Romžiry Romžiry komentáře u knih

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Opět bez zklamání.

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Vynikající kniha, napínavá od začátku do konce. Pokud máte rádi detektivky se spoustou zvratů, doporučuji.

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Napínavá od začátku do konce. Vynikající kniha. Super.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Vynikající kniha, napínavá od začátku do konce. Pokud máte rádi detektivky s více jak jednou vraždou nebo záhadou, doporučuji.

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Podsvětí Podsvětí Michal Šefara

Skvělé. Ze začátku jsem byla trochu zmatené, ale konec ....
Fajn české prostředí.

10.07.2017 4 z 5

Ve stínu erbu Ve stínu erbu Hana Marie Körnerová (p)

Autorka nezklamala. Tak jako její všechny knihy i tato byla skvělá. Nic v knize nechybělo - napětí, láska, zklamání. Kniha se četla sama.

10.07.2017 4 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Setkání v Opeře Setkání v Opeře Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 3 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Láska a zášť Láska a zášť Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Hodina po půlnoci Hodina po půlnoci Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

10.07.2017 4 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)