda. Celkově kniha nebyla špatná, ale kdybych ji nečetla, o nic bych nepřišla.

06.02.2018 2 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Skvělá kniha. Od Soukupové to byla moje prví a rozhodně ne poslední kniha. Četla jsem ji souběžně se synem (Kdo zabil Snížka?) a doplňovali si informace :-) Knihu rozhodně doporučuji.

23.01.2018 4 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Moc pěkná kniha. Nechce se věřit, že námětem je skutečný příběh.

04.01.2018 4 z 5

Pěkná kniha k zamyšlení.

04.01.2018 3 z 5

Černá komnata Černá komnata Lincoln Child

16. kniha v řadě Pendergast. Je těžké vymýšlet nové zápletky a události, ale i tak velmi čtivá.

11.12.2017 4 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Další kniha od Fredrika Backmana u které jsem uronila slzu.

11.12.2017 4 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Velmi dobře napsaná a přeložená kniha. Spád a krátké kapitoly - super. Jen mi nějak nesedala sedmnáctiletá dívka, která rozbouřila podsvětí a i policii.

08.11.2017 3 z 5