romana0733 romana0733 komentáře u knih

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Tak to byla jízda. Kniha měla spád, dobře se četla, neměla žádná hluchá místa, často jsem přemýšlala, co bych udělala já, být v kůži hlavní hrdinky. Vůbec jsem netušila, jak to nakonec dopadne, i když člověk věděl co se stalo, kdo za tím byl. Knihu doporučuji přečíst, stoji za to.

11.06.2019 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Začátek se trochu vlekl, ale pak se to rozjelo. Parádní knížka, ten konec byl nejlepší.

01.12.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Třetí kniha a opět super. Dobře promyšlený příběh. Nebylo tam tolik brutality, jako v v první knize, ale brutální byla. Carter opravdu umí. Baví mě to napětí a vždy to vygradování na konci. Mám ráda krátké kapitoly a ty tu byly, ale vždy tak ukončeny, že mě nutili číst dál a dál.

03.11.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět povedená kniha. Napínavé až do konce. Když už jsem si myslela, že vím, kdo je pachatel vraždy, tak v poslední kapitole byl zvrat, to mě hodně překvapilo.

15.08.2019 5 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Tak tohle čtení bylo parádní. Bála jsem se, aby to nebylo jen povídání utrápené matky, ale nebylo, bylo to velmi napínavé a nechyběly akce a napětí. Do konce knihy jsem netušila co se doopravdy ten den stalo. Ten konec mi vyrazil dech. Opravdu povedená kniha.

05.01.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět dobrá kniha, krátké kapitoly, které nutí číst dál a dál. Opět jsem vraha neuhodla ani náhodou. Chris Carter prostě umí čtenáře dokonalé zmást.

31.10.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Prvni kniha autora a hned taková jízda. Bylo to decela brutálni, ale moc hezky propracovaná kniha, vůbec mě nenapadl vrah, to pro mě bylo velké překvapení. Krátké kapitoly, velmi napínavé a čtivé. Určitě si přečtu další knížky.

07.09.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Lepší jak manželé od vedle. Krátké kapitoly, opravdu povedená kniha. Když už se, si myslela, že vím všechno, tak v poslední kapitole jsem zjistila, že jsem nevěděla nic. Knihu doporučuji.

14.04.2018

Obhájce Obhájce Victor Methos

Skvělá kniha. Děj svižně plyne, žádná zbytečná omáčka kolem. Krátké kapitoly. Stojí za přečtení.

30.05.2021 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Nejslabší kniha mého oblíbeného autora. Nemohla jsem se začíst, v půlce jsem knihu na dva měsíce odložila, pak jsem se k ní vrátila a ze zvědavosti dočetla. Jako po dočtení to dávalo celé smysl. Ten konec byl dobrý, tam přišlo i hodně zvratů. Tentokrát nemůžu dát plný počet hvězdiček. Kdybych věděla, že je tam zapletena i sekta, tak bych po knize vůbec nesáhla, není to můj šálek čaje.

08.04.2020 3 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Tak to byla jízda. Na konci knihy, kdy jsem v úžasu si říkala, tak to jsem nečekala a na úplnej závěr přišel ještě větší zvrat. Tohle se vážně povedlo. Autor mě pěkně vodil za nos. Doporučuji.

15.10.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Tak to byla jízda, od samého začátku napínavá, nešlo se od ní odrthnout. Bylo tam hodně zvratů a konec velmi překvapivý.

04.11.2018

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak to byla bomba. Takový zvrat od pulky knihy jsem nečekala, závěr uplně skvělý. Mohu jen doporučit.

09.04.2018

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Moc pěkně napsané, napinavé od začátku až do konce, žádná hluchá mista.

03.12.2017 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další skvělý díl od mého oblíbeného autora. Snad první kniha ze série nebyla tak brutálni, jako všechny předešlé. Opět bravurně vymyšleno, nikdy nepřidu na to, kdo nebo co za tím stojí. Konec knihy mě překvapil, že končil začátkem nového případu v pokračování knihy nenávist, kterou už mám nachystanou na další čtení.

11.07.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Parádní díl, tenhle byl jiný, zakládal se na skutečných událostech. V půlce knihy jsem si říkala, snad mě to bude dál bavit číst, když už vše vím, jaké bylo moje překvapení, když nastalo několik zvratů, které jsem vůbec nečekala. Byla to fakt pecka.

19.10.2020 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Druhá kniha od autorky a zase byla dobrá, možná ještě lepší, bylo tam více zvratů. Kniha je hodně čtivá, napínavá a vůbec jsem netušila jak to celé dopadne. Tady mě autorka pěkně zmátla. Knihu doporučuji.

01.09.2019 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

všechny kniky od Cobena jsou dobré, ale tahle je nejlepší, plná zvratu, vtipné dialogy, svižné čtení, co nutí číst dál a dál. Konec hodně překvapivý. Super čtení.

27.06.2018

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jsem z této knihy nadšená, hodně lidí tu píše, že od poloviny knihy věděli kdo za tím vším je, tak já tápala až do konce. Nemohla jsem ji vübec odložit, jak to bylo napínavé, tak jsem to přečetla za den. Nevím která je lepší, jestli za zavřenými dveřmi, nebo tahle. Obě jsou bomba, ikdyž je každá jiná. Doporučuji přečíst.

22.04.2018 5 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Tak tahle kniha byla pecka. Nutila mě číst dál a dál. Byla plná napětí, že se od ní nešlo otrhnout. A ten závěr, to bych vubec nečekala, to jsem byla v šoku. Bylo to geniálně vymyšleno. Jsem z té knihy nadšená, i když je to hruza co se tam vše odehrávalo.

03.04.2018