Setkání v Opeře

Sňatek Simoniných rodičů byl spojen se skandálem, únosem a znepřátelením zbytku rodiny. Ani po dvaceti letech nejsou všechny křivdy zapomenuty. Dospělá Simona nepřátelství ignoruje a žádá matčinu sestru o pomoc před vynuceným sňatkem. Pařížská společnost na sklonku devatenáctého století je přísně konvenční, ale Simona všechny konvence poruší, když se inkognito vloudí do cizího domu, aby si o svém nastávajícím opatřila informace. Všechno ale dopadne jinak, než plánovala......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63146/setkani-v-opere-63146.jpg 3.464
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Setkání v Opeře

Barbara182

Kniha přečtena za dvě odpoledne, byla to příjemná oddechovka, ale od autorky už jsem asi četla i lepší. Nějak se mi nedařilo porozumět hlavní hrdince Simoně, jejím pocitům a pohnutkám, ale jinak vcelku pěkné. A trochu mě v rámci knihy zarazil samostatný a hodně zbrklý příběh "Uprchlíci", který vlastně neměl žádnou souvislost s předchozím dějem a vzal všechno šmahem na nějakých 60 stranách...

hapac

Čtivá, pohodová, lehce romantická oddechovka, tak akorát na jedno či dvě pošmourná odpoledne a to je prima.

petrulkaa

Hezká romantická oddechovka.

Romžiry
10.07.2017

Autorka nezklamala. Tak jako její všechny knihy i tato byla skvělá. Nic v knize nechybělo - napětí, láska, zklamání. Kniha se četla sama.

sabca
29.03.2016

Knížka přečtena za 2 odpoledne, nenáročná. Na několika stránkách namíchaná láska, nenávist i napětí. Opravdu trochu nádech červené knihovny, ale mě to nevadilo. Občas je potřeba si přečíst pohádku pro dospělé.

raty
15.06.2015

Nenáročné, oddechové ve stylu "Večerů pod lampou". Druhá povídka Uprchlíci mě dost překvapila. Když jsem si knihu půjčovala, nikde nebyla zmínka, že se jedná o dva příběhy.

polly43
22.06.2014

Kniha mě moc nezaujala,mám připravenou ke čtení další knihu od stejné autorky,tak jsem zvědavá jaká bude.

kika 13
24.01.2014

Mě osobně moc nezaujala,ale je to nenáročné čtení